Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اخیراً از من خواسته شد “شماره 1 نکته شغلی” خود را با گروهی از وکلای جوان در میان بگذارم. این چیزی است که من به آنها گفتم.

همه در مورد شبکه سازی starting در مورد شروع زودهنگام و اهمیت شبکه در هنگام جستجوی کار جدید صحبت می کنند.

اما کلید اصلی تمرین است معتبر شبکه سازی

این یعنی چی؟

این به معنای شبکه سازی برای یادگیری از دیگران و گشودن افق دید شماست ، نه فقط برای پیشرفت شغلی.

این بدان معنی است که شما به دنبال ایجاد شبکه ای از اتصالات سطحی نیستید. فقط با افرادی که فکر می کنید می توانند به شما کمک کنند ارتباط برقرار نکنید شما. با افرادی که فکر می کنید ارتباط برقرار کنید شما همچنین می تواند کمک کند.

شما همیشه باید دلیلی برای ارتباط با شخصی فراتر از “چه کاری می توانند برای من انجام دهند؟”

شما نیازی به رابطه عمیق با همه افراد در شبکه خود ندارید ، اما این رابطه باید رابطه دو طرفه دادن و دادن باشد.

شاید نتوانید چیزهای زیادی ارائه دهید. اما شاید بتوانید مقاله ای را که فکر می کنید برایشان جالب است ، ارسال کنید. شاید بتوانید فرصتی برای یادآوری وقت خود در مادربزرگ مشترک خود ارائه دهید. شاید بتوانید به عنوان یک آلوم جوان تر ، نگاهی به آنچه در جامعه امروزی جامعه وجود دارد ، به یک آلوم قدیمی تر بدهید.

شبکه معتبر در زمانی که نمی توانیم شخصاً با مردم ملاقات کنیم ، به چه معناست؟

نمایه LinkedIn خود را به روز نگه دارید. به طور سیستماتیک و به موقع با افرادی که عملا با آنها درگیر هستید ارتباط برقرار کنید.

و به یاد داشته باشید که برقراری ارتباط با کسی به روشی اصیل یک مورد نیست. برای حفظ روابط موجود از آن زمانی که می خواهید در رویدادهای شبکه شخصی حضور داشته باشید استفاده کنید. هر از چند گاهی با مخاطبین خود تماس بگیرید – زیرا شما به عنوان یک انسان به آنها اهمیت می دهید ، نه فقط زمانی که به دنبال کار هستید.

وكیل دیگری اخیراً به من پیشنهاد كرد كه با حذف كلیك واژه “شبکه” و جایگزینی آن با “ایجاد رابطه” ، خود را در ذهنیت درستی قرار دهیم. شاید حق با او باشد.

به یاد داشته باشید که توسعه روابط اصیل به این معنی است که شما فقط به دنبال افراد در بالا نیستید. اگر بتوانید با شرکای شرکت حقوقی و مدیران شرکت ارتباط برقرار کنید بسیار عالی است ، اما همچنین باید به دنبال ارتباط با وکلای همکار ، با کارمندان اداری و کارمندان نگهبان باشید. و کلا با افراد خارج از صنعت حقوقی.

با همه با احترام و مثبت برابر رفتار کنید ، و در کار و زندگی خود به خوبی عمل خواهید کرد.


ابی گوردون

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های از است پیوند جانبی تیمی از همکاران متخصص این پست توسط ابی گوردون، مدیر ارشد Lateral Link ، که با نامزدهای وکالت در بازجویی های حقوقی و داخلی کار می کند ، در درجه اول در بوستون ، نیویورک و اروپا. قبل از پیوستن به Lateral Link ، ابی هفت سال را به عنوان یک عضو شرکت در شرکت گذراند کلاری گوتلیب، با تمرکز بر معاملات بازار سرمایه برای مشتریان آمریکای لاتین در نیویورک و پنج سال گذشته برای مشتریان اروپایی در پاریس. ابی که اهل بوستون است ، دارای مدرک JD ، تقدیر و تقدیر ، از مرکز حقوقی دانشگاه جورج تاون و لیسانس در زبان های دولتی و عاشقانه ، مگنا تقدیر از کالج دارتموث است. ابی همچنین با کمیته نجات بین المللی به عنوان یک محقق فولبرایت در مادرید ، اسپانیا همکاری کرد. او عضوی از نیویورک ، ماساچوست و ماین بار است و به زبان های فرانسه و اسپانیایی تسلط کامل دارد (و به پرتغالی و ایتالیایی می زند). می توانید مقالات بیشتری را توسط ابی مشاهده کنید اینجا.


لینک جانبی یکی از بالاترین رتبه ها در زمینه استخدام های حقوقی بین المللی است. با بیش از 14 دفتر در سراسر جهان ، Lateral Link در زمینه قرار دادن وکلا در معتبرترین شرکت ها و شرکت های حقوقی در جهان تخصص دارد. Lateral Link با مدیریت وکلای سابق از دانشکده های عالی حقوق ، رسم استخدام وکلا برای اجرای جهش های جانبی وکلا را دارد. کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما

logo-footer