Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

“شرکت شما عظیم است!” (تصویر از طریق گتی)

چه مشکلی برای موسسه حقوقی شما وجود دارد که در حال حاضر یکی از پردرآمدترین ها در آمریکا ، یکی از پردرآمدترین ها در جهان و یکی از بزرگترین ها در کره زمین است؟ اگر شما رئیس جهانی DLA Piper هستید ، یک شرکت Biglaw است که به راحتی هر یک از این موفقیت ها را از بین می برد ، پاسخ این است که با بزرگتر شدن حتی بهتر هم باشید.

در یک مصاحبه گسترده با بلومبرگ که همه چیز را از زندگی اداری در یک جهان پس از COVID گرفته تا تنوع و فراگیری ، DLA است فرانک رایان گفت که او می خواهد این شرکت بتواند “خدمات کامل” را به همه مشتریان خود ارائه دهد در حالی که همزمان در پروژه های سطح بالا کار می کند.

افزایش درآمد با در اختیار گرفتن سهم بازار این است که رایان گفت که موفقیت شرکت را اندازه خواهد گرفت.

رایان گفت: “فرصت واقعی برای ما هدایت این خط درآمد عالی و ایجاد واقعی تجارت است” ، افزود: “ما می خواهیم برای كار بیشتر بجنگیم.” …

سال گذشته ، او گفت که تجارت این شرکت در ایالات متحده درآمد و سود هر شریک سهام را با رقمهای بالا افزایش داده است.

درآمد ناخالص شرکت در سال 2019 با حدود 90 دفتر در بیش از 40 کشور و تقریبا 4500 وکیل ، درآمد اولیه شرکت است. رایان گفت: “برای ما ، موضوع 2021 باز کردن ارزش در م institutionسسه است: خراب کردن دیوارها و ساختن تیم ها برای رقابت برای بهترین کار در سراسر جهان.” این بدان معناست که همکاران شرکت باید در آینده برای کارهای بیشتر – و انواع مختلف کار – آماده شوند.

آیا سایر شرکت های Biglaw استراتژی جدید و بی پروای DLA Piper را برای موفقیت در سال 2021 دنبال خواهند کرد؟

صندلی جدید DLA Piper می خواهد شرکت غول پیکر او حتی بزرگتر شود [Bloomberg]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer