Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برای بیش از یک سال ، وکلا و کارمندان حقوقی به لطف بیماری همه گیر عمدتا در خانه کار کرده اند. اما اکنون ، با توجه به ویروس کرونا ویروس در آینه دید به لطف پروتکل های واکسیناسیون گسترده ، شرکت های حقوقی از همه نوع برنامه های بازگشایی خود را اعلام کرده اند – برخی امیدوارند که بتوانند به وضعیت موجود قبل از COVID در همه مطب ها ، همه وقت و دیگران بازگردند بیش از اینکه مایل به ارائه انعطاف پذیری از راه دور باشند که کارکنان در این اوقات بی سابقه به آن عادت کرده اند.

همه به شدت مشتاق بازگشت به دفتر نیستند و ما با اقتدار بسیار خوبی داریم که برخی از وکلا از آن وحشت دارند. اما این باعث تعجب ما شد: چه مقدار پول برای وکلا لازم است تا رویاهای خود را از انعطاف پذیری از راه دور کنار بگذارند؟ در پی آخرین افزایش حقوق بیگلاو ، بگذارید اولین کسی باشید که به شما پاسخ می دهد 7.9٪ افزایش حقوق (یعنی مقیاس جدید حقوق 205K $) نیست.

آیا وکلا آماده بازگشت به دفاتر خود هستند؟ چه چیزی ترجیح داده می شود ، پول بیشتر یا گزینه های دائمی کار از خانه؟

ما بیش از 600 وکیل و کارمند در سراسر صدها موسسه حقوقی Biglaw و بوتیک از تقریباً هر ایالت در آمریکا نظرسنجی کردیم تا دریابیم که در پی بروز همه گیری ، چه چیزی در انتظار نیروی کار قانونی است.

همانطور که به نظر می رسد ، پول – مقدار زیادی از آن – صحبت می کند ، و این باعث می شود که وکلا با بی میلی توانایی کار از راه دور خود را پشت سر بگذارند. طبق نظرسنجی ما ، 30 درصد افزایش طول می کشد تا بیش از نیمی از پاسخ دهندگان ما تصمیم بگیرند که توانایی کار از راه دور را کنار بگذارند. در مجموع 357 نفر از 600 به علاوه شرکت کننده در نظرسنجی ما گفتند که افزایش 10٪ ، 20٪ یا 30٪ حقوق و دستمزد انتخاب آنها برای انعطاف پذیری از راه دور دائمی است.

کدام یک بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد؟

کدام یک بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد؟

فقط از کسانی که گزارش داده اند کار دائمی از انعطاف پذیری در منزل را نسبت به افزایش 10 درصدی حقوق ترجیح می دهند.


کدام یک بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد؟

فقط از کسانی که گزارش داده اند کار دائمی از انعطاف پذیری در منزل را نسبت به افزایش 20 درصدی حقوق ترجیح می دهند ، سedال شد.

واقعیت خشن این است که افزایش 30 درصدی افزایش نخواهد یافت و چه بخواهیم و چه نخواهیم ، در آینده باید همه ما به دفاتر خود برگردیم. بنابراین ، با بیان این مطلب ، ما با س questionال بعدی خود به کار بدبختی پرداختیم (پاسخ دهندگان مجاز بودند همه گزینه های اعمال شده را انتخاب کنند).

از چه چیزی از بازگشت به کار در دفتر بیشتر می ترسید؟

رفت و آمد (76.80٪) ، تعادل زندگی کاری (19/57 درصد) ، و کد لباس حرفه ای (35.25٪) به عنوان سه مورد اصلی که پاسخ دهندگان از بازگشت به کار در دفتر بیشتر از هراس داشتند ، مشخص شدند.

در آن طرف سکه ، حتی اگر وکلا مجبور شوند که به دفتر مراجعه کنند ، اما نقاط روشن دیگری برای کسانی که بیش از 15 ماه در خانه های خود محبوس شده اند ، وجود دارد. پاسخ دهندگان مجاز بودند همه گزینه هایی را که برای س nextال بعدی ما اعمال می شود ، انتخاب کنند.

در مورد بازگشت به کار در دفتر بیشتر به دنبال چه چیزی هستید؟

دیدن حضوری همکاران (59.85٪) ، منابع دفتری (43.63٪) ، و خارج از خانه بودن (39.96٪) به عنوان سه مورد برتر پاسخ دهندگان در مورد بازگشت به کار در دفتر منتظر بودند.

هنگامی که از ما خواسته شد تا افکار عمومی خود را در مورد ورود مجدد مطب به اشتراک بگذارند ، پاسخ دهندگان نظرسنجی ما واقعاً نظر خود را بیان کردند و برخی مضامین مشترک ظاهر شد. در اینجا چند پاسخ منتخب آورده شده است که فکر می کنیم واقعاً مورد پسند دیگران قرار گرفته است.

برنامه ریزی انعطاف پذیر دائمی کار از راه دور توسط بیشتر پاسخ دهندگان مورد نظر است (اما این به این معنی نیست که وکلا در همه ساعات برای کار در دسترس هستند).

  • “چرا هیچ شرکتی سیاست های WFH انعطاف پذیر را پس از 15 ماه گذشته ارائه نمی دهد ، کاملاً فراتر از من است و این نشانه ای از امتناع بسیاری از شرکت های حقوقی از پیوستن به قرن 21 است.”
  • “اگرچه در رفاقت در محیط کار شکاف وجود دارد ، اما من فکر می کنم کیفیت کار مردم در حال حاضر می تواند در محیط از راه دور بدرخشد ، به جای اینکه اجازه دهد که اشتراکی یا طرفداری را تعیین تکلیف کار کند.”
  • “در طی همه گیری ، محدودیت های کمی که در بیگلاو داشتیم حل شد. اکنون شرکایی را پیدا می کنیم که به دلیل آن شب در ساعت 10 شب کار خود را تعیین می کنند و آخر هفته ها با ما تماس می گیرند که ما تعارف می کنیم که آخر هفته یک ساعت پاسخ ندهیم. اگر این ماهیت 24 ساعته شرکت ادامه پیدا کند و ما مجبور باشیم در دفتر کار باشیم ، من معتقدم بسیاری از سطح متوسط ​​که سوخته اند ترک خواهند کرد. ما سالانه به تعطیلات مجاز احتیاج داریم که در آن باید دستگاه ها را خاموش کنیم. بدون آن ، کار پس از همه گیری جهنمی خواهد شد. “

این احساس وجود دارد که فقط وکلا بازگشت به دفتر را ضروری می دانند.

  • این واقعیت که برخی از شرکای دایناسور حضور در میز کار خود را از دست می دهند و نمی توانند از عهده این حقیقت برآیند که هرکسی چنین چیزی را نمی خواهد یا مانند آن کار می کند ، کوته بینی است. هر کاردانی که “بازگشت به وضعیت موجود” را پیدا کرده است به دنبال حرکت در حال حاضر است ، و دانشجویان حقوق به دنبال از دست دادن انعطاف پذیری خود نیستند – این همان چیزی است که آنها به معنای واقعی کلمه در قانون انجام داده اند. چه از دست دادن وحشتناک منابع و درآمد برای این شرکتهای سخت گیر خواهد بود. “
  • افرادی که در شرکت Am Law 100 من مشغول فشار هستند و تمام وقت برای بازگشایی مطب به صورت حضوری تلاش می کنند ، همه شرکای مسن تر هستند که از راهنمایی های مراقبت های بهداشتی استفاده می کنند تا تمام موارد همه گیر برای مراجعه به مطب وارد شوند ، زیرا این “روش کار آنها” است. برخی از شرکا هرگز با “شرایط جدید” کار در خانه سازگار نیستند ، بنابراین آنها به جای اینکه به ما اجازه دهند از انعطاف پذیری که برای ما فراهم می کند و صرفه جویی در هزینه های شرکت ، لذت ببریم ، آنها می خواهند که ما تمام وقت شخصاً برگردیم زیرا آنها زمانی که آنها همکار بودند قانع کننده نیست. “
  • بازگشت به دفتر را بازگشتی می دانم ، چیزی که در 20 سال دیگر به عنوان یادگاری عجیب به آن نگاه خواهیم کرد. اکثر افرادی که من برای بازگشت به عقب ریزه کاری می شناسم می گویند این امر برای “فرهنگ اداری” و سایر ویژگیهای اساسی غیرقابل اندازه گیری و غیرقابل اثبات مهم است. به نظر می رسد این بیشتر روشی برای بومرهای گونی غمگین است که بدون زندگی در خارج از کار زندگی می کنند ، علی رغم بی ادبی آشکار از رفت و آمد فقط برای انجام همان کاری که شما در خانه می خواهید انجام دهید. من احتمالاً به زودی در یک شرکت با سیاست بهتر جانبی خواهم شد. “

بسیاری معتقدند که بهره وری آنها هنگام کار در خانه افزایش یافته است.

  • “سال گذشته پربارترین سال من بود – من یکی از بهترین همکاران صورتحساب در این شرکت بودم و اخبار مطلوبی درباره آینده خود به عنوان شریک زندگی ، که رویای من است ، دریافت کردم. اما من ترجیح می دهم کارم را ترک کنم تا اینکه تمام وقت به دفتر برگردم. این یک زمان استرس زای دیوانه وار برای همه بوده است ، اما ما همچنین یاد گرفته ایم که شما کاملاً می توانید در خارج از دفتر کار مثمر ثمر باشید. “
  • وی گفت: “سال گذشته ثابت كرد كه همه افراد در دفتر حقوقی من بدون حضور در دفتر می توانند کارهای خود را به طرز شگفت انگیزی انجام دهند. بیماری همه گیر شرکت ما را برای همیشه تغییر داده است. “

کارکنان احساس غفلت و کم توجهی می کنند.

  • “کارکنان کاملاً نادیده گرفته شده اند. ما نیز مردم هستیم و باید مانند کار وکالت در کار از راه دور محوری عمل کنیم. ما مطمئناً از ساعت 7 صبح تا 9 شب هیچ پاداش COVID برای کار نکردیم. “
  • “چرا یک راه حل باید متناسب با همه باشد یا انعطاف پذیری فقط برای وکلا باشد؟ پرسنل حرفه ای برخی از نگرانی های وکلای مشترک را دارند. “

خصوصاً به لطف نسخه جدید Delta ، ایمنی COVID هنوز مسئله ساز است.

  • “همه واکسینه نخواهند شد بنابراین من مشتاقانه منتظر بازگشت نیستم.”
  • “تا زمانی که فرزندانم واکسینه نشوند ، به مطب برنخواهم گشت.

آیا شما آماده بازگشت به دفتر هستید؟ ما می دانیم که وکلائی که “noooooooooooooooooooooo” و “WHYYYYYYYYYYYYYYYYYY پاسخ داده اند – به طور جدی دلیل خوبی وجود ندارد” چشم انتظار این موضوع نیستند. مانند همه موارد مرتبط با COVID-19 ، این برنامه ها احتمالاً مقداری تغییر می کنند ، اما حتماً خود را برای زندگی اداری یکبار دیگر آماده کنید – زیرا این اتفاق می افتد و به زودی.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer