Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

صنعت حقوقی هنوز در حال کنترل نتایج ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 است. خوب ، در بعضی از مناطق کشور. در مکانهایی مانند تگزاس و فلوریدا ، ممکن است استفاده از اصطلاح “fallout” زود باشد. در هر صورت ، صنعت در معرض شتاب است ، شرکت های برجسته متوجه می شوند که سال 2020 ثابت کرد که کار از راه دور – حداقل گاهی اوقات – هنوز هم سود زیادی دارد.

این شاهدی بر راهپیمایی فناوری حقوقی طی دهه گذشته است. در حالی که این زمینه ظرفیت اجرای ایمن و کارآمد یک رویه جهانی را افزایش داده بود ، اما میز را برای شرکت ها فراهم می کند تا در حالی که در محاصره هستند ، به طور یکپارچه درآمدزایی عظیم حاصل کنند. حتی سرسخت ترین دارایی ها با وعده این فناوری مقابله کرده اند.

و این راحتی ترجمه به گوشه های دیگر دنیای حقوقی است.

داوری در حال حاضر پیشنهادی برای حل اختلافات با ارزان تر و کارآمدتر از دادگاه ها است ، اما با کمک پیشرفت های مدرن ، حتی می تواند نرم تر شود.

FairClaims، که از سال 2015 حل و فصل اختلافات با دعاوی کوچک آغاز شده است ، در اوایل سال جاری داوری FastTrack را راه اندازی کرد و شرکت را به دنیای اختلافات با ارزش بیش از 25K $ منتقل کرد. این یک عکس مستقیم از تیر و کمان AAA و JAMS است که سالها بر بازار داوری تسلط داشته اند و دیفرانسیل قیمت گذاری کاملاً سنگین است.

مانند… به بالا 75 درصد ارزان تر در برخی موارد سطح شدید.

آنها چگونه این کار را انجام می دهند؟ ابتدا فرآیند به صورت خودکار انجام می شود و وظایف اداری را ساده می کند. دوم ، پرونده های زیر 250K دلار فقط بر اساس اسناد و مدارک مورد بررسی قرار می گیرند ، در حالی که رسیدگی ها همیشه از راه دور انجام می شود. افراد خنثی که توسط FairClaims استخدام شده اند دارای تجربه زیادی هستند و حتی تعدادی از داوران سابق AAA را نیز شامل می شوند.

اما راحتی روزافزون با حل و فصل اختلافات آنلاین جهانی نیست. استیون کین ، بنیانگذار و مدیرعامل FastClaims ، فکر می کند که بازیکنان Biglaw هنوز هم در معرض دستگیری هستند … نه به این دلیل که آنها به وجود راهی کارآمدتر اعتماد ندارند ، بلکه ممکن است کارآیی به نفع مشتریان آنها نباشد. در ماه آوریل ، کین با باب آمبروگی صحبت کرد در مورد اینکه چرا FastClaims بیشترین جذابیت را در شرکت های کوچکتر پیدا می کند:

وی معتقد است که بسیاری از موسسات حقوقی و حقوقی بزرگتر در واقع نمی خواهند اختلافات را با سرعت بیشتری حل کنند ، به ویژه هنگامی که با مصرف کنندگان ، مشاغل کوچکتر و شرکت های حقوقی کوچکتر هستند.

و او معتقد است که مصرف کنندگان ، مشاغل کوچک و شرکت های کوچک که از سرعت و هزینه کمتری ODR آنلاین بیشتر بهره مند می شوند اغلب افرادی هستند که کمترین اطلاعات و تخصص را در مورد روند کار دارند.

“در ابتدا” اضافه خواهم کرد شاید من کمی خوشبین تر باشم ، اما گرچه درخواست فورا در اختلافات بین شرکت های کوچکتر با احزاب که هر دو خواهان حل سریع موضوع هستند ، آشکار است ، روزی فرا می رسد که مشتریان گران قیمت تشخیص می دهند که اختلافات $ 150K وجود دارد که فقط بازی کردن و انداختن هزینه برای جنگ فرسایشی را توجیه نکنید.

اما ، برای اولین بار در حل و فصل اختلافات آنلاین ، افراد به دنبال استفاده از این خدمات برای اقلام با بلیط بزرگتر هستند. حتی اگر این بیگلاو را به ارمغان نیاورد ، این گواهی است که یک جامعه حقوقی در آنجا فعالانه در جستجوی راه های جدید برای انجام کارهای قدیمی است.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer