Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

“ما ساختار آن روایت را دوست نداریم ،” بو کرد صبح امروز یک کمیته ملی جمهوری خواه ناشناس به آنیتا کومار از Politico.

و سپس آقای RNC ناشناس به دادگاه دادگاه رسید تا درخواست دستور قضایی دیگری برای بستن صندوق های رأی دهد. شاید.

“این روایت” این است که GOP در حال کار اضافی برای جلوگیری از دسترسی آمریکایی ها به رای گیری و باطل کردن هرچه بیشتر آرا است. و قابل درک است که حزب جمهوری خواه به اتهاماتی که برای خنثی کردن اعمال دموکراسی در تلاش عمده ای است ، اعتراض می کند. اما اگر آنها نمی خواستند به عنوان حزب سرکوبگر آرا خوانده شوند ، همیشه می توانستند دست از هر کاری که در توانشان است برای سرکوب رأی بگیرید!

فقط شب گذشته مبارزات انتخاباتی ترامپ توانست یکی از اینها را متقاعد کند ABA را رد می کند ترامپ به مدار هشت منصوب شد تا به مینه سوتا دستور دهد برگه های رای گیری را به تاریخ 3 نوامبر ارسال کند اما پس از بسته شدن رای گیری آنها را دریافت کرد تا RNC بتواند شکایت کند تا بعداً بیرون بریزد. ما دیگر حتی وانمود نمی کنیم که این تلاشی برای محافظت از سلامت انتخابات با از بین بردن آراots جعلی و خواستار شناسنامه در صندوق های رای است – این صرفاً یک تمرین در رد آرا است.

مدار هشتم رهبری خود را از جناح محافظه کار صعودی دیوان عالی کشور به دست گرفت سه بار این هفته سیگنال شده که هست آماده و مایل اگر حزب جمهوریخواه فکر کند که ممکن است ترامپ را بالاتر از این قرار دهد ، رای خود را به صندوق بیندازد و صندوق های دیررس را به بیرون پرتاب کند.

جمهوری خواهان از هر دوازده مورد دیگر ، در مکان هایی به تنوع ، شکایت کرده اند میشیگان، آیووا، نیوجرسی، و نوادا برای جلوگیری از دسترسی جهانی به نامه در رای گیری.

آنها دعوا کرده اند تگزاس، پنسیلوانیا، و اوهایو بیش از صندوق های رأی گیری.

رئیس جمهور خودش بازی را در ماه مارس رها کرد ، شکایت کردن به دوستانش در فاکس و دوستان گفت که رای گیری زودهنگام باعث مرگ جمهوری خواه می شود. وی گفت: “آنها چیزهایی داشتند – سطح رأی گیری که اگر هرگز با آن موافقت می کردید ، دیگر هرگز جمهوری خواه دیگری در این کشور انتخاب نمی شدید.”

بنابراین طرف با وظیفه متعهد شد محدود کردن رای گیری زود هنگام. و مردم را مجبور به رای دادن کنند به صورت حضوری در طی همه گیری و اجازه دهید سالمندان متمایل به GOP بدون رای به رای از طریق پست رای دهند ، اما هیچ کس دیگری.

به خاطر ترحم ، جمهوری خواهان در تگزاس چنین هستند در دادگاه همین الان تلاش برای به دست آوردن آرا already قبلاً در مراکز رأی دادن در شهرستان هریس رد شد.

و اگر این به اندازه کافی روشن نبود ، در اینجا دونالد ترامپ به دادگستری دادگاه عالی یادآوری می کند که اگر اجازه دهند جو بایدن رئیس جمهور شود ، آنها روز را غرق می کنند. همانطور که ساعت 3 بامداد انجام می شود.

و اگر این خیلی ظریف باشد ، RNC خودش لاف زدن در ماه مه 20 میلیون دلار برای دعاوی قبل و بعد از انتخابات اختصاص داده بود.

بنابراین ، نه ، ما برای “آن روایت” گریه نمی کنیم که استراتژی اصلی انتخاب جمهوری خواهان سرکوب آرا است.

اگر foo shits


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer