Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وقتی نوبت به دستمزد کاردانی می رسد ، هرچه شرکت بزرگتر باشد حقوق همیشه بهتر نیست. بارها و بارها در طول جنگ حقوق این تابستان ، ما شرکت های بوتیک را دیده ایم که حقوقی را ارائه می دهند که با مقیاس جدید حقوق 205 هزار دلاری Biglaw برابر شده است – و حتی بیش از آن است.

به همین منظور ، ما از Reid Collins & Tsai ، یک بوتیک دعاوی مستقر در آستین ، اخباری دریافت کرده ایم که مقیاس دیویس پولک را از آب بیرون می کشد ، وقتی که صحبت از حقوق و پاداش می شود. طبق یک یادداشت جبران خسارت از شرکت ، وکلا در تمام سال های صنف حقوق تضمین شده ای را دارند که یا آنچه را که بازار ارائه می دهد برآورده می کنند یا آن را شکست می دهند ، قبل از پاداش های بزرگ آنها.

به ما گفته شده که رید کالینز به طور مستمر پاداش پرداخت می کند و تا به امروز در سال 2021 ، این شرکت بیش از 80 هزار دلار به ازای هر وکیل پرداخت کرده است و پاداش دیگری نیز در راه است. همکارانی که واقعاً آن را با دستاوردهای منحصر به فرد از پارک خارج کرده اند ، جوایز قابل توجهی پاداش فردی دریافت کرده اند.

یکی از افراد داخلی در رید کالینز این حرف را برای گفتن داشت: “این شرکا وظیفه خود را پیدا می کنند که استعدادهای زیادی پیدا کنند ، با آنها خوب رفتار کنند و مطمئن شوند که به خاطر خون ، عرق و اشکهایشان در این تجارت سخت و سخت پاداش خواهند گرفت.”

تبریک به همه در شرکت!

(برای دیدن یادداشت Reid Collins & Tsai به صفحه بعدی بروید.)

ما برای ماندگاری در این موارد به نکات شما بستگی داریم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلام حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer