Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همه گیری باعث شد بسیاری از شرکت ها در سال جاری کاهش هایی داشته باشند Holland & Knight بسیار در میان آنها بود. اما این کاهش ریاضت اقتصادی به پایان رسیده است ، بلافاصله قبل از تعطیلات شرکت در تماس تلفنی اعلام کرد که آخرین آخرین کاهش ها را پس می دهد و به همکاران کل پرداخت های جبران خسارت 2020 را در ژانویه می دهد!

این هیجان انگیز است ، اما این شرکت با افشای این که – علاوه بر پاداش های سالانه – همکاران ، پاداش های ویژه ای دریافت می کنند ، معاملات را شیرین کرد ، گرچه هنوز مقدار پاداش های ویژه اعلام نشده است.

سال مالی ثابت در ماه مارس آغاز می شود ، بنابراین در آن زمان است که پاداش ها و افزایش حقوق برای همکاران در حال افزایش به اجرا در می آیند (بازگشت به عقب تا 1 ژانویه).

همکاران از این خبر خوشحال به نظر می رسند:

در مجموع ، فکر نمی کنم بسیاری از ما انتظار پاداش های ویژه و احتمالاً حتی شک و تردید در مورد پاداش های احتمالی تأثیرگذار در پایان سال را داشته باشیم. من فکر می کنم اکثر ما از اینکه در سال 2020 کامل شده ایم ، یک جایزه ویژه دریافت خواهیم کرد و در برنامه دریافت پاداش های معمول سالانه و پاداش های پایان سال هستیم.

تبریک می گویم

زودتر: شرکت Biglaw با بیش از یک میلیارد درآمد دستمزد وابسته (و بیشتر!)


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای مناسب اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer