Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مانند وارداتی که در مشهورترین نمایشنامه اسکار وایلد به شخصیت اصلی بحث برانگیز داده می شود ، مهم است که در نحوه تنظیم وظایف خود کارآمد باشید. کارایی تنها و بهترین وعده ناهار رایگان است: اگر بتوانید در یک ساعت کاری را انجام دهید که به طور معمول در دو ، چهار یا حتی 12 ساعت انجام می دهید ، این یک سود بزرگ است.

متأسفانه وکلا به عنوان یک گروه تمرکز چندانی روی کارآیی ندارند. ساعت قابل پرداخت مطمئناً بخشی از آن است ، و همچنین اخلاق دقیق به هر قیمتی. و مطمئناً چنین احتیاطی مهم و در بسیاری از موقعیت ها بالاترین اولویت است. اغلب اوقات در موقعیت هایی قرار می گیرید که اصل پارتو شروع می شود و ساعت های زیادی را صرف یافتن آخرین مورد عالی می کنید – اما بهره از این پرونده عالی بسیار بسیار زیاد است.

اما اگر قانون ، یا حداقل دادرسی ، جایی نیست که کارآیی بتواند جایگزین دقت شود ، اما اگر بتوانید این کار را بدون منفی انجام دهید ، همیشه جایی برای انجام کارهای بیشتر وجود دارد. دام معمول این است که هنگامی که کارایی را در شرایطی که به دقت نیاز است کنار بگذارید ، آن را برای سایر شرایط نیز کنار بگذارید. اما بهتر است از این کار خودداری شود.

درعوض ، در حالی که محدودیت زمانی را که باید فقط آن را اسلحه کنید و بدون در نظر گرفتن جواب – چه چیزهایی که غالباً در پرونده های قضایی اتفاق می افتد – پیدا می کنید ، کارایی بسیار خوبی است. البته بسیاری از مهارت ها مشخص کردن این است که: بعضی اوقات شما باید دقیق باشید ، و گاهی اوقات لازم نیست. و معمولاً فراتر از رشد غریزه ، هیچ قانونی برای آن وجود ندارد.

اما در صورت وجود ، وکلا از مصرف میوه با راندمان پایین که می توانند و باید درک کنند ، اجتناب می کنند. این از فناوری شروع می شود: وکلا گرایش به فن گرایی دارند ، که اغلب به نگرشی بیش از حد بیمار نسبت به ناکارآمدی فناوری تبدیل می شود. این وسوسه انگیز است که به زحمت از پایین کلیدهای میانبر خوب استفاده نکنید یا Word و سیستم عامل خود را آنطور که باید بهینه کنید. اما در حالی که برای تنظیم شدن روند کار زمان لازم است و تنظیمات افزایش می یابد. با کوشش بردن موشواره به سمت نماد ویندوز در گوشه پایین سمت چپ مانیتور سمت چپ ، سپس به تدریج حرکت دادن آن به سمت بالا و پیمایش به سمت Microsoft Word ثانیه های ارزشمندی از زندگی شما است که شما هرگز در مقابل یک کلید سریع Windows به علاوه R با تایپ کردن “کلید واژه” دنبال می شود. و این ثانیه ها به سرعت جمع می شوند ، به ویژه با توجه به لغزش توجه و آهسته شدن مغز شما در حالی که بی دلیل منتظر می مانید تا چیزهایی روی صفحه نمایش شما ظاهر شوند.

بنابراین فرصتی دیگر که بدست آورده اید ، فرآیندهای خود را بررسی کنید و مراقب باشید که در چه کارهایی می توانید کارآیی بیشتری داشته باشید. کمی وقت صرف سود سهام می شود.


متیو د اشمیت بالستریره فاریلومتیو اشمیت در تمام مراحل دادرسی و در بسیاری از امور از جمله تجارت داخلی ، امانتداری ، قانون ضد انحصارطنیه و RICO مدنی ، نمایندگان و مشاوران مشتریان بوده است. او در یک شرکت حقوقی محاکمه و تحقیقات شریک است Crossbowman Fariello در نیویورک ، جایی که او و همکارانش نمایندگی مشتریان داخلی و بین المللی را در پرونده های قضایی ، داوری ، تجدید نظر و تحقیقات دارند. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer