Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به عنوان بخشی از آنچه که من امیدوارم یک کارزار در حال انجام باشد برای از بین بردن قساوت از سیاست مهاجرت آمریکا ، جو بایدن 3 دستور اجرایی مربوط به مهاجرت را در 2 فوریه امضا کرد و سپس دیگری را در 4 فوریه امضا کرد. احتمالاً در مورد آنها خوانده اید. با این حال ، چون بایدن مشغول باز کردن همه چیزهای بهم ریخته در موضوعات دیگر است ، شما احتمالاً در هیچ یک از آنها غوطه ور نشده اید.

با نظرات همراه به من اجازه دهید برگه تقلب خود را ارائه دهم. به طور کلی ، این چهار دستور اجرایی موارد زیر را انجام می دهند:

  1. یک گروه ویژه ایجاد کنید برای متحد کردن خانواده های جدا شده توسط دولت ترامپ. این سفارش اصلی است. علی رغم برخی تلاش قهرمانانه از یک گروه غیرانتفاعی ، هنوز وجود دارد 1،198 کودک که با والدینی که بدون آنها از کشور اخراج نشده اند مجدداً جمع نشده اند. (بله ، شماره گزارش شده بود پاییز سال گذشته بسیار کوچکتر، اما این تا حدی به این دلیل بود که در مورد اینکه چه کسی شمارش می کرد اختلاف وجود داشت. دادگاه کلاس پدر و مادرها را از آن زمان گسترش داده است.) دستورالعمل اجرایی بایدن با ایجاد نمایندگانی از وزارتخانه های دادگستری ، ایالت ، HHS و Homeland Security گروه ویژه ای را ایجاد می کند که سعی در پیوند مجدد خانواده ها ، صدور اسناد مهاجرت در صورت لزوم و اتصال آنها دارد. به هر خدمتی که نیاز داشته باشند.

این عالی است. خانم L. در برابر ICE (پرونده اصلی در این زمینه) شاکیان از عدم تمایل دولت برای کمک به پاکسازی خرابکاری های ایجاد شده ناامید شده اند. این دستور همچنین از آنها می خواهد که هر 120 روز یک گزارش تهیه کنند ، که به من روزنامه نگار تسویه حساب می کند. اما افرادی که هستند در حقیقت در حال انجام این کار کردن مشخصات و جدول زمانی می خواهید ، و من آنها را سرزنش نمی کنم. دولت ها دوست دارند ماه ها س questionsال ها را مطالعه کنند و گزارش های غلیظی تهیه کنند که درمورد هر مسئله اساسی کاری انجام ندهند. سپس اجرای واقعی ماهها بیشتر طول می کشد. وقتی کودکان در زندگی خود بدون کسی بزرگ می شوند که آنها را دوست داشته باشد و در برخی موارد خارج از فرهنگ خودشان ، این یک جدول زمانی قابل قبول نیست.

  1. شروع به باز کردن کنید سیاست های دوران ترامپ که برای از بین بردن سیستم پناهندگی طراحی شده است. این دستور با درخواست از سازمانهای دولتی برای بررسی ریشه های مهاجرت ، قوی شروع می شود. این خیلی دیر است ، از مدتها قبل از ترامپ. در واقع ، من مطمئن نیستم که آیا کسی تاکنون زحمت کشیده است که به دلایل اصلی مهاجرت نگاه کند ، حتی اگر انجام آنچه در سیاست های آمریکای لاتین انجام می دهیم می تواند تا حد زیادی در جهت رسیدگی به مهاجرت باشد. مردم همه چیزهایی را که می دانند برای سرگرمی ترک نمی کنند. آنها معمولاً دارای عوامل فشار قوی مانند خشونت یا قحطی هستند.

در جایی که این چیز لغزش دارد ، بخش 4 است ، از آژانس ها می خواهد که سیاست های مختلف ضد پناهندگی دوران ترامپ را بررسی و بررسی کنند. این شامل Remain in Mexico / MPP ، Title 42 ، موافقت نامه های “کشور سوم امن” که آنها با قدرت مسلح به امریکای مرکزی می شوند ، سیاست پناهندگی برای قربانیان خشونت خانگی و موارد دیگر است. این کارها هرگز به قصد انجام کاری غیر از دور نگه داشتن افراد قهوه ای از ایالات متحده نبوده است و بسیاری از آنها احتمالاً غیرقانونی هستند. این ناپسند است که دلارهای مالیاتی ما آنها را پشتیبانی می کند.

