Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کمتر از یک ساعت بعد کراوات با تطبیق رسماً فصل جایزه 2020 را آغاز کرد بیکر مک کنزی مقیاس پاداش پایان سال و گلدان را با مطابقت با گلدان شیرین کنید دیویس پولک مقیاس ویژه پاداش ، یک شرکت حقوقی نخبه دیگر برای مطابقت با نرخ بازار در سریعترین زمان ممکن جهش کرده است.

کدام شرکت برای اولین بار با مقیاس رسمی پاداش Biglaw 2020 مطابقت دارد؟

پل ویس اولین شرکت است که می تواند به باند پاداش Cravath بپرد. جوایز شرکت در 18 دسامبر به همکاران پرداخت می شود.

لازم به ذکر است که تقریباً دو ماه پیش ، پل ویس رد مطابقت با پاداش سقوط دیویس پولک زیرا “مناسب نخواهد بود” ، زیرا مشتریان این شرکت و دیگران “به دلیل همه گیری همه گیر” دچار ضربه اقتصادی بی سابقه شده اند. و با این حال … در اینجا شرکت کاملاً مطابق با همان پاداش ها است ، وقتی ویروس کرونا ویروس می شود ، همه به این دلیل است که Cravath این کار را ابتدا انجام داد.

در اینجا مقیاس پاداش پل ویس آمده است:

تبریک می گویم به همکاران پل ویس بابت جوایز خوب!

(برای دیدن یادداشت جایزه پل ویس به صفحه بعدی بروید.)

همه را بخاطر بسپارید ، ما به توصیه های شما بستگی داریم تا در به روزرسانی های مهم جایزه قرار بگیریم ، بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. با تشکر از همه کمک شما!


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer