Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من خاطرات عالی باراک اوباما را گوش داده ام سرزمین موعود که فقط در 10 فصل وجود دارد ، تعدادی از باورهای غلط من درباره مسیر اوباما برای رسیدن به پست ریاست جمهوری را از بین برد. بر اساس خاطرات بسیار عالی میشل اوباما ، شدن، من به عروج شوهرش به عنوان یک صعود با دقت ترسیم شده و نه محصول سرزندگی و گاهی اوقات با اکراه ریسک نگاه می کردم.

نامزد شدن اوباما برای ریاست جمهوری را در نظر بگیرید – پس از آنکه خود اوباما قبل از در نظر گرفتن مناصب بالاتر ، علناً متعهد شد که حداقل یک دوره کامل در سنا خدمت کند. اما در سال 2008 ، تنها دو سال از زمان ریاست وی ، بسیاری از رهبران حزب دموکرات اوباما را کسی می دانستند که می تواند از طریق توانایی ارتباط با جوانان و رنگین پوستان زندگی جدیدی را به حزب تزریق کند. حتی با حمایت ، اوباما احساس آمادگی نکرد – تا اینکه مکالمه با سناتور ارجمند تد کندی او را صاف کرد. کندی توصیه کرد:

فکر می کنید ممکن است آماده نباشید ، این کار را در زمان مناسب تری انجام می دهید. اما شما زمان را انتخاب نمی کنید. زمان شما را انتخاب می کند. یا آنچه را که ممکن است تنها شانس شما باشد به دست می آورید یا تصمیم می گیرید با شناختی که این شانس از شما عبور کرده است ، زندگی کنید.

ما دوست داریم فکر کنیم که زندگی طولانی است و ما قادر به انجام کارهای بعدی و تغییرات دوم هستیم. گاهی اوقات این درست است. اما انتظار به خودی خود خطراتی را به همراه دارد. من این را از تجربه شخصی خودم می دانم. چطور من و شوهرم منتظر بودیم دخترانمان از دانشگاه فارغ التحصیل شوند تا به بخش دیگری از کشور نقل مکان کنند و فعالیت های جدیدی را آغاز کنند. اما زندگی برنامه های دیگری داشت.

بنابراین بسیاری از وکلا آرزو دارند که یک شرکت حقوقی را برای رسیدگی به پرونده هایی که نمی توانند در دفتر حقوقی محل کار خود شروع کنند یا راهی برای دستیابی به آزادی مالی و فرصت بیشتر تشکیل دهند. اما پس از تأمل ، آنها احتمالاً به این دلیل تصمیم می گیرند که بخواهند تجربه بیشتری کسب کنند. یا وام های بیشتری را پرداخت کنید یا پول بیشتری پس انداز کنید (روزگاری توصیه می شد قبل از راه اندازی پس انداز یک ساله داشته باشید). یا وقت بیشتری را به نظم همه چیز اختصاص دهید ، از یک طرح تجاری دقیق گرفته تا وب سایتی با همه زنگ ها و سوت ها. و ناگهان ، آن هفته ها و ماه ها به سال تبدیل می شوند و زمان آن فرا رسیده است که پس انداز برای کالج فرزندان خود یا برنامه ریزی برای بازنشستگی را شروع کنید و پنجره شروع به راحتی از کنار شما عبور می کند.

اوباما قصد داشت صبر کند تا کاندیدای ریاست جمهوری شود تا تجربه ملی و آشنایی بیشتری با موضوعات کسب کند. اما او همچنین تشخیص داد که فرصتی پیش آمده است که نمی تواند بگذارد. و البته ، بقیه تاریخ است.

تاریخچه شما چه خواهد بود؟ شاید در حال حاضر ، در وسط یک بیماری همه گیر ، زمان دقیق شما برای شروع کار شرکت شما نباشد. اما اگر این تنها شانس شما باشد چه می کنید؟ آیا حاضرید اجازه دهید آن را لغزش کند؟

اگر به فکر راه اندازی یک شرکت حقوقی هستید اما هنوز ترس دارید ، به وبینار اخیر من گوش دهید ، سال 2021 را سالی که شرکت حقوقی خود را شروع می کنید ، قرار دهید. من میزبان دیگری خواهم بود که به نقد و بررسی ذره بین خواهد پرداخت ، اما اگر سال خاصی دارید ، ببینید آیا من در ارائه سال گذشته به آنها پرداخته ام ، سال 2020 را سال شروع بنگاه حقوقی خود قرار دهید (حدود ساعت 23:07 شروع می شود).

logo-footer