Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

امروز ، هنگامی که به پایان جهنم فکر می کنم ، به احتمالات می اندیشم. چه چیزی می تواند آینده ای بهتر را رقم بزند؟ چه چیزی دنیا را به مکانی بهتر تبدیل خواهد کرد؟

آرزوی کاملاً معقول و منطقی من: در مورد یادگیری و اندازه گیری نکردن ، دانشکده حقوق را نهایی کنید.

دانشکده حقوق مثل این است که 18 سوراخ را با یک بازیکن گلف بازی کنید ، فقط به این دلیل که حرفه ای روی سبز سوراخ 18 می گوید که دست شما قطع شده است و به همین دلیل هر سوراخ را دو برابر می کنید. باشه ممنون! یا شاید بازیکن گلف طرفدار فقط “B + game” را بگوید بدون اینکه حتی اشاره به چسبندگی شما را داشته باشد. حتی اگر طرفدار حرفه ای پس از نمای جلو 9 به شما بازخورد دهد ، باز هم احساس می کنید کمی تصحیح شده اید که قبل از آن تصحیح نشده است. سپس دوباره ، تصحیح شدن روی هر سوراخ AF آزار دهنده است – باید زمان لازم برای ادغام دروس وجود داشته باشد.

صرف نظر از این ، هر یک از تلاش های حرفه ای در مورد بهبود بازی شما خواهد بود. هدف این است که شما را بهتر کنیم. این حرفه به دنبال این است که شما نوسان خود ، مکانیک یک نوسان مناسب را بشناسید و بله ، موفقیت را تجسم کنید. بازیکن گلف طرفدار می خواهد شما برنده شوید (فرض کنید که آنها را برای پول بازی نمی کنید).

وقتی اساتید حقوق امتحانات نهایی را برگزار می کنند ، من می ترسم که از همان آرزوی موفقیت نباشد. نه اینکه پروفسورها نمی خواهند شما برنده شوید ، اما اغلب اوقات این اجازه را ندارند. دانشکده های حقوق در بسیاری از موارد به منحنی های اجباری احتیاج دارند. ما در حال اندازه گیری مردم هستیم.

هنگامی که دانشجو در آن امتحان شرکت می کند ، تنها یادگیری که می تواند اتفاق بیفتد این است که دانشجو و استاد دوباره با هم دیدار کنند تا از طریق اشتباهات و کارهایی که به درستی انجام شده اند ، قدم بردارند. این سخت است که وقتی استاد از نمره دفاع می کند. و بسته به نحوه ارسال بازخورد توسط استاد ، یادگیری با توجه به احساسات مرتبط با نمرات برای دانشجو دشوار است.

تشبیه گلف بیشتر از این رو شکست می خورد که بعد از 18 سوراخ بازی می توانید دوباره بازی کنید. و دوباره. و دوباره. هر بار می توانید بهتر شوید و پیشرفت کنید. با کلاس های دانشکده حقوق ، فقط یک دور می روید. این دور همان چیزی است که مردم به دنبال استفاده از آن برای تعریف شما هستند. و این اشتباه است

این نمرات تنها یک عکس از چگونگی عملکرد خوب دانش آموز در امتحان است. و غالباً این یک معیار منصفانه نیست. به عنوان مثال ، فرض کنید دانش آموز پس از اختصاص زمان زیادی به مطالعه ، A را بدست آورد. دانش آموز دیگری با چاقویی در بازوی خود ، از درد چاقو وقت کمتری را برای مطالعه می گذراند و یک B دریافت می کند.

شرکت های حقوقی به کوشش اولی ها پاداش می دهند اما به استقامت دومی پاداش نمی دهند. IRAC خوش ساخت پاداش می گیرد و دانش آموز دارای زخم چاقو بخیه می زند و در توصیه نامه ای اشاره مختصری به چاقو می کند (اگر آن دانش آموز خوش شانس باشد). اینگونه است که شرکتهای حقوقی افراد را استخدام می کنند. این نحوه داوران است که اغلب استخدام می کنند. سلام ، اشتباه نکنید – همچنین نحوه استخدام دانشکده های حقوق است. (اوه ، به تأثیر علمی نگاه کن!)

بنابراین ، مزایای امتحان نهایی هیچ ارتباطی با یادگیری ندارد. این به نفع مصاحبه کنندگان تنبلی است که مشتاق استفاده از همان پروکسی هایی هستند که برای استخدام خود استفاده می کردند.

تأثیر روانشناختی آن یک دور ، دانشجوی دانشکده حقوق را از راه های عمیقی تحت تأثیر قرار می دهد. دانش آموزان با درجه بالاتر صدای بیشتری دارند ، در حالی که کسانی که عملکرد خوبی را که انتظار داشتند انجام ندادند ، نرم صحبت می کنند. اعتماد به نفس کم و موم می شود.

کسانی که معدل بالایی دارند ممکن است کلاس های مختلفی را انتخاب کنند که در غیر این صورت برای دفاع از معدل خود شرکت می کنند. از کلاسهای سخت تر بپرهیزید. راحت ترها را انتخاب کنید. ذهن را کشش ندهید. کسانی که معدل پایین تری دارند ممکن است از همان کلاس های سخت برای بالا رفتن از معدل خودداری کنند. دانش آموزان ممکن است برای انتخاب کلاس ها به جای مناطق مورد علاقه ، به توزیع درجه نگاه کنند.

یادگیری فرعی می شود.

من اینجا راه حلی ندارم کاش می کردم در حال حاضر ، من ترجیح داده ام دانش آموزانم را با یک موقعیت قرار گرفتن در دام و پرچم ، که در یک بازی نادرست قرار دارد ، بازی کنند. سپس سعی می کنم به آنها نشان دهم که آنها چه خوب و چه بد روی آن سوراخ ها انجام داده اند. و با این دانش ، آنها امیدوارند که بهتر بتوانند حداقل با 9 حفره لازم برای بازی در فینال کنار بیایند. این یک راه حل کامل نیست. و حتی برای ثانیه ای وزنی که حرفه وکالت بر نمرات می گذارد توجیه نمی کند.

وقتی وارد فصل نمره دهی می شویم ، گلایه من این است كه ما وقت بیشتری را صرف یادگیری و زمان كمتری را صرف اطمینان از توزیع نمره خوب خواهیم كرد.


LawProfBlawg یک استاد ناشناس در 100 دانشکده برتر حقوق است. شما می توانید بیشتر از علاقه های او را ببینید اینجا. او ادعا می کند که او در رسانه های اجتماعی بسیار سرگرم کننده است. لطفاً او را در توییتر دنبال کنید (lawprofblawg) یا فیس بوک. برای او از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected].

logo-footer