Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

یک جدید دادخواست فدرال ادعا می کند که متیو روزنبام ، قاضی دادگاه سابق دادگاه ایالت نیویورک ، منشی خود را در معرض اعمال جنسی اجباری و سایر آزار و اذیت ها از مارس 2005 تا ژوئن 2009 قرار داده است. . طبق شکایت ، روزنبام همچنین در سال 2006 به صورت واژینال کلیمن را در خانه اش تجاوز کرد.

مانند گزارش شده توسط قانون بلومبرگ ، شکایتی که در ناحیه غربی نیویورک ثبت شده است ، حاوی ادعاهای دیگری نیز برای آزار و اذیت است:

روزنبام همچنین كلیمن را لمس كرد ، بازوی خود را به دور او انداخت ، در مورد لباس او نظراتی ارائه داد و مطابق شكایت او را نام های تحقیرآمیز از جمله “عسل” و “شیرین” خواند.

كلامن گفت ، این آزار و اذیت روزانه در حضور دیگران رخ می داد و حتی پس از آنكه وی به قاضی گفت دیگر به خواسته های جنسی وی نپردازد ادامه داشت.

وی گفت كه او اقدامات جنسی را با تهدید به شغل و حضانت پسر خردسالش هنگام انجام مراحل طلاق انجام داده است.

علاوه بر روزنبام ، در این دادخواست همچنین از سیستم دادگاه متحد نیویورک ، دفتر اداره دادگاه ، دادگاه عالی شهرستان مونرو و تعدادی از مقامات دادگاه به عنوان متهم نام برده شده است. کلیمن می گوید که وی در مورد نوعی آزار و اذیت به تعدادی از مقامات ایالتی گفته و از نوامبر 2007 سه شکایت را به دفتر بازرس کل امور تعصبات ارائه کرده است. شکایت می گوید کلیمن هرگز پاسخی به دو شکایت اول دریافت نکرده و می گوید که ” هنگامی که آنها سرانجام به اتهامات خود در سال 2019 عمل کردند ، گم شد. این شکایت ادامه دارد و ادعا می کند که یک محقق OIG در طول مصاحبه با کلیمن پیشنهاد کرده است که او به دلیل نحوه لباس پوشیدن “درخواست” کند.

در این دادخواست ادعا شده است که روزنبام برای جلوگیری از اقدامات انتظامی مجاز به استعفا شد.

متهمان هنوز در مورد این ادعا اظهارنظری نکرده اند.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer