Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از مارک ویلسون / گتی ایماژ)

در پی تلاش برای کودتای دیروز در پایتخت آمریکا ، آمریکایی ها در جستجوی رهبرانی هستند که بتوانند آنها را راهنمایی کنند زیرا هیچ رهبری برای یافتن در راس دولت ما وجود ندارد ، به نظر می رسد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در شورش های بزرگداشت وی خوشحال است. وکلای یک شرکت برجسته قبلاً توجه کرده اند و اکنون خواهان برکناری ترامپ از سمت خود هستند – و آنها امیدوارند که رهبران بیشتری از شرکت های حقوقی به این اتهام بپیوندند.

امروز صبح ، رهبران كرول و مورینگ ، یك شركت Am Law 100 مستقر در واشنگتن دی سی ، با صدور بیانیه ای خواستار “دفاع از دموكراسی مشروطه” شدند. در این بیانیه ، اعضای هیئت مدیره شرکت خواستار استفاده از متمم 25 برای سلب عنوان و وظایف ترامپ شدند. در اینجا بیانیه کامل:

دیروز ، ما با وحشت شاهد بودیم که کنگره ایالات متحده در معرض حمله و اشغال کاپیتول قرار گرفت و یکی از مقدس ترین سنت ها را در انتقال منظم قدرت مشروطه قطع کرد: دریافت و صدور گواهینامه آرا cast ایالت ها به دانشکده انتخاباتی این صحنه با ورود غیرقانونی غیرقانونی ، حمله به مأموران اجرای قانون و مرگ بی معنی قاب گرفته بود. این نتیجه مستقیم و قابل پیش بینی تجمعی بود که رئیس جمهور احضار کرد ، و در آن او ادعاهای دروغین انتخابات تقلبی را که با هر بررسی عمومی و قضایی انتخابات ریاست جمهوری نوامبر 2020 ما رد شده یا کاملا رد شده است ، تقویت کرد. این شورشی بود که توسط سخنان خود رئیس جمهور در آن تجمع تحریک شد و سپس با سخنان وی پس از آن معذور شد.

وقتی صحبت از سیاست می شود وکلا استان خاصی ندارند. ما مانند همه شهروندان نظرات خود را داریم و باید طبق آنها عمل کنیم. اما وقتی صحبت از دفاع از قانون اساسی و سیستم قوانین ما می شود ، ما وظیفه ای خاص و چشم انداز استثنایی داریم. در این لحظه ، ما باید فداکارانه به این اصول بستر ملت خود صحبت کنیم.

رئیس جمهور ثابت کرده است که منصب نیست ، و تهدیدی بی پروا و بی پروا برای قانون اساسی است که وی متعهد به حفظ ، محافظت و دفاع از آن شد. ما از معاون رئیس جمهور و کارمندان هیئت دولت می خواهیم که به بخش 4 اصلاحیه 25 قانون اساسی استناد کنند و به رهبران کنگره اعلام کنند که رئیس جمهور قادر به انجام اختیارات و وظایف دفتر خود نیست. ما همچنین از همه رهبران موسسات حقوقی و همه وکلای دولت می خواهیم که در این فراخوان شرکت کنند و برای نهادها و سنت های دموکراتیک جمهوری و قانون اساسی که از آنها حیات و محافظت می کند ، ایستادگی کنند.

سایر رهبران موسسات حقوقی این امر را دارند اظهارات داده شده درباره وقایع هولناکی که روز گذشته در پایتخت کشور رخ داد ، اما Crowell & Moring اولین شرکت حقوقی است که رهبری آن خواستار برکناری ترامپ از سمت خود شده است. آیا رهبران موسسه حقوقی شما به خواستار برکناری رئیس جمهوری که اقدامات وی ملت ما را به خطر انداخته است ، خواهند پیوست؟


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer