Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هنگامی که ویرجینیا حد صلاحیت دادگاه عمومی منطقه خود را دو برابر کرد – یک گزینه سریعتر برای دادگاه مدار خود برای پرونده های جراحات شخصی – یک شرکت برتر PI یک تنظیم کلیدی را در زمان ضبط شده انجام داد.

پل هرناندز ، شریک Kalfus & Nachman که به شوخی خود را “پادشاه کارآیی” می نامد ، نیاز به تصمیم گیری در مورد نحوه تنظیم شرکت خود داشت تا اینکه تغییرات از 1 ژوئیه اعمال شود.

این تغییرات که در ماه مارس تصویب شد ، به این معنی بود که دادگاه عمومی منطقه می توانست پرونده هایی را با ادعای جبران خسارت شخصی تا 50 هزار دلار رسیدگی کند – سقف قبلی آن 25000 دلار بود. دادگاه جدول زمانی سریعتر برای محاکمه و قوانین متنوعی را ارائه می دهد که باعث افزایش کارایی می شود و آن را به مکانی مناسب برای موارد متناسب با دستورالعمل های خود تبدیل می کند.

هرناندز با استفاده از پلتفرم مبتنی بر ابر نیدلز نئوس ، با استفاده از فاکتورهایی از جمله حداقل ارزش تسویه حساب و پوشش بیمه ، توانست به سرعت گزارشی از کلیه پرونده های فعلی شرکت خود تهیه کند.

در پایان این گزارش مشخص شد که کدام پرونده های دادگاه مدار باید به دادگاه عمومی منطقه ارسال شود ، همراه با جزئیاتی مانند شماره پرونده و وکیل. هرناندز آن را به وکلای شرکت توزیع کرد ، آنها به سرعت در زمینه انتقال پرونده های مناسب اقدام کردند.

وی در وبینار اخیر بالای قانون گفت: “اگر دو دقیقه و نیم طول بکشد ، تعجب می کنم.”

“من برای انجام این کار به کارمندان خود اعتماد نکردم. من توانستم این کار را دقیقاً اینجا و پشت میز انجام دهم. »

در این وبینار کامل ، هرناندز به طور مفصل درباره روش معیارهای خود برای مدیریت هزینه ها و سودآوری بحث می کند.

این گفتگو همچنین شامل چگونگی تأمین امنیت خط لوله پرونده های 2021 ، مدیریت بهره وری کل در میان فضای دفاتر فیزیکی اداری و موقعیت شرکت خود برای موفقیت در آینده پس از همه گیری است.

برای مشاهده این وبینار رایگان در صورت درخواست ، فرم را پر کنید.

با پر کردن فرم ، شما در حال دریافت ارتباط هستید از بالاتر از قانون و شرکای آن.

logo-footer