دولت بایدن علناً بحث کرده است که ما توانایی پردازش برای مقابله با مهاجرت مجدد را نداریم. اما پس از چهار سال که دولت ترامپ هر بار که در را محکم کوبید ، “ظرفیت پردازش” را مانند مانترا تکرار کرد ، من به موارد خاصی نیاز دارم. آیا همه افسران پناهندگی پس از انتصاب مجدد به کانزاس سیتی ، این کار را ترک کنید؟ پرونده خود را قبل از شروع سر و صدا از انجمن قانون مهاجرت مطرح کنید.

  1. بررسی و لغو را در نظر بگیرید سیاست های فدرال که زندگی را برای مهاجران سخت تر می کند. این موارد بیشتر مواردی است که بر مهاجران قانونی تأثیر می گذارد ، مانند افزایش هزینه USCIS و قانون هزینه عمومی. چیزی که من در این مورد دوست دارم این است که دستورالعمل اقدامات آژانس را تعیین می کند ، و شیطان در جزئیات بسیاری از این موارد وجود دارد – از هر کسی که با USCIS سر و کار دارد س askال کنید. چیزی که من دوست ندارم این است که هیچ چیز خاصی در مورد ویزا گفته نمی شود ، و قطعاً دولت ترامپ با برنامه های ویزا اشتباه گرفته است. من همچنین نگران ناتوانی دولت فدرال در خلاص شدن از شر قضات مهاجرت (و احتمالاً سایر افراد در آژانس های مهاجرت) که بودند ، هستم استخدام شده به طور خاص برای آسیب رساندن به مهاجران. این افراد توسط قوانین خدمات کشوری محافظت می شوند ، بنابراین احتمالاً نمی توان آنها را اخراج کرد فقط به این دلیل که به طور غیرقانونی برای اهداف سیاسی استخدام شده اند.
  2. سیستم پذیرش پناهندگان را دوباره بسازید. توضیح سریع: پناهندگان و پناهجویان از طریق دو برنامه مختلف وارد ایالات متحده می شوند. پناهجویان به مرز می آیند و درخواست کمک می کنند. پناهندگان در حالی که هنوز در خارج از کشور زندگی می کنند درخواست می دهند و آزمایشات گسترده ای را انجام می دهند. تعداد پناهندگان پذیرفته شده در ایالات متحده هر سال برای هر سال مالی توسط رئیس جمهور تعیین می شود و دولت ترامپ میزان پذیرش پناهندگان را از شش رقم زیر اوباما به 15000 نفر در سال گذشته ترامپ کاهش داد. بایدن آزاد است که این تعداد را به تعداد مسئولیت پذیرتر افزایش دهد ، و اخبار CBS می گوید که او قصد دارد آن را برای سال مالی 2022 125،000 تعیین کند. مشکل این است که سالهای مالی فدرال از اول اکتبر آغاز می شود.

در این میان ، دستورالعمل اجرایی اجازه مجدد استخدام لازم ، تلاش برای ساده سازی روند درخواست ، لغو دستورات اجرایی ترامپ در این مورد را دارد و از آژانس ها می خواهد که هرگونه سیاست های لازم برای تغییر را گزارش دهند. این دستور همچنین ، و من این را دوست دارم ، زیرا در رسانه های غیرنظامی به خوبی شناخته نشده است ، تجدید نظر در برنامه ویزای مهاجرت ویژه برای عراقی ها و افغان هایی که قبلاً در ارتش آمریکا کار می کردند ، ضروری است. این افراد جان خود را برای ما به خطر انداختند ، و اغلب اوقات ، با اجازه دادن به درخواست ویزا ، در حالی که تروریست ها قصد داشتند آنها را بکشند ، آنها را جبران کردیم. حتی در زمان اوباما ، بسیاری از آنها بودند برای همیشه در پردازش اداری گیر کرده است، بنابراین فقط می توانم تصور کنم که تحت مدیریتی که به طور فعال از مسلمانان متنفر است ، چقدر بد بوده است.


Lorelei Laird یک نویسنده مستقل و متخصص حقوق است و تنها کسی است که می شناسید هنوز برچسب سپر “I Believe Anita Hill” را دارم. پیداش کن wordofthelaird.com.

logo-footer