Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

احتمالاً بهترین شرط شما برای فضای کاری آزمون وکالت است.

هیئت منصبان حقوق نیویورک با ماری آنتوانت درونی خود ، حکم کرده است: “بگذارید آن را نگه دارند!”

با توجه به اینكه دولت فوریه امتحان دادگستری بار ما را گرفت ، امتحانكنندگان وكالت تشخیص دادند كه اكتبر – كه منجر به افراد می شود به دلیل بزرگتر شدن ، خود را دزدکی می کنند و رها می کنند – خیلی نرم بود و تصمیم گرفت دو برابر طول امتحان را مجبور کند مردم را مجبور کند حتی برای مدت طولانی تری با ضرورت های بیولوژیکی مبارزه کنند. یک آزمون کوتاه تر برای اطمینان از حداقل صلاحیت در ماه اکتبر کافی بود اما در ماه فوریه نیست زیرا … این افراد هرطور که شده ادامه می دهند.

و این اغراق نیست زیرا هر بررسی صالح فرآیند آزمون وکالت به این نتیجه می رسد این اتلاف وقت است با هیچ تاثیری قابل تشخیص در صلاحیت وکیل ندارد. به جز ، البته ، مطالعات مانند “افراد تصادفی در خیابان نام امتحانات وکالت را شنیده اند” – یک نظر سنجی واقعی که آنها تبلیغ می کنند! – به سفارش خود NCBE. چیزی شبیه به این است که از فیلیپ موریس بخواهیم گواهی بی خطر بودن توتون برای کودکان نوپا را تأیید کند.

در هر صورت ، نماینده مجلس نیویورک ، جو آن سایمون به عنوان یک رهبر در مبارزه برای تأمین عزت اساسی برای امتحان کنندگان وکالت ظهور کرده و نامه ای به هیئت ممیزان قانون نوشت که در مورد سیاست دستشویی حمام آن س askingال می کند. در پاسخ ، او شانه خالی رد کردن با کلمات دریافت کرد.

خانم سیمون عزیز:

ببخشید؟ وقتی کسی عنوان دارد از “Assemblywoman” یا “Assemblymember” یا در بدترین حالت “Member” استفاده می کنیم. بی احترامی به یک نماینده منتخب حتی صبر نمی کند تا بعد از سلام. این نامه همچنین خطاب به “جو آن سایمون” است که کاملاً باید “The Honouful Jo Anne Simon” نیز باشد.

یا به داوطلبان برنامه چهار روزه داده شد یا به آنها دستور داده شد که در صورت اضطراری و نیاز به استفاده از سرویس بهداشتی به دوربین اعلام کنند. در این تاریخ دیرهنگام ، برنامه ها از قبل تعیین شده اند و هیئت مدیره اکنون نمی تواند هیچ کاندیدایی را از برنامه دو روزه به برنامه چهار روزه تغییر دهد.

آه ، بله شما می دانید که چگونه همیشه قبل از شروع قاعدگی چند هفته قبل از آن اطلاع دارید؟ نه اینکه مشخص باشد که چنین شرایطی مطابق با استانداردهای مبهمی است که BOLE در نامه “نامزدهای باردار ، مادران شیرده ، دارای شرایطی که نیاز به استفاده مکرر از دستشویی و غیره دارد” عنوان می کند. اما نکته این است که خیلی دیر است که اجازه می دهد مردم در این مرحله بیش از چهار روز در امتحان شرکت کنند زیرا … خوب ، در واقع دلیل خوبی وجود ندارد.

از آنجا که هیئت مدیره به طور مناسب نگرانی های همه نامزدهای مورد نیاز برای اسکان را در نظر گرفته است و از آنجا که بخش های MPT بیش از سایر بخش ها نیستند ، هیچ ضرورتی برای اعطای مجوز پتو برای همه نامزدها برای استفاده از توالت در طول MPT نمی بیند ، به ویژه به دلیل اینکه نگران بودند که برخی از نامزدها چنین مجوزی را برای سایر جلسات اعمال کنند ، بنابراین نتیجه آنها عدم اعتبار نتایج است.

با طرح این س :ال: چرا اجازه ندهید فقط در جلسات دیگر اعمال شود؟ شما افرادی هستید که این محدودیت ها را می نویسید ، آنها واقعاً می توانند هرچه شما بخواهید باشند. اما استکبار “به طور مناسب در نظر گرفته می شود” با استانداردهای خود خدمت قضاوت می شود که BOLE نه وقت دارد و نه تمایلی برای بیان “خانم سایمون »و قدرت قانونگذاری مزاحم او. باز هم ، اگر دلیلی وجود داشته باشد که انجام یک آزمون وکالت عمومی ، دکتری در یک محیط بسته کتاب برای محافظت از مردم در برابر وکلای بد ضروری است ، این نوع محدودیت ها قابل توجیه است. اما در عوض از ما خواسته شده است که علی رغم نصب اطلاعات بر خلاف آن ، این را به عنوان یک داده در نظر بگیریم.

اما ما این محاکمه را به سختی پیش خواهیم برد زیرا اگر نتایج سه سال آزمایش در یک برنامه درسی حقوقی معتبر ملی را بپذیریم یا یک تست تحقیق کتاب آزاد را برای شبیه سازی عمل واقعی ارائه دهیم ، پس با همه خودآزمایی ها چه خواهیم کرد؟ طرف های علاقه مند که این را تبدیل کرده اند یک گاو نقدی 22 میلیون دلاری؟ مردم باید حقوق بگیرند و اگر این امر باعث تحقیر شدن وکلای جوان در محراب امتحان منسوخ شود ، پرداخت آن واقعاً هزینه کمی دارد ، فکر نمی کنید؟

(نامه کامل در صفحه بعدی)

زودتر: آزمون وکالت آنلاین به دو روز انتقام جویی بی رحمانه رسید
نظرسنجی NCBE Touts ، “ببینید ، افرادی که نمی دانند چه امتحان وکالت چیست ، ما به آزمونهای وکالت نیاز داریم !!!”
مطالعه انضباطی ABA باعث پرتاب آب بر روی “آزمون وکالت از بحث عمومی می شود”


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer