Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

در عصر حاضر ، وکیل بودن اغلب ایده آل می شود ، به ویژه برای هر کسی که همیشه رویای رفتن به دانشکده حقوق را داشته است. من را اشتباه نگیرید ، بسیاری از این شغل می تواند آن را به انجام رساند. همچنین اغلب می تواند بسیار طاقت فرسا باشد.

من مطمئن هستم که هر وکیلی می تواند به مواردی که در طول راه آموخته است اشاره کند و آنها را غافلگیر کند – شگفتی ای که همیشه خوشایند نبود. در حقیقت ، مانند بسیاری از ما ، مطمئن هستم که گاهی اوقات احساس می کنید که ممکن است دوست نداشته باشید – چه برسد به اینکه حتی پسندیدن – همه چیز در مورد وکیل بودن

چگونه کار خود را دوست داشته باشیم

به همین دلیل است که من با پونام کاجی در مورد تفاوت بین دوست داشتن شغل و دوست داشتن کار صحبت کردم. او به عنوان دستیار مشاور عمومی در شرکت بن ای کیت ، توزیع کننده غذا و الکل کار می کند. او بحث کرد که چگونه وکلا (و هر کس ، واقعاً) ، می توانند کار خود را دوست داشته باشند ، حتی اگر شغل خود را دوست ندارند. دیدگاه روشنگرانه او در شرایط اقتصادی امروز بسیار مهم است ، بنابراین به او گوش دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=MQP56jVm9C4

قصه گویی با داده ها

من شرط بندی می کنم که وقتی بچه ای بودید که در فکر وکالت بودید ، انتظار نداشتید که کلمه “داده” در طول تمرین شما ظاهر شود. با این حال ، داده ها به طور فزاینده ای در عمل به قانون کلید می خورند. این ماده اولیه مورد نیاز برای بیان داستان شرکت ، بخش و حرفه شما است.

من و جولی آنر ، مشاور عمومی در 3Q Digital ، و من در مورد چگونگی بافت این مواد اولیه در داستانهای مهم بحث کردیم. مکالمه ما نحوه انتخاب و جمع آوری داده های مناسب ، نحوه پردازش و تجزیه و تحلیل داده ها و نحوه متمرکز شدن عموما بر داده ها و توانایی پاسخگویی به س questionsالاتی است که مدیران اغلب می پرسند. من از این صحبت لذت بردم و مطمئنم شما نیز لذت خواهید برد.

https://www.youtube.com/watch؟v=d0JcupMKDdU

زن بودن در این زمینه تحت سلطه مردان

من مطمئن هستم که شما تا به حال متوجه شده اید که حقوق یک حوزه تحت سلطه مردان است. برخی از زنان یک صندلی پشت میز تأمین کرده اند ، پس بعدی چیست؟

به همین دلیل صحبت من با ییلین چن بسیار مفید است. او به عنوان یک زن آسیایی آمریکایی می داند که اقلیت در این زمینه چگونه است. او مشاور عمومی در یک شرکت فین تک به نام Hearth است. بعلاوه ، او تجربه همکاری با شرکت های دیگر در نقش های مختلف را دارد.

ییلین قطعاً صندلی خود را روی میز دارد. در گفتگوی ما ، او تجربه خود را در مبارزه برای شنیدن صدای او به عنوان تنها زن در یک اتاق به اشتراک گذاشت ، حتی برخی از استراتژی ها را برای بهبود ارتباط با ذینفعان به اشتراک گذاشت. من هرکسی را خواه زن خواه خواه نباشم تشویق می کنم که به حرف هایش گوش دهد. دیدگاه شما را تغییر خواهد داد.

https://www.youtube.com/watch؟v=EcWH7gAUsbM

این که آیا شما به تازگی از مرز عبور کرده اید یا سالها مشغول کار بوده اید ، مطمئناً این مهارت ها به شما کمک می کند تا شغل خود را روز به روز و مانند یک آشفتگی طاقت فرسا احساس نکنید.

به یادگیری ادامه دهید ، به رشد خود ادامه دهید.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت است پارلی پرو، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین بوده است. اولگا از نوآوری های قانونی استقبال می کند و حرفه خود را وقف بهبود و شکل دادن به آینده حقوق کرده است. او متقاعد شده است که حرفه وکالت با پذیرش فناوری حتی قوی تر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظاهر خواهد شد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی برنده جایزه ، متخصص عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد متخصص و کارآفرین است. او تاسیس کرد زنان در هیئت مدیره خدمت می کنند جنبشی که از مشارکت زنان در هیئت مدیره شرکتهای 500 Fortune حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شوید: بلیط خود را به صندلی هیئت مدیره شرکت بدست آورید و مبانی امنیت قراردادهای هوشمندبه می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer