Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از SAUL LOEB / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

اجازه ندهید کسی به شما بگوید قوانین مالی مبارزات انتخاباتی آمریکا شکسته است. آنها دقیقاً مطابق هدف کار می کنند – تا پولهای نامحدودی را به صندوق های نامزدها منتقل کنند تا همه افراد در مدار خود غنی شوند.

اوه ، ببخشید ، “پول نقد” نیست. باید باشد سخن، گفتار. با تشکر از دیوان عالی کشور ، افراد و شرکت های بزرگ حق دارند بارها به میزان نامحدودی از “سخنرانی” در برابر نامزدهای سیاسی باران بیاورند ، كه به نوبه خود آزادانه می توانند از این “سخنرانی” برای پرداخت به دوستان و خانواده خود و هزینه های مشاوره پردرآمد استفاده كنند. بوی اولین اصلاحیه صبح را دوست داشته باشید!

هفته گذشته ، مجله ی وال استریت و NBC خاطرنشان كرد كه كارزار ترامپ اهداكنندگان خود را با درخواست هايي براي كمك به صندوق دفاع قانوني براي لغو نتايج انتخابات گچ مي كرد. اما به جای مراجعه به “صندوق رسمی دفاع از انتخابات” اختصاص داده شده به “اطمینان حاصل کنید که ما منابع لازم برای محافظت از سلامت انتخابات را داریم!” چاپ خوب فاش شد که کمک های مالی برای پرداخت بدهی مبارزات انتخاباتی و حمایت از خط اصلی RNC استفاده می شود.

مشارکتهای انجام شده توسط کمیته سیاسی چند کاندیدای فردی / فدرال به TMAGAC طبق فرمول زیر تخصیص می یابد:

60٪ به DJTP برای واریز به حساب انتخابات عمومی DJTP 2020 برای بازنشستگی بدهی انتخابات عمومی (حداکثر تا 2،800 دلار / 5000 دلار) یا اگر این بدهی بازنشسته شده باشد یا هر بخشی از مشارکت از حد مجاز 2020 باشد حساب عمومی انتخابات ، برای واریز به حساب بازشماری DJTP (حداکثر تا 2800 دلار / 5000 دلار). 40٪ به حساب عملیاتی RNC (حداکثر 35،500 $ / 15،000 $) و هرگونه وجه اضافی به RNC برای واریز به حساب دادرسی RNC یا حساب دفتر مرکزی RNC (حداکثر 213،000 $ / 90،000 $).

اما AP گزارش ها که این کمپین یک گام فراتر رفته است. اکنون به پایین پیمایش کنید آشکار می کند که عمده پول مستقیماً به PAC Save America ترامپ می رود.

مشارکتهای انجام شده توسط کمیته سیاسی چند کاندیدای فردی / فدرال به TMAGAC طبق فرمول زیر تخصیص می یابد:

60٪ از هر مشارکت ابتدا به Save America ، حداکثر 5000 دلار / 5000 دلار و سپس حساب بازپرداخت DJTP ، حداکثر تا 2800 دلار / 5000 دلار پرداخت می شود.

40٪ از هر سهم به حساب عملیاتی RNC ، حداکثر تا 35،500 / 15،000 دلار.

هرگونه وجه اضافی برای واریز به RNC به حساب دادرسی RNC یا حساب دفتر مرکزی RNC می رود ، حداکثر تا 213،000 $ / 90،000 $.

بنابراین اولین 45،500 دلار از هر اهدا کننده شخصی مستقیماً به حساب PAC ترامپ و RNC می رود ، قبل از اینکه یک نیکل به صندوق خودکشی معتبر روز جونز ، Bullshit Time Waster ، یا ، همانطور که آنها به آن اشاره می کنند ، “حساب بازپرداخت”.

و نکته جالب در مورد پول PAC این است که عمو سام خیلی به هزینه کردن اهمیت نمی دهد. همانطور که AP یادداشت می کند ، می تواند برای هزینه های شخصی استفاده شود. یا مثلاً قیف بزنید 15000 دلار در ماه به کامبرلی گیلفویل ، دوست دختر لارا ترامپ و دون جونیور.

به یاد داشته باشید وقتی Omarosa Manigault-Newman گفت اگر توافق نامه عدم افشای منع ممنوعیت صحبت درمورد حضور خود در کاخ سفید را به منصه ظهور برساند ، به او یک برنامه ماهانه 15000 دلاری پیشنهاد می شود. اگر مبارزات انتخاباتی ترامپ برای لحظه ای آفلاین باشد ، PAC به طور ایده آل به عنوان وسیله ای برای اهدا کنندگان ترامپ برای استفاده از کلام سخنرانی خود برای نگه داشتن منتقدان بالقوه ترامپ (و عروسها) آماده است.

“این یک صندوق سرمایه گذاری است. این نکته اساسی است. “پل اس. رایان ، وکیل امور مالی مبارزات انتخاباتی با علت مشترک به برایان اسلودیسکو ، خبرنگار AP گفت. “ترامپ ممکن است فقط به ادامه این دادخواست های غیر شایسته ادامه دهد تا حامیان خود را از پول خود بدرقه کند و در سالهای آینده از آن استفاده کند تا سبک زندگی خود را در حالی که کاندیداتوری 2024 را تحریک می کند ، کند.”

“آنها می توانند هزینه های مشاوره (ترامپ) به کودکان را پرداخت كنند. آنها می توانند هزینه های مشاوره به دیگران برای کودکان قابل توجه نیز بپردازند. آنها می توانند کتاب دون جونیور را بخرند ، کاری که این مبارزات نمی تواند انجام دهد. ” “آنها می توانند با این کار هر کاری کنند. هیچ محدودیتی در استفاده شخصی وجود ندارد. “

خداحافظ ، چرا او از كتاب دون جونیور “Triggered” نام می برد؟ درسته.

KA-CHING KA-CHING KA-CHING

پول برای حمایت از جنگ دادگاه ترامپ می تواند به رئیس جمهور برسد [AP]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer