Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اگر مشاور خارج مسئولیت ورود به نبرد را بر عهده دارد ، مشاور داخلی مسئولیت جلوگیری از نبردهای آینده را بر عهده دارد.

مشاوران خارج می توانند با حل و فصل دعاوی ، مشکلات فوری را حل کنند ، اما مشاوران داخلی می توانند با ارزیابی علل اصلی این دعوا و به اشتراک گذاشتن راه های بالقوه برای جلوگیری از طرح دعوا در آینده ، مشکلات آینده را برطرف کنند.

به عنوان یک مشاور داخلی ، اگر از مشاوران خارج از دادگستری که از سازمان شما دفاع می کنند ، در صورت همکاری نزدیک با مشاوران خارجی ، صلاحیت کمک به رفع مشکلات آینده را دارید. اگر فقط وقت بگذارید و به جستجو بپردازید ، چیزهای زیادی می توانید در مورد مشکلات سازمان خود یاد بگیرید. شما می توانید به پاسخگویی در کشف ، شرکت در سپرده گذاری ، بررسی پرونده ها / دادخواست ها و شرکت در دادگاه به عنوان نماینده سازمان کمک کنید. با شرکت در فرآیند به این روش ، این فرصت را خواهید داشت که کاری را انجام دهید که مشاور خارج از شما انجام نمی دهد. شما می توانید دلایل ریشه یابی مشکلات را شناسایی کرده و به سازمان خود کمک کنید تا راه هایی برای جلوگیری از مشکلات مشابه در آینده پیدا کند.

چطوری این کار را انجام میدهی؟ می توانید با انجام این کارها شروع کنید.

سوال بپرس

در حالی که با مشاور خارجی کار می کنید ، با جمع آوری حقایق لازم برای دفاع از پرونده ، به مشاور خارجی کمک کنید. با افراد داخل و خارج از سازمان خود صحبت کنید. بفهمید چه اتفاقی افتاده است ، چه اتفاقی افتاده است و چرا این اتفاق افتاده است.

به سیاست ها و روش های خود نگاه کنید

همانطور که در حال جمع آوری حقایق هستید ، برای مرور خط مشی ها و رویه های خود نیز وقت بگذارید. به این فکر کنید که آیا با توجه به حقایق پرونده شما ، سیاست ها و رویه های مورد بحث وجود دارد یا خیر. آیا سیاست ها و رویه های مورد بحث وجود دارد ، آیا طرفین درگیر آنها را می شناسند؟ آیا آنها روشن بودند؟ آیا آنها پیگیری شدند؟ اگر سیاست و رویه ای ندارید ، از خود بپرسید که آیا سازمان شما نیاز به ایجاد برخی از اقدامات رو به جلو دارد؟

کارکنان درگیر را در نظر بگیرید

آیا کارمندان شغلهایی را که برای انجام آنها استخدام شده اند انجام دادند؟ اگر کارمندان شغل خود را انجام ندادند ، این سوال را بپرسید که چرا؟

همچنین بپرسید آیا کارمندان مورد بحث توانایی انجام کار خود را دارند؟ اگر در حال حاضر این کار را انجام ندادند ، از آنها بپرسید که آیا با مشاوره و آموزش صحیح توانایی رشد را دارند یا اصلاً مشکل این است که برای کار مناسب نبودند.

مدیریت خود را در نظر بگیرید

در مورد نقش مدیر در مسئله چطور؟ آیا کاری وجود دارد که مدیر شما بتواند متفاوت انجام دهد و نتیجه دیگری داشته باشد؟ آیا مدیران شما آمادگی انجام کارهای خود را دارند؟ آیا آنها می توانند از آموزش بهره مند شوند؟

آموزش را در نظر بگیرید

به این فکر کنید که آیا آموزش می تواند به جلوگیری از بروز مشکل در آینده کمک کند؟ آیا مشکلی که کارمندان سازمان از سیاست ها و رویه های داخلی آن نمی دانند یا آن را نمی فهمند ، یا این است که آنها از قوانین محلی ، ایالتی یا فدرال اطلاع ندارند یا نمی فهمند؟ آیا مدیران شما می توانند از آموزش مدیریت بهره مند شوند؟

ارتباطات و فرهنگ را بررسی کنید

اطمینان حاصل کنید که چگونه کارمندان درون سازمان شما از سطوح بالای رهبری با کارمندان در سطح زمین و در بخشهای مختلف ارتباط برقرار می کنند. برخی مشکلات می توانند به سادگی و با بهبود ارتباطات برطرف شوند.

از خود پیام غافل نشوید. اگر ارتباط کافی وجود دارد ، به این فکر کنید که آیا سازمان پیام درست را منتقل می کند یا خیر. آنچه از بالا منتقل می شود می تواند به طور قابل توجهی به فرهنگ شرکت کمک کند ، که به نوبه خود می تواند بر رفتار مردم تأثیر بگذارد.

منابع را جمع کنید

ببینید آیا می توانید منابعی را پیدا کنید که ممکن است به سازمان کمک کند تا مشکلات ناشی از دادخواهی را حل کند. اگر نمی توانید چیزی را که وجود دارد پیدا کنید ، به این فکر کنید که آیا چیزی وجود دارد که بتوانید ایجاد کنید و آن را با رهبری خود به اشتراک بگذارید که به جلوگیری از بروز مشکل در آینده کمک کند.

وقتی برای تجزیه و تحلیل آنچه کارمندان سازمان در رابطه با مشکل انجام می دهند یا نمی دهند وقت می گذارید ، می توانید به سازمان خود کمک کنید تا طرحی را برای اطمینان از انجام کارها به منظور جلوگیری از مشکلات آینده در سازمان تدوین کند.

دزموند توتو این را به بهترین وجه گفت: “یک نقطه پیش می آید که ما باید فقط بیرون کشیدن مردم از رودخانه را متوقف کنیم. ما باید بالادست برویم و بفهمیم که چرا آنها سقوط کرده اند. “

وقتی دلایل اصلی مشکلات را پیدا کردید و برای کمک به سازمان خود گام برمی دارید تا پیشرفت آنها را برطرف کند ، در حال انجام خدمات قابل توجهی برای سازمان خود هستید. شما به طور بالقوه از مشکلات آینده جلوگیری می کنید. هنگامی که از مشکلات آینده جلوگیری می کنید ، به رهبری خود این فرصت را می دهید که بیشتر بر روی مأموریت ها ، اهداف و اهداف اولیه سازمان تمرکز کند تا اینکه مجبور شوید در پرونده های قضایی تمرکز کنید.


لیزا لنگ یک وکیل داخلی و رهبر اندیشه است که علاقه زیادی به همه امور داخلی دارد. وی اخیراً یک وب سایت و وبلاگ راه اندازی کرده است چرا این ، نه آن به عنوان منبعی برای وکلای داخلی خدمت کند. می توانید از طریق ایمیل به او ایمیل کنید [email protected]، با او در ارتباط باشید LinkedIn، یا او را دنبال کنید توییتر.

logo-footer