Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

این عالی ترین زمان سال است (همه مواردی که در نظر گرفته شده است). با تشکر از یک اخبار پاداش، فصل تعطیلات شروع بسیار خوبی دارد. کراوات امسال بسیار خوشحال بود ، و جوراب شلواری همکاران را پر کرد تشویق خوب و تعداد زیادی پول نقد. با تشکر از بیماری همه گیر ، احزاب تعطیلات شرکت حقوقی احتمالاً به بزرگنمایی منتقل می شوند ، اما جشن های مجازی و حقوق و دستمزد سنگین در مقایسه با آنچه در حال انجام است کمرنگ است: بالاتر از دوازدهمین مسابقه سالانه کارت تعطیلات قانون. ما قبلاً چندین ایمیل دریافت کرده ایم که درباره زمان شروع مسابقه امسال سوال می کنند. پاسخ: امروز شروع می شود.

ما یک وب سایت قانونی هستیم ، بنابراین البته قوانینی نیز باید رعایت شود:

1. از آنجا که ما در اینجا متعهد به محیط زیست هستیم شکستن رسانه ها، در نظر می گیریم فقط کارتهای الکترونیکی. لطفاً امسال کارتهای تعطیلات کاغذی را از طریق نامه حلزون برای ما ارسال نکنید – تیم تحریریه بالای قانون از مارس 2020 در دفتر فیزیکی ما نبوده است.

2. برای ارسال کارت الکترونیکی ، لطفاً پیوندی به کارت یا خود کارت (به عنوان پیوست) از طریق ایمیل ارسال کنید – اما توجه داشته باشید که ما پیوندها را ترجیح می دهیم، در صورت موجود بودن – به [email protected]، عنوان موضوع: “مسابقه کارت تعطیلات”. عنوان موضوع بسیار مهم است زیرا این چگونه ما در صندوق ورودی خود شانه می زنیم تا هنگام انتخاب نامزدهای نهایی ، ورودی ها را جمع آوری کنیم. اگر از موضوع موضوعی صحیح استفاده نمی کنید ، انتظار داشته باشید که یک توده زغال سنگ در موجودی انبار خود داشته باشید.

3. لطفا موارد ارسالی را به کارتهای تعطیلات / کریسمس که به عنوان آنها مشاهده می کنید محدود کنید پیشنهاد دهنده های با ارزش. ما به دنبال کارت هایی هستیم که به طور غیرمعمول هوشمندانه ، خنده دار یا جالب باشند. ما علاقه مند به کارتهایی نیستیم که ایمن یا خسته کننده باشند (به عنوان مثال ، یک چشم انداز زیبا در زمستان ، “تعطیلات مبارک 2020” و نام شرکت حقوقی). ما با برخی از نگرش ها ، با این موارد اضافی ، به دنبال کارت هستیم من نمی دانم چه. اگر برای ما کارت مقدماتی ارسال کردید ، اگر ما تعجب نکنید مسخره کردنش.

4- در ایمیل خود لطفاً a توضیح مختصر چرا این کارت قانع کننده است – توضیحی که ما ارائه می دهیم ممکن است نقل قول از اگر نامزد شما نهایی شد (اگر می خواهید ناشناس باشید ، به ما اطلاع دهید). اگر نمی توانید توضیحی ارائه دهید ، لطفاً در مورد اینکه آیا کارت رقیب شایسته ای است فکر کنید یا خیر؟

5- آخرین مهلت ارسال از امروز حدود دو هفته است: جمعه ، 11 دسامبر ، ساعت 11:59 بعد از ظهر (به وقت نیویورک). بدون استثناء. اگر پس از پایان مهلت مقرر این پست را می خوانید ، پس به اندازه کافی مرتب مطلب بالای قانون را نمی خوانید.

ما مشتاقانه منتظر ارسالی های شما. متشکرم و تعطیلات خوش بگذره!


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer