Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من در انتخابات امسال به عنوان داوطلب در یک پروژه “حمایت از انتخابات” خدمت کردم. داوطلبان دارای خطوط تلفنی پرسنلی بودند که به تماس های ملی که در مورد نحوه استفاده از حق رأی خود س questionsال داشتند پاسخ می دادند: آیا آنها ثبت نام کرده اند؟ محل رای گیری آنها چه بود؟ آیا اگر رأی غیابی را درخواست کنند ، اما ترجیح می دهند از آن استفاده نکنند ، می توانند شخصاً رأی دهند؟ مواردی که انتظار دارید.

ما به عنوان وکیل عمل نمی کردیم ، بلکه فقط “داوطلبان آموزش دیده” بودیم تا مطمئن شویم که هیچ امتیاز وکالت-موکل ایجاد نکرده ایم. بنابراین ، هر آنچه در این تماس ها گفته شده ، مشاوره حقوقی نبوده است.

من یک تماس گیرنده داشتم ، از اوهایو ، گفت که او رأی داده است ، و هیچ اتفاق آشکاری در محل رای گیری رخ نمی داد ، اما او در مورد چیزی کنجکاو بود. کارگران نظرسنجی اسامی تمام رای دهندگان در منطقه ، آدرس رای دهندگان ، وابستگی های حزب رأی دهندگان و اینکه آیا رای دهندگان هنوز رأی نداده اند را پشت دیوار خود نصب کرده اند. تماس گیرنده من پرسید که آیا این کار مناسب است؟

پاسخ آن در برگه “س questionsالات متداول” من نبود ، بنابراین مجبور شدم به فرماندارهای انتخاباتی که از تازه واردانی مثل من س questionsال می کردند ، پیام کوتاه بدهم.

س calال تماس گیرنده من برای مدتی حتی معلمان علمی را تحت تأثیر قرار داد ، اما سرانجام آنها به من گفتند كه تمام اطلاعاتی كه روی دیوار نصب شده اطلاعات عمومی است ، بنابراین نمایش آنها مشكلی ندارد.

تماس گیرنده من ، یک زن باهوش ، گفت: “مبلغی که من به عنوان رهنم بدهکار هستم نیز عمومی است ، اما من مطمئن نیستم که مردم باید آن را روی دیوار نصب کنند.” در پایان ، او پاسخ من را پذیرفت ، و ما توافق کردیم که هر راه حل قانونی باشد.

من این را به یکی از دوستان پروفسور حقوقم گفتم ، و او فوراً این کار را بسیار شرورتر از من دید: “این باید بقایای جیم کرو باشد. کارگران نظرسنجی نام و آدرس افراد را بر روی دیوار می گذاشتند. اگر هر سیاه پوستی اعصاب رأی دادن داشته باشد ، KKK محلی می داند که خانه چه کسی را می سوزاند. “

شرمنده من آن را در نظر نگرفته بودم.

حتی در زمان های فوق حزبی ، این مسئله برای من جالب است که کارگران نظرسنجی نباید اطلاعات رأی دهندگان را بر روی دیوار قرار دهند. اما در زمان هایی که فراتر از ابرحزبانه است ، این واقعاً اشتباه است.

انتخابات سال 2020 برخی از مشکلات را در روند رای گیری نشان داد. من تصور می کنم کسی به چگونگی حل این مشکلات فکر خواهد کرد. و شاید موضوع تماس گیرنده من باید به لیست اضافه شود: ایالات باید کارگران نظرسنجی را از ارسال اطلاعات مشخص مشخص در مورد افرادی که تصمیم می گیرند رأی دهند ، منع کنند.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و دستگاه هاو (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer