Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با داشتن تقریباً آینه در سال 2020 ، ما فکر کردیم زمان خوبی برای درخواست نامزدی برای سالانه بالاتر از قانون است وکیل سال رقابت. کدام یک از وکلا در طول سال عنوان اصلی را به خود اختصاص دادند؟

ما مسابقات را مانند دهه گذشته انجام خواهیم داد. لطفا نامزدهای خود را به ما ارسال کنید با ایمیل (عنوان موضوع “وکیل سال 2020”). ما آنها را بررسی خواهیم کرد و یک لیست از نامزدهای نهایی را انتخاب خواهیم کرد ، سپس در یک نظرسنجی از خوانندگان به آنها رأی می دهید.

برنده به یک گروه از اواخر افتخارات LOTY گذشته ، از جمله رئیس دادگستری ، می پیوندد جان رابرتز (2012) و رئیس جمهور باراک اوباما (2008). اما این مسابقه جای “سرگرمی” نیز دارد. فقط سال گذشته ، کریستوفر هوک ، وکیلی که به یک شریک Biglaw گفت “یک کاسه جوجه بخور” در طول مذاکرات حل و فصل جایزه بزرگ را به خانه برد ، و در سال 2015 ، قهرمان ما یک وکیل جوان تگزاسی به نام برایان ویلسون بود – بیشتر در جهان به عنوان “شاهین قانون” معروف است ، بی پروا و تبلیغات وکالت خلاق.

چه چیزی برای معرفی شدن نیاز است؟ همانطور که توضیح دادیم قبل از:

معیارهای وکیل سال ما چیست؟ از آنجا که شما نامزدی و رأی دادن را انجام می دهید ، واقعاً به خود شما بستگی دارد.

شما می توانید براساس هر استدلالی که انتخاب می کنید ، LOTY معرفی کنید – به عنوان مثال ، زیرا وکیل مد نظر دارای نفوذ ، بدنام ، عالی یا افتضاح است.

همانطور که در پیروزی گذشته نشان داده شده است لویولا 2 لیتر (2007) ، لازم نیست همه نامزدها مشهور باشند – یا حتی نامگذاری شوند. و مانند پیروزی گذشته کایل مک آنتی و پاتریک لینچ (2010) ، بنیانگذاران شفافیت دانشکده حقوق، اگر دستاوردهای آنها ارتباط نزدیک داشته باشد ، می توانید چندین نفر را نامزد کنید.

ما فقط سه چیز داریم که قبل از شروع نامزدها از شما بخواهیم:

  • لطفا سعی کنید وکلای واقعی را معرفی کنید.
  • لطفا سعی کنید وکلایی را که هنوز در حال زندگی هستند معرفی کنید (RIP ، Justice Ginsburg).
  • لطفا همه نامزدها را ارسال کنید از طریق ایمیل، با این عنوان دقیق: “وکیل سال 2020”.

بگذارید نامزدها شروع شوند! لطفا نامزدی های خود را تا یکشنبه ، 20 دسامبر ، ساعت 11:59 بعد از ظهر (وقت شرقی). ما مشتاقانه منتظر خواندن افکار و بینش شما در مورد کاندیداهای بالقوه ای هستیم که برای کسب عنوان بالاتر از وکیل سال 2020 برای رقابت انتخاب می شوند.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer