Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سال گذشته ، خوب یا بد ، یک سال بزرگ در اخبار حقوقی بوده است. بنابراین جای تعجب نیست که ببینیم نام های بزرگی بر لیست نامزدهای نهایی ما برای وکیل سال 2020 تسلط دارند. با تشکر از همه کسانی که به درخواست ما برای نامزدی برای وکیل سال 2020 پاسخ دادند. ما بسیاری از نامزدهای عالی را به یک تخته محدود کردیم یازده (بله ، امسال چقدر دیوانه بود) وکلای جذاب – بسته به دیدگاه شما متمایز ، تحقیرآمیز یا قابل بحث

در اینجا نامزدهای معرفی شده ، به ترتیب حروف الفبا ، با یک مختصر مختصر در مورد هر کدام:

استیسی آبرامز: پس از از دست دادن پیشنهاد خود برای تصدی فرمانداری جورجیا در سال 2018 به دنبال پاکسازی لیست رأی دهندگان ، فارغ التحصیل رشته حقوقی ییل و نماینده مجلس سابق جورجیا ، Fair Fight ، یک گروه ضد سرکوب رای دهندگان را تاسیس کرد و متعهد شد که هرچه بیشتر رأی دهندگان بدون حق امتیاز برای سال 2020 ثبت نام کند انتخابات ریاست جمهوری. آبرامز با تلاش هایش کمک کرد تا ایالت خود را آبی کند و به جو بایدن اجازه داد اولین نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات برای امنیت جورجیا در حدود 30 سال گذشته باشد.

بیل بار: به نظر می رسد پس از پایان دوره تصدی دادستان کل کشور ، بار پس از محکم کاری خود را در عقب ترامپ برای سیاسی کردن وزارت دادگستری کاشته است. او نه تنها اخیراً مرتکب گناه غیرقابل بخشش شد گفتن حقیقت در مورد تقلب گسترده رای دهندگان در انتخابات سال 2020 (یعنی اینکه هیچ مدرکی در مورد آن وجود ندارد) ، اما وی نتوانست تحقیقات علنی فدرال در مورد پسر جو بایدن ، هانتر را فاش کند. حالا او می گوید آنجاست “بدون دلیل” برای تعیین مشاور ویژه در هر دو مورد. او تلاش می کند آنچه را که از شهرت او باقی مانده است پس انداز کند.

امی کانی بارت: افتخار او پنجمین زنی است که در دیوان عالی کشور خدمت می کند ، که معمولاً چیزی برای جشن گرفتن است ، اما نامزدی و تأیید او با اختلاف نظر زیادی همراه بود. ترامپ بارت را “نجات داد” تا جانشین عدالت فقید روت بدر گینسبورگ شود و اکنون جدیدترین دادگستری SCOTUS تهدید به تمام موفقیت های قانونی را که سلفش برای رسیدن به آن انجام داده تمام عمر لغو کرد. بعلاوه ، مراسم نامزدی او آغاز مراسم بود کاخ سفید رویدادهای فراگیر COVID را منتشر کرد.

جو بایدن & کامالا هریس: رئیس جمهور منتخب بایدن ، دانش آموخته قانون سیراکیوز ، عضو این دانشگاه خواهد بود پیرترین رئیس جمهور ایالات متحده در تاریخ این کشور است، و معاون رئیس جمهور منتخب هریس ، درجه UC Hastings Law ، خواهد بود اولین زن و اولین زن رنگین پوست به عنوان VP در تاریخ ایالات متحده خدمت کند. این دو در یک رای گیری تاریخی ، در حالی که رای گیری از طریق نامه الکترونیکی به آنها کمک کرد تا پیروزی خود را حفظ کنند ، در یک رأی گیری تاریخی ترامپ را شکست دادند.

مارک الیاس: جی سی سابق مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در سال 2016 و مبارزات انتخاباتی سال 2020 کامالا هریس ، شریک پرکینز کوئی منجر می شود جیب دموکراسی، و از طرف یکی از نامزدهای معرفی شده ما ، او مسئول “محافظت از دموکراسی در برابر احمق ترین اقتدارگرایان احتمالی” است. در سپتامبر 2020 ، او به تیم ویژه دعاوی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری بایدن پیوست. تاکنون ، او به وکلا کمک کرده است تا در بیش از 100 پرونده قانون انتخابات در سال 2020 پیروز شوند ، همه اینها در تلاش برای محافظت از حقوق رای آمریکایی ها است.

جنا الیس: دانشمند خود خوانده قانون اساسی امسال به عنوان عضوی از نیروی اعتصاب نخبگان ترامپ ، با شکایت از چپ و راست در تلاش برای لغو نتایج انتخابات 2020 ، راه خود را به بدنام رساند. “دکتر” الیس و تیم او بارها و بارها شکست خورد ، اما او موفق شد در نیویورک تایمز نابود شد وقتی صحبت از نظرات همکارانش در مورد برشهای قانونی او شد.

رودی جولیانی: از شهردار محترم نیویورک گرفته تا ا وکیل فاقد نظریه های توطئه، 2020 با جولیانی یا شغل قانونی او خیلی مهربان نبوده است. رهبری تیمی از وکلا که گفته می شود ترامپ از آنها نام می برد “احمقانی که او را بد جلوه می دهند” رودی احتمالاً دوست خواهد داشت اگر مردم به توپهای مخرب او نگاه كنند موشکافی طبیعی. اما سلام ، حداقل او کردم ویدئوی رندی رنگین کمان خودش.

Kayleigh McEnany: این درجه اخیر حقوق هاروارد یک سال هکوا داشت. پس از انتصاب به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در آوریل 2020 ، مک انانی در اولین جلسه توجیهی خود قول زیر را داد: “من هرگز به شما دروغ نمی گویم. شما حرف من را در این باره دارید. ” بعد از ماهها فروش دست یافتن به حقایق جایگزین روز ، ستون نویسنده بالاتر از قانون fib فوق العاده آنقدر ظالمانه تلقی شد که در به روزرسانی سالانه به کتاب نقل قول های ییل.

سیدنی پاول: این دادستان سابق توطئه گر تهدید به “آزاد کردن كراكن” در مورد ادعاهای بی اساس در مورد كلاهبرداری رأی دهندگان در آمریكا شد ، اما تمام آنچه كه او انجام داده بود از تیم حقوقی ترامپ آزاد شد. پرونده های حقوقی قطار وی فقط شامل این موارد نشده است اشتباه تایپی و ناسازگاری واقعی بسیار زیاد است، اما شاکیانی که حتی نمی دانستند قرار است شکایت کنند. در سمت روشن ، گزارش شده است که ترامپ در حال بررسی بود نامگذاری وی به عنوان مشاور ویژه در مورد تقلب در انتخابات، اما AG بیل بار این کار را تعطیل کرد.

جفری توبین: آیا شما در یک جلسه ویدیویی بزرگنمایی با همکاران خود یکی را خراب کرده اید؟ انجامش نده توبین این کار را کرد و به پایان نرسیده است. بعد از گرفتار شدن شلاق زدن وینی خود را در مقابل دوربین، نویسنده و تحلیلگر حقوقی برنده جایزه بود اخراج شده از نیویورکر پس از نزدیک به 30 سال با انتشار. او در حال حاضر از CNN در مرخصی است و ممکن است در آینده برگردد ، اما در حال حاضر ، او به یک هشتگ انسانی ، #MeToobin تبدیل شده است.

پیش از آنکه رأی را به خوانندگان خود تحویل دهیم ، مایلیم برخی از موارد ارجمند را برای افرادی مانند فعال صریح ضد ترامپ محفوظ نگه داریم جورج کانوی از پروژه لینکلن؛ همسرش، کلیان کانوی، که به عنوان مدیر مبارزات انتخاباتی ترامپ و مشاور ارشد سابق خدمت می کرد ؛ تیفانی ترامپ، اخیرا فارغ التحصیل حقوق جورج تاون؛ و بالاتر از بنیانگذار قانون دیوید لات، که در نبرد خود علیه COVID-19 سخت جنگید و هست نه فقط زنده ماندن ، بلکه پر رونق است. آخرین ، اما مطمئناً کمترین ، حقیرترین حقوقی که شایسته یک عنوان افتخارآمیز است ، مرحوم عدالت است روت بدر گینسبورگ، که در 18 سپتامبر از عوارض سرطان لوزالمعده در گذشت ، او دومین زنی بود که به دادگاه عالی منصوب شد و اولین زن یهودی بود که در بالاترین دادگاه کشور خدمت می کرد. گینزبورگ ، یک قهرمان حقوق زنان و آزادی های مدنی ، به عنوان تشویق بسیاری از زنان برای شروع شغل در حرفه وکالت خدمت کرد. او آرزوی مرگ این بود که “او تا زمان نصب رئیس جمهور جدید تعویض نشود.” اگر فقط رهبران ما گوش می دادند. یادش مبارک باد.

و اکنون ، لحظه ای که همه منتظر آن بوده اید: چه کسی را باید بالاتر از وکیل سال قانون برای سال 2020 معرفی کرد؟ در زیر رأی دهید نظرسنجی ها تا زمانی باز هستند یکشنبه ، 3 ژانویه 2021 ساعت 11:59 بعد از ظهر (EST).

بارگذاری ... بارگذاری …

استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer