Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کمی مخمر کل نان را خمیر می کند. که اساساً به این معنی است که فقط یک کاتالیزور کوچک برای ایجاد یک تغییر بزرگ لازم است. در شرایط امروز ، یک نفر می تواند تنش را در اتاق افزایش دهد درست مانند چند گرم مخمر که می تواند یک قرص خمیر را افزایش دهد. خیلی زیاد طول نمیکشه

این ایده را با چیزی که آلبرت انیشتین گفت ترکیب کنید: “جهان بیش از کسانی که شر را تحمل می کنند یا آن را تشویق می کنند در معرض خطر است.” بنابراین ، بزرگترین مانع عدالت احتمالاً نظاره گر بی گناه ، اما غیرفعال است. آنچه شما اجازه می دهید ادامه خواهد داشت.

انفعال کاتالیستی: تأثیر اساسی یا عواقب عمده ای که مستقیماً از بی عملی یک فرد یا گروه ناشی می شود.

اولین برخورد من با رفتارهای غیرحرفه ای چیزی شبیه به این بود. من پس از ارسال چندین ایمیل گیج کننده و نامناسب از یک وکیل ارشد پیگیری کردم. با این حال ، با فریاد او که ماهی بزرگتری برای سرخ کردن دارد ، تلاش من برای پرس و جو از او کوتاه شد. چون یک اولگای جوانتر و جسورتر بودم که شاید اندکی خردمندتر از اولگای امروز بود ، با کلمات کنترل نشده و ذکاوت بدون مانع پاسخ دادم. من از او عذرخواهی کردم … چرا که معلوم شد او یک آشپز است.

او البته یک آشپز نبود و بنابراین او خیلی خوب رفتار نمی کرد. هیچ کس برای من ایستاد ، اما من جلو رفتم. در طول سالها من با همکاران زیادی آشنا شدم که داستانهای بسیار مشابهی درباره همان شخص داشتند. ظاهراً من اول او نبودم. افرادی که او را قبل از من می شناختند و مدتها بعد از من داستان های تقریباً یکسانی از قسمت های انفجاری او تعریف کردم. این واقعاً برای من آزار دهنده بود که چنین محیط خصمانه ای برای مدت طولانی وجود داشته است – هیچ تغییری ایجاد نشده است حتی اگر بسیاری از مردم تحت تأثیر منفی آن قرار بگیرند. من تعجب کردم که چرا هیچ چیزی تغییر نکرده است. پس از اندکی تأمل ، فهمیدم که ممکن است بخشی از آن مشکل بوده ام.

چطور؟

انفعال کاتالیزوری.

من با اشاره به اینکه چقدر کودک است ، او را به زورگویی فراخواندم. اما من فکر نمی کنم ما باید آنجا را ترسیم کنیم. برای یک بار مصرف ، فکر می کنم صرفاً جلب توجه آنها به رفتارهایشان و دلیل اشتباه بودن آنها کاملاً مناسب است. اما برای یک مجرم تکرار ، اقدامات بیشتری لازم است.

مرحله دوم نزدیک شدن به فرد با یک همکار است. اطمینان حاصل کنید که به دکتر جکیل و نه آقای هاید نزدیک شده اید و این کار را در حین یا بلافاصله بعد از یک حادثه انجام نمی دهید. تنها استثنا در صورتی خواهد بود که مطلقا گزینه دیگری وجود نداشته باشد زیرا هر مکالمه به یک مسابقه فریاد زده تبدیل می شود و شما می دانید که این فرقی نخواهد کرد. مسلماً می توان با زمزمه یا فریاد ، یک محیط مسموم را به همان اندازه مضر ساخت. این یک رفتار غیرحرفه ای ، غیرضروری یا تحقیرآمیز است – صرف نظر از اینکه چه شکلی از آن شکل می گیرد.

مرحله آخر نزدیک شدن به مافوق است. همکار ، سرپرست یا منابع انسانی آنها باشد. یک مجموعه برتری ممکن است مانع از گوش دادن به شما شود اما شنیدن سخنان شخصی بالاتر از آنها ممکن است به اندازه کافی تکان دهنده باشد و باعث ایجاد تغییر در رفتار شود.

اجازه ندهیم آنچه را که نمی خواهیم ادامه دهیم ، متوقف کنیم زیرا وقتی این کار را می کنیم ، آن را تأیید می کنیم. مایا آنجلو بسیار متضررانه گفت که “ما فقط به همان اندازه که می خواهیم کور هستیم.” در پایان روز ، چشم بستن لیدی عدالت را دچار مشکل می کند.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های حقوقی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قویتر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای Fortune 500 حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شوید: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت کسب کنید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer