Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پاسخ های خارج از دفتر در بسیاری از محیط های کاری شرکت ها ، از جمله شرکت های حقوقی ، بسیار رایج است. برای افرادی که ممکن است با این فناوری آشنا نباشند-آنها وجود دارند-پاسخ های خارج از دفتر به طور خودکار به یک ایمیل پاسخ می دهند و بیان می کنند که گیرنده به دلیل تعطیلات ، فوریت های خانوادگی یا دلایل دیگر از رایانه خود دور است. اگرچه پاسخ های خارج از دفتر قطعاً هدف را دنبال می کند ، اما باید فقط در زمینه های خاصی مورد استفاده قرار گیرد.

من آنقدر بزرگ شده ام که می توانم پیام های دسته جمعی را در اواسط دهه 1990 یاد کنم. به یاد دارم اولین ایمیل خود را در سال 1996 برای یک معلم ارسال کردم و به طور تصادفی حدود 12 پیام ارسال کردم ، زیرا نمی دانستم چه کار می کنم. در گذشته ، مردم در بررسی ایمیل مشکل بیشتری داشتند. در واقع ، ایمیل ها فقط در رایانه ها قابل بررسی هستند و اگر شخصی در مکان دور افتاده ای باشد ، ممکن است نتواند به رایانه دسترسی داشته باشد. علاوه بر این ، مردم اغلب ایمیل ها را چک نمی کنند. در اواخر هزاره ، یادم می آید که یک معلم به من می گوید او بسیار مراقب ایمیل است و هر روز آن را چک می کرد! البته ، مردم در حال حاضر ایمیل ها را ده ها بار یا حتی صدها بار در روز چک می کنند.

در گذشته ، ارائه پاسخ خارج از دفتر در بسیاری از زمینه ها بسیار منطقی بود ، زیرا مردم به طور طبیعی ایمیل ها را اغلب چک نمی کردند یا ممکن است به ایمیل دسترسی نداشته باشند. با این حال ، در حال حاضر مردم می توانند به طور مداوم به ایمیل ها دسترسی داشته باشند حتی اگر از دفترهای فیزیکی خود دور باشند. دریافت پاسخ خارج از دفتر می تواند تا حدودی آزاردهنده باشد. این امر به ویژه هنگامی صادق است که افراد باید در مورد موضوعی به تعداد زیادی از وکلای دادگستری و دیگران ایمیل بزنند و سپس تعداد زیادی پیام دیوانه وار در پاسخ دریافت کنند. به منظور ایجاد توازن بین مزایای استفاده از پاسخهای خارج از دفتر و مزاحمت دریافت پیامهای خودکار شاید غیر ضروری ، مردم قبل از فعال کردن پاسخ خارج از دفتر باید به چند نکته توجه کنند.

اجازه دهید ابتدا بگویم که پاسخ های خارج از دفتر قطعاً ارزشمند است اگر به ایجاد مرز بین زندگی کاری و زندگی شخصی کمک کند. با اتخاذ گسترده فناوری های کار از خانه ، مردم برای گذراندن زمان استراحت از مشاغل بسیار دشوارتر بدون نیاز به بازنگری و پاسخ به پیام های کاری ، از استراحت خارج می شوند. اگر کسی نیاز به تنظیم یک پاسخ خارج از دفتر دارد تا مردم به وقت شخصی خود احترام بگذارند ، قدرت بیشتری برای او وجود دارد زیرا شرکت های حقوقی و وکلا باید تعادل بین کار و زندگی را مقدس تر از بسیاری از مغازه ها در حال حاضر حفظ کنند.

در هر صورت ، مدت زمانی که شخص از تعهدات کاری خود دور می شود ، عامل اصلی تعیین نیاز به پاسخ خارج از دفتر است. من فکر می کنم اگر شخصی کمتر از یک روز در غیاب باشد ، به طور کلی لازم نیست یک پاسخ خارج از دفتر را فعال کنید. من دیده ام که وکلا چنین پیام هایی را ارسال می کنند که برای چند ساعت در معرض شنوایی یا مسائل حقوقی دیگر قرار نمی گیرند و تقریباً هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها نتوانند بعداً بدون مراجعه به شخص دیگر ، یک پاسخ خارج از دفتر حتی اگر شخصی فقط یک روز یا بیشتر از جیب خود بیرون بیاید ، ممکن است منطقی باشد که فقط بعداً به کسی پاسخ دهید و نه به پوشه های ایمیل اسپم با پاسخ های خارج از دفتر.

علاوه بر این ، اگر به یک پاسخ خارج از دفتر مطلقاً نیاز باشد ، وکلا باید با خیال راحت پیامی در مورد اینکه در صورت راحت بودن چه کار خواهند کرد ، درج کنند. چنین پیام هایی می تواند به دیگران کمک کند تا کمی در مورد شخصی که به او ایمیل می فرستند و علت عدم دسترسی آن شخص مطلع شوند. یک بار ، من یک پاسخ خارج از دفتر از طرف حریفی دریافت کردم که می گفت یک هفته در یک سفر طولانی موتورسواری می رود و نمی تواند در حالی که سوار شده بود واقعاً به تلفن خود نگاه کند. این باعث شد که فکر کنم دشمن من اینقدر بد اخلاق است و می توانم بفهمم که چرا او اینقدر از جیبش بیرون آمده است. سایر همتایان به طور مشابه برنامه های تعطیلات و حضور در کنفرانس را به عنوان دلایل غیبت آنها فاش کرده اند ، که من از آنها قدردانی کردم.

همچنین هنگام استفاده از پاسخ های خارج از دفتر ، مهم است که افراد توجه داشته باشند که در صورت بروز شرایط اضطراری با چه کسانی می توان تماس گرفت. در حال حاضر بسیاری از وکلا این شیوه را اتخاذ کرده اند ، اما بسیاری از متخصصان حقوقی فراموش می کنند که اگر موضوعی نتواند منتظر بماند تا کسی به کار خود بازگردد ، با فردی که می توان با او تماس گرفت تماس گرفت. علاوه بر این ، بهتر است با شخص خاصی که در صورت بروز موارد ضروری تماس می گیرد ، صحبت کنید. بسیاری اوقات ، افراد فقط یک شماره دفتر عمومی را لیست می کنند که ممکن است در شرایط خاص مفید نباشد. در واقع ، یک بار ، من در حال کار بر روی بسته بودم و کاملاً نیاز داشتم که در اسرع وقت با کسی در شرکت تماس بگیرم ، اما یک پیام خارج از دفتر فقط خط تلفن دفتر عمومی را ارائه داد ، که باعث شد من و سایر افراد درگیر نزاع پایانی

همه پاسخهای گفته شده ، خارج از دفتر ، قطعاً هنوز در حرفه وکالت استفاده می شود ، به ویژه هنگام تعیین مرزهای کار و زندگی. با این حال ، مردم باید در مورد تصمیم گیری برای استفاده از پاسخ های خارج از دفتر و آنچه که آنها در پیام گنجانده اند تا حد ممکن کارآمد باشند.


جردن روتمن شریک است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل در نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار شرکت خاطرات بدهی دانشجویی، یک وب سایت در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود بحث می کند. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected]به

logo-footer