Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به تجربه یادگیری خود به عنوان یک وکیل در آموزش نگاه کنید. آیا با گوش دادن در یک سالن سخنرانی بزرگ ، یا با تمرین مهارت های خود در یک سمینار یا کلینیک کوچکتر ، اطلاعات بیشتری کسب کردید؟

محققان متخصص در یادگیری علم دریافته اند که افراد وقتی می توانند با ماده تعامل معناداری داشته باشند ، بهتر یاد می گیرند. این موضوع برای CLE به همان اندازه که در دانشکده حقوق نیز صدق می کند.

این جایی است که موسسه حقوقی تمرین مرکز یادگیری تعاملی (ILC) در سال 2012 ، ما مشاوره با شرکت های توسعه یادگیری در سراسر جهان و ساخت یک تیم داخلی متشکل از متخصصان متمرکز بر روش های آموزشی و نحوه یادگیری مردم را آغاز کردیم. با بهره گیری از زمینه های روانشناسی شناختی ، علوم اعصاب ، طراحی آموزشی و آموزشی ، تیم ILC ما به تولید برنامه های پیشرفته CLE مبتنی بر یک بنیاد علوم یادگیری اختصاص یافته است.

امروز ، ILC 18 عنوان آموزش الکترونیکی را ارائه می دهد ، که بیشتر آنها در صورت تقاضا در دسترس هستند و برنامه های ما با هشت جایزه صنعت از داخل و خارج از حرفه آموزش حقوقی شناخته شده است.

اما ما روی لنج های خود آرام نمی گیریم. تیم تحقیق و توسعه ما برای بهبود و نوآوری در تحویل محتوای ما ، از آخرین فن آوری ها مطلع است. ما بازی ها ، شبیه سازی ها و برنامه های مبتنی بر سناریو را توسعه می دهیم تا دوز تعاملی “یادگیری با انجام” را همراه با روایت های جذاب ارائه دهیم. فراتر از افزایش تعامل ، این برنامه ها برای انتقال موثرتر به دنیای واقعی نشان داده شده اند – یعنی به عنوان تمرین مکالمات حقوقی واقعی و تصمیم گیری عمل می کنند.

به عنوان مثال ، دو “بازی جدی” و دو “شبیه سازی” تجربه های غوطه وری ، اول شخص و نقش آفرینی را ارائه می دهند – یک جهش بزرگ از CLE سنتی.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

ما را در نظر بگیرید مبانی صورت های مالی بازی، اطلاعاتی در مورد صورت مالی را می آموزد. در عین ضروری بودن ، این نوع اطلاعات می توانند خشک و پردازش آنها دشوار باشد. برنامه تعاملی ما از یک پیش فرض داستانی استفاده می کند که به زبان آموز اجازه می دهد چندین کسب و کار را برای معامله M&A ارزیابی کند. در طول 90 دقیقه ، شرکت کنندگان تلاش می کنند تا اسرار موجود در یک شماره در بیانیه مالی را پاک کنند. چالش شما کمک به مشتری است ، و این شامل تشریح اعداد ، مصاحبه با برخی از CFO های خارج از دیوار و شناسایی پرچم های قرمز است. هدف سرگرمی و همچنین اطلاع رسانی است.

در یک موضوع به همان اندازه جدی اما متفاوت ، یک تحقیقات داخلی بازی از زبان آموز می توان ادعاهای آزار و اذیت جنسی علیه یک مدیر شرکت را بررسی کرد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

شرکت کنندگان با ایفای نقش مشاور خارجی ، با کارمندان شرکت مصاحبه کرده و گزارشی را به مشاور عمومی ارائه می دهند.

دو مورد از شبیه سازی های ما ، فراگیران را درگیر آماده سازی و سپس انجام مذاکره در مورد یک موضوع مالکیت معنوی می کند.

برنامه های دیگر بیشتر ترکیبی هستند و ترکیبی از بخشهای آموزشی به رهبری یک عضو هیئت علمی وکلا با تجربیات مبتنی بر سناریو هستند که نیاز به پاسخ و تفکر عمیق در مورد آنچه که مشاهده شد ، دارند. این سناریوها شامل خطوط داستانی ویدئویی حرفه ای تولید می شوند که احساس “اپرای صابون” دارند.

تخصص حقوقی برنامه نویسی تعاملی PLI معمولاً از اعضای هیئت علمی مشهور و باتجربه ما گرفته می شود ، اما برای برنامه ای در زمینه اخلاق در حرفه وکالت ، از دو دانشکده برجسته دانشکده حقوق استفاده کردیم.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

ما استدلال با انگیزه و اخلاق حقوقی برنامه فرو رفتن عمیق تری در مفاهیمی ارائه می دهد که دلیل اصلی وسوسه شدن وکلا در اتخاذ مواضعی کمتر از اصول اخلاقی مانند تورم صورتحساب مشتری در پاسخ به فشار شریک ارشد است. دانشکده با تیم توسعه برای نشان دادن مفاهیم از طریق انیمیشن همکاری کرد و به وکلای داستانی اسکریپت کمک کرد که با اختلاف نظر اخلاقی روبرو شوند. ما می دانیم که به سختی می توان اعتبارات اخلاقی را بدست آورد ، و تیم ما از جمع آوری برنامه های مفیدی که بحث و بینش را برانگیخته است لذت می برد.

برای وکلای مشغول ، اگر اعتبار CLE بدست نیاید ، هیچ نوع لذت و یادگیری م willثر ارزش نخواهد داشت. در حقیقت ، درصنعتی که سالها برنامه های مبتنی بر سخنرانی را تقریباً منحصراً تأیید کرده است ، PLI مسئولیت اصرار بر نهادهای نظارتی در سراسر کشور برای تأیید تجربیات غیر سنتی CLE را بر عهده داشته است.

هشت سال دیگر ، خط تولید محصولات مرکز یادگیری تعاملی ما پر است ، از جمله یک برنامه آینده در زمینه نوشتن حقوقی غیررسمی که راهنمایی و تمرین استفاده هوشمندانه از ابزارهای ارتباط دیجیتال را ارائه می دهد. همچنین در حال توسعه یک برنامه غیرمعمول است که حول یادگیرنده به عنوان مشاور در یک درام حقوقی جدید ساخته شده است – ضمن اینکه اطمینان حاصل می کند که مسائل گوناگونی و شمول در این شرکت حقوقی داستانی مطرح شده است. این برنامه که برای انتشار در سال 2021 در نظر گرفته شده است ، اعتبار ویژه ای را در گروه تنوع ارائه می دهد که اکنون توسط بسیاری از تنظیم کنندگان ایالتی مورد نیاز است.

درباره اینکه چگونه ILC می تواند یادگیری شما را بالا ببرد و میزان انطباق شما با CLE را افزایش دهد بیشتر بیاموزید. از … ما دیدن کنید صفحه وب ILC برای پیوند به برنامه های فعلی و آینده ، از جمله چندین برنامه که می توانند به شما کمک کنند مهارت های حرفه ای را برای خدمت به مشتریان نیازمند تقویت کنید.


موسسه حقوقی تمرین یک سازمان یادگیری غیرانتفاعی است که به نگه داشتن وکلا و سایر متخصصان در خط مقدم دانش و تخصص اختصاص دارد. PLI توسط Regents از دانشگاه ایالت نیویورک منشور شده است و در سال 1933 توسط هارولد پی سلیگسون تاسیس شد. این سازمان بالاترین کیفیت ، برنامه های معتبر ، مداوم حقوقی و حرفه ای را در قالب های مختلف ارائه می دهد که توسط بیش از 4000 هیئت علمی داوطلب از جمله وکلای برجسته ، قضات ، بانکداران سرمایه گذاری ، حسابداران ، مشاوران شرکت ها و تنظیم کننده های دولت ایالات متحده و بین المللی ارائه می شود. PLI کتابخانه جامعی از رساله ها ، کتاب های درسی ، کتاب های پاسخ و مجلات را که از طریق بستر آنلاین PLI PLUS نیز در دسترس است ، منتشر می کند. ماهیت مأموریت PLI تعهد آن به جامعه pro bono است. پخش های اینترنتی آینده PLI را مشاهده کنید اینجا.

logo-footer