Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

این زمان را برای دادستان منطقه منهتن سیروس ونس ، جونیور تنظیم یا خاموش کرده است.

به عنوان مجله ی وال استریت اولین کسی بود که گزارش داد ، اولین کیفرخواست ها علیه سازمان ترامپ و مدیر مالی طولانی مدت آن آلن ویسلبرگ سقوط می کند. نشانه زوزه ها از رودی جولیانی – رودی جولیانی! – در مورد از بین بردن اعتبار مردان خوب از طریق perp walk.

این داستان دو نسخه دارد: یکی از رونالد فیشتی ، وکیل ترامپ ، که می گوید این ونس است که همه کارتهایش را روی میز می گذارد. و یکی در جایی که ونس تلاش می کند ویسلبرگ و دیگر مدیران را بچرخاند تا آنها را به رئیس تلنگر بزند.

فیشتی به گفت: “این دیوانه است که همه آنها دارند.” سیاسی اوایل این هفته ، بعداً اضافه كرد ، “اینقدر كوچك است كه نمی توانم باور كنم مجبور خواهم شد پرونده ای مانند این را امتحان كنم.”

و در واقع گزارش شده است که این کیفرخواست ها شامل مزایای اعلام نشده ای است که به جای حقوق ، به مدیران اجرایی داده می شود ، از جمله ماشین های شرکت ، شهریه و آپارتمان های بدون اجاره در املاک ترامپ – دقیقاً جرم قرن نیست. اما اگر دادستان ها به دنبال جبران وایزلبرگ و خانواده اش هستند ، این ممکن است فریبکار باشد. به خصوص از آنجایی که باری پسر وایسلبرگ ، که تا زمان خاتمه قرارداد در ژانویه توسط شهر نیویورک ، پیست یخی ولمن را در مرکز پارک برای سازمان ترامپ اداره می کرد ، نیز در این زمینه است.

برای اجرای عملیات تمام پول نقد ، 200000 دلار حقوق و دستمزد به باری وایسلبرگ ، به اضافه پاداش تقریباً 40،000 دلار ، پرداخت شد. وی همچنین چندین سال بدون اجاره در Central Park South زندگی کرد ، سود سالانه بالغ بر 100000 دلار. و نه برای هیچ چیز ، اما این شخص باری درخشان ترین لامپ در این دسته نیست.

“من حسابدار نیستم. من می دانم چه می سازم من از بعضی چیزها خیلی مطمئن نیستم. “او در ودیعه نامه ای که هنگام طلاق خود از جنیفر وایسلبرگ در سال 2018 گرفته بود ، گفت واشنگتن پست گزارش ها با ونس کار می کند.

اگر گامبیت کار کند و ونس بتواند از وایزلبرگ استفاده کند تا سرانجام ترامپ را ورق بزند ، به نظر می رسد یک استراتژی حقوقی مناسب است. اگر اینطور نباشد ، ونس می تواند بدتر از آنچه در دادگاه ظاهر می شد ظاهر شود رد اتهامات علیه پل مانافورت که قرار بود اطمینان حاصل کند که وی به دلیل عفو ترامپ از شر رایانه آزاد نشده است.

البته وجود دارد نسخه دیگر از این داستان

رادیکال چپ شهر نیویورک و دادستان های ایالتی ، که قاتلان ، متجاوزان ، فروشندگان مواد مخدر و انواع دیگر جرایم را به سطح بالایی افزایش داده اند ، و تازه آنها اعلام کرده اند که صدها نفر از افراد درگیر در جرایم خشن را آزاد خواهند کرد خیابان ها بدون مجازات از هر نوع ، بی ادب ، تند و زننده و کاملاً مغرضانه در برخورد با وکلا ، نمایندگان و برخی از کارمندان و افراد درخشان طولانی مدت در سازمان ترامپ هستند. پس از صدها احضار احضاریه ، بیش از 3 میلیون صفحه اسناد ، 4 سال جستجو ، ده ها و ده ها مصاحبه و میلیون ها دلار هدر رفته وجوه مالیات دهندگان ، آنها همچنان “در جستجوی جرم” هستند و برای ترساندن مردم هر کاری انجام خواهند داد برای ساختن داستانها یا دروغهایی که آنها می خواهند ، اما کاملاً قادر به دریافت آنها نبوده اند.

[…]

اکنون آنها فقط فاش کردند که امروز یک روز به ما فرصت داده شده است تا درباره مواردی که در کل جامعه تجاری ایالات متحده امری عادی است و به هیچ وجه جرم محسوب نمی شود ، اظهار نظر کنیم.

حدس بزنید چه کسی!

فقط رئیس جمهور سابق شما ، با تقلب مالیاتی کنار آمده و آن را “یک عمل استاندارد” می نامد. این یک استراتژی جسورانه است ، پنبه ، برای پسری که به نظر می رسد دفاع او ادعا می کند که او اطلاعات شخصی در مورد امتیازاتی که به کارمندان خود داده است ندارد.

خواهیم دید که آیا بازده دارد.

انتظار می رود که روز پنجشنبه سازمان آلمانی ترامپ و مدیر عامل مالی آلن ویسلبرگ به این پرونده متهم شوند


الیزابت دای (@ 5DollarFeminist) در بالتیمور زندگی می کند ، جایی که در مورد قانون و سیاست می نویسد.

logo-footer