Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

توجه به استارتاپ های فناوری حقوقی: در اینجا شانس شما این است که رقابت کنید تا به عنوان مجری و غرفه دار در پنجمین سالگرد – و اولین مجازی – استارت آپ کوچه در نمایش ABA، کنفرانس سالانه فناوری حقوقی کانون وکلای دادگستری آمریکا ، که عملاً در 8-12 مارس 2021 برگزار می شود.

امروز به طور رسمی فراخوان ورودی Startup Alley آغاز می شود که در آن 15 استارت آپ برای شرکت در یک مسابقه زمین مجازی که رویداد افتتاحیه نمایشگاه TECHSHOW امسال است ، انتخاب می شوند. علاوه بر مسابقه مسابقه ، 15 نامزد نهایی در یک بخش ویژه Startup Alley در وب سایت کنفرانس برجسته می شوند.

امسال نیز ، با همکاری هیئت TECHSHOW ، من مسابقه را هماهنگ می کنم. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

چگونه استارت آپ ها انتخاب می شوند؟

رقابت امروز آغاز می شود. استارتاپ های علاقه مند به شرکت باید این فرم درخواست را تکمیل کنید. درخواست ها باید تا نیمه شب به وقت اقیانوس آرام در روز جمعه ، 18 دسامبر سال 2020 دریافت شوند.

از میان کلیه درخواستهای دریافت شده ، هیأتی متشکل از پنج داور ، 25 نامزد نهایی را انتخاب می کنند. داوران امسال عبارتند از:

 • آلن مک کنزی ، رئیس صندلی TECHSHOW 2021.
 • روبرتا تپر ، رئیس صندلی TECHSHOW 2021.
 • ایوان همانس ، نایب رئیس TECHSHOW 2021.
 • بروک مور ، نایب رئیس TECHSHOW 2021.
 • باب آمبروگی ، سازمان دهنده استارت آپ آلی.

در تاریخ 4 ژانویه 2021 ، شرح مختصری از 25 نامزد نهایی در وبلاگ ABA TECHSHOW ، Above the Law و LawSites قرار خواهد گرفت و از خوانندگان دعوت می شود تا به موارد مورد علاقه خود رای دهند. 15 استارت آپ با بیشترین رای برای Startup Alley انتخاب می شوند. برندگان در تاریخ 25 ژانویه اعلام می شوند.

معیارهای درخواست چیست؟

این رقابت محدود به استارتاپ هایی است که از معیارهای زیر برخوردار هستند:

 • محصول یا خدمات شما برای وکلا یا متخصصان حقوقی هدف قرار گرفته است ، نه برای مصرف کنندگان.
 • شرکت شما قبلاً هرگز در یک کنفرانس ملی فناوری حقوقی نمایشگاه نداشته است.
 • شرکت شما چه در کاربران و چه در زمینه تأمین مالی به کشش قابل توجهی دست یافته است.
 • شما جزو برندگان سالهای گذشته نبودید که در TECHSHOW در کوچه استارتاپ 2017 ، 2018 ، 2019 یا 2020 انتخاب شوید.

علاوه بر این ، شرکت شما باید نوآور باشد ، به این معنی که نیازی را که محصولات یا خدمات فعلی موجود در بازار برآورده نمی کنند برطرف می کند یا این کار را به روشی انجام می دهد که در حال حاضر توسط دیگران انجام نشده است.

اگر شرکت من انتخاب شود چه اتفاقی می افتد؟

15 نامزد نهایی برنده در یک مسابقه زمین مجازی در تاریخ 8 مارس 2021 روبرو می شوند که این رویداد افتتاحیه TECHSHOW 2021 خواهد بود. هر شرکت نوپا 2.5 دقیقه فرصت دارد تا زمین خود را در برابر مخاطبان مجازی شرکت کنندگان TECHSHOW ارائه دهد. در پایان مسابقات ، شرکت کنندگان رای خواهند داد تا نوآورترین شرکت را به عنوان برنده انتخاب کنند.

برای مسابقه امسال ، شرکت کنندگان ملزم به ضبط سخنرانی های 2.5 دقیقه ای خود هستند. همچنین از هر استارت آپ یک نفر مجاز به ارائه 30 ثانیه اظهارات زنده است.

علاوه بر مسابقه مسابقه ، 15 نامزد نهایی در یک بخش ویژه Startup Alley در وب سایت کنفرانس برجسته می شوند.

از این چی می گیرم؟

ABA TECHSHOW یکی از برجسته ترین کنفرانس های فناوری حقوقی در جهان است. همه شرکت کنندگان در معرض مخاطبان گسترده و متنوعی از متخصصان حقوقی قرار می گیرند ، از جمله پزشکان ، دانشگاهیان ، مشاوران و دیگران. علاوه بر این ، مخاطبان TECHSHOW روزنامه نگاران حقوقی ، وبلاگ نویسان ، تحلیلگران صنعت و سرمایه گذاران هستند.

علاوه بر این ، برنده مسابقه گام شب افتتاحیه دریافت خواهد کرد:

 • فضای غرفه 10 × 10 در TECHSHOW 2022 رایگان (یا اگر یک رویداد زنده امکان پذیر نباشد معادل آن آنلاین است).
 • لیست 12 ماهه رایگان در راهنمای خرید مرکز فناوری منابع حقوقی ABA.
 • 5000 دلار اعتبار برای استفاده در تبلیغات در رسانه های بخش عمل قانون ABA.
 • نمایه این شرکت در وبلاگ LawSites من.

هیچ هزینه ای برای اعمال و فرم درخواست تکمیل آن نسبتاً بدون درد است. ما مشتاقانه منتظر خواندن مقاله شما هستیم.


رابرت آمبروگی هست یک وکیل ماساچوست و روزنامه نگاری که بیش از 20 سال به طور عمده از طریق وبلاگ خود به پوشش فناوری حقوقی و وب پرداخته است LawSites.com. وی مدیرکل سابق چندین روزنامه حقوقی است و از همکاران روزنامه است دانشکده مدیریت عمل قانون و افتتاحیه جعبه 50 ارجمند با وی می توانید از طریق ایمیل در [email protected]، و می توانید او را دنبال کنید توییتر (BobAmbrogi).

logo-footer