Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس اندرو تاث/گتی ایماژ برای AWXII)

اگر این مطلب را در مکانی می خوانید که در آن صدا برای شما آزاد است ، جلو بروید و این را روی یک حلقه قرار دهیدبه

گزارش صفحه شش که لری دیوید فریاد زد در آلن درسوویتز در خارج از “فروشگاه راحت و دیدنی Martha’s Vineyard” و مرکز اجتماعی Chilmark General Store. در حالی که من تصور می کنم این از 7-11 من بهتر است ، اما آیا از نظر “فروشگاه راحتی و مرکز اجتماعات زیبا” تنظیمات تظاهرآمیزتری برای داستان وجود دارد؟

درسوویتز: “ما هنوز می توانیم صحبت کنیم ، لری.”

دیوید: “نه. نه ما واقعاً نمی توانیم. دیدمت. من تو را با بازوی دور خود دیدم [former Trump Secretary of State Mike] پمپئو! آن نفرت انگیز است!”

درش: “او شاگرد سابق من است [at Harvard Law]به من به همه شاگردان سابقم اینگونه سلام می کنم. آیا نمی توانم به شاگردان سابقم سلام کنم؟ »

انصافاً درشویتز ، خوشایند است که او از دانش آموزان سابق خود به گرمی استقبال می کند. این کیفیت عالی در یک استاد است. اما درش عمداً فکر می کند که خشم لری به طور خاص در مورد معاشرت است “طالبان مایک” پمپئو بر خلاف دولت ترامپ به طور کلی. آیا می دانید ، آن دولتی که درسوویتز اعتبار فکری خود را در چهار سال گذشته برای تقویت آن قائل شد؟

دیوید: “منزجر کننده است. کل منطقه شما – منزجر کننده است. تو نفرت انگیز هستی!”

منبع حیرت زده اضافه کرد: “لری دور می شود. آلن تی شرت خود را در می آورد تا تیشرت دیگری نشان دهد [underneath it] که می گوید: “این قانون اساسی احمقانه است!”

او گرفت. خاموش خود. پیراهن فقط بگذارید آن را به این نتیجه برساند که یک استاد برجسته حقوق در هاروارد با طرفداری از پیراهن مشاجره کرد. بدون شک روز افتخاری برای موسسه است.

اما او لباس زیرش را پوشیده بود ، همانطور که عادت او استبه

او بعداً اضافه کرد: “این معمولی است که در حال حاضر در تاکستان اتفاق می افتد.” اگر مردم با سیاست خود موافق نباشند با یکدیگر صحبت نمی کنند. “

این اولین بار نیست که درش دارد در مورد مارتا تاکستان از همه نفرت می کردبه در بحث فاکس نیوز صحبت های مفیدی ارائه می شود تا درمورد بحث های سیاسی صادقانه مانند “آیا به سیاه پوستان اجازه داده می شود که رای بدهند” از لیبرال ها بخاطر “جدی گرفتن مسائل” استفاده کنید.

اما به بحث استدلال بر اساس پیراهن او-که من به تازگی آن را “Shirtort” ابداع کرده ام-تمام این موضوع فقط نشان می دهد که چگونه درشویتز این روزها در مورد قانون اساسی صحبت می کند ، بسیار شبیه صحبت عمه شما در مورد “HIPPA” است. یک هفته از آن ماجرا می گذرد او در Pillowpallooza ظاهر شد برای گفتن انبوه کوک های مایک لیندل که ممنوعیت دسترسی شرکت های خصوصی به پلتفرم های خود را مطرح می کند. او استدلال را استدلال کرد هرگز نمی تواند در مورد منافع شخصی رئیس جمهور اعمال شود صرف نظر از تأثیر آن بر کشور به عنوان یک محقق مشروطه ، او طی چند سال گذشته وارد قلمرو ناشناخته ای شده است و به نظر می رسد از فشار آوردن و تفسیرهای عجیب و غریب بیشتر لذت می برد. آیا وقتی اساتید دیگر نمی توانند امتحان بنویسند این اتفاق می افتد؟

امیدوارم نوشتن صفحه شش در تمام جزئیات کاملاً دقیق باشد. زیرا در آن صورت شاید پیراهن بازتاب جهان بینی درسوویتز باشد. زیرا “این قانون اساسی احمقانه است!” به نظر می رسد با فلسفه کنونی درسوویتز مناسب تر از “این قانون اساسی است [COMMA] احمق!” خواهد بود.

لری دیوید بر سر آلن درسوویتز در خواربارفروشی به خاطر روابط ترامپ “فریاد” زد [Page Six]

زودتر: آلن درسوویتز غمگین ترین مرد در باغ مارتا است
Alan Dershowitz Beams In To Pillowpallooza to Sh*t درباره اولین متمم
من فقط مجبور بودم به لباس زیر آلن درشویتز فکر کنم و حالا شما هم همینطور


هدستجو پاتریس سردبیر ارشد در بالای قانون و مجری مشترک است مانند یک وکیل فکر کنیدبه در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر. او را دنبال کنید توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوز سالم اخبار ورزشی کالج علاقه دارید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPNبه

logo-footer