Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با تلاش حرفه ای وکالت برای بازگشت به دفتر ، نوع بسیار مسری Delta COVID-19 همچنان مشکلاتی را ایجاد می کند. بسیاری از شرکت های حقوقی تاریخ بازگشت به دفتر خود را به تعویق انداخته اند و بسیاری دیگر واکسیناسیون را برای همه کارکنان اجباری کرده اند. هنگامی که ما سرانجام دور خود را دور می زنیم و شیوه زندگی “پس از همه گیری” خود را آغاز می کنیم ، احتمالاً انتظار می رود که وکلا مجدداً در برنامه های CLE حضوری شرکت کنند تا وضعیت خوبی با میله های دولتی خود داشته باشند.

اگر مفهوم شرکت در رویداد CLE حضوری در حال حاضر کمی اعصاب خردکن به نظر می رسد ، ما شما را ذره ای سرزنش نمی کنیم. وکلا و اعضای هیئت علمی می خواهند بدانند که از آسیب در امان خواهند بود. خوشبختانه PLI ، یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان CLE در اطراف ، می داند که شما چه احساسی دارید و می خواهد تا آنجا که می تواند از سلامت وکلا محافظت کند.

حدود 95 of از Am Law 100 (و بسیاری دیگر) از اعضای PLI هستند و برای شروع بازگشت ایمن برای تک تک وکلای این شرکت ها ، PLI به مدارک واکسیناسیون نیاز دارد تا شخصاً در برنامه های CLE شرکت کند. پاییز امسال بازگشایی می شود ما معتقدیم که PLI اولین ارائه دهنده CLE است که نیاز به واکسیناسیون برای برنامه های شخصی را اعلام کرد.

از 1 اکتبر ، PLI از شرکت کنندگان و اعضای هیئت علمی به مراکز کنفرانسی خود در نیویورک و سان فرانسیسکو و سایر مکانهای خارج از محل استقبال می کند. به عنوان بخشی از برنامه “بازگشت ایمن” ، می توان مدارک واکسیناسیون را در برنامه بارگذاری کرد وب سایت PLI با استفاده از یک ابزار سریع و ایمن اگر افراد به هر دلیلی نتوانند این مدرک را ارائه دهند ، همچنان از برنامه های CLE از طریق پخش زنده وب استقبال می کنند.

در اینجا کارا اوبراین ، معاون رئیس برنامه ها ، در مورد برنامه های PLI گفت:

همه ما در PLI میزبانی برنامه های خود را از دست داده ایم و هر روز به صورت حضوری از اعضای هیات داوطلب ، اعضای و مشتریان خود دیدن می کنیم. ما مشتاقانه منتظر بازگشت همه هستیم تا از تمام مزایای استفاده از آموزش غیرحضوری از اول اکتبر برخوردار شویم. آماده سازی های ما ، که طی ماه های متمادی با دقت انجام شده اند ، ایمنی را در اولویت قرار داده اند و ما می دانیم که مطمئن ترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که اطمینان حاصل کنیم. که همه در برنامه های ما ، شرکت کنندگان ، اعضای هیات علمی و کارکنان PLI ، کاملاً در برابر COVID-19 واکسینه شده اند. البته ، هر داوطلب هیات علمی یا شرکت کننده در برنامه که نمی تواند ، یا ترجیح می دهد پرونده واکسیناسیون را به هر دلیلی ارسال نکند ، می تواند همچنان از راه دور از طریق پخش مستقیم وب در PLI.edu به ارائه و حضور از راه دور ادامه دهد.

CLE به زودی دوباره حضوری خواهد شد و در صورت وجود ، وکلا می توانند از این واقعیت اطمینان داشته باشند که با PLI ، آنها توسط همکارانی که به سلامت و ایمنی جوامع خود اهمیت می دهند احاطه خواهند شد. اوبراین گفت: “ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا شخصاً از جامعه قانونی استقبال کنیم.” “همانطور که در طول این مدت بی سابقه انجام داده ایم ، به ارزیابی و به روز رسانی روش های ایمنی برنامه های شخصی خود بر اساس پیشرفت در راهنمایی های فدرال ، ایالتی و محلی ادامه خواهیم داد.” این اطلاعیه ای است که ارزش جشن گرفتن دارد و باعث می شود که سایر ارائه دهندگان CLE برنامه های بازگشایی خود را ارزیابی کرده و اقدامات مشابهی را انجام دهند.

(افشاگری: PLI یک تبلیغ کننده فوق قانون است.)


استاسی زارتسکیاستاسی زارتسکی سردبیر ارشد در بالای قانون است ، جایی که از سال 2011 کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا در صورت تمایل پست الکترونیک با هر گونه راهنمایی ، س questionsال ، نظر یا انتقاد. می توانید او را دنبال کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید لینکدینبه

logo-footer