Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس توسط کریس هوندروس/گتی ایماژ)

365 روز وحشی برای اندرو کومو. فرماندار نیویورک به دلیل برخورد با بیماری همه گیر کرونا ، تمجیدهای ملی را به ارمغان آورد و حضور روزانه خود در مطبوعات را به عنوان پرفروش ترین و در نهایت صحبت های بیهوده درباره نامزدی اسب سیاه در انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرد. یا حداقل با اشاره به دادستان کلبه او نان تست کشور برای “صحبت های سخت” خود درباره رفتار نادرست ترامپ در بحران کووید بود.

امروز ، وی استعفا داد و در مدت 14 روز به اجرا درآمد.

در نهایت گزارش تخلف تولید شده توسط دفتر دادستان کل نیویورک برای ادامه کار فرماندار بسیار زیاد بود. نباید شواهدی مبنی بر سوءاستفاده گسترده از وی برای برکناری وی از مقام اتخاذ می شد.

از ابتدا صداهایی وجود داشت (مثل من!) پرسیدن اینکه آیا مارک صعودی Cuomo بیشتر از جنس سبک است؟ پاسخ نیویورک اتفاقی بود ، کمبود تخت بیمارستان عمدتاً ناشی از سیاست های وی بود، و او در اوج بحران به پوشش Medicaid برای افراد فقیر حمله کرد. درگیری های قبلی وی با دفتر دادستانی ایالات متحده بر سر فساد عمومی ، مشاجره هایی که منجر به جلب مشاور ارشد وی در زندان شد ، و همچنین پرسش های طولانی در مورد نحوه انجام تحقیقات خود در NYAG در مورد دیوید پترسون ، سلف خود-که منجر به استعفای پترسون و ارتقاء رتبه کومو به کار.

اما از آن زمان به بعد آموخته ایم دستکاری سطح بالای گزارشات بهداشت عمومی و شکایت های متعدد از آزار و اذیت جنسی. تیش جیمز دادستان کل نیویورک تحقیقات خود را آغاز کرد ، قانونگذار ایالت روند استیضاح احتمالی را آغاز کرده است و هیئت کنگره نیویورک خواستار استعفای وی شد.

هرچند این نباید مانع از تحقیقات شود. اجازه ندهید این اطلاعیه دست روی دست بگذارد که این ادعاها چقدر جدی است.

15 سال است که فرماندار نیویورک بدون کناره گیری از سمت خود کنار رفته است. بنابراین ، من فکر می کنم ساعت با استعفای کتی هوچول شروع می شود.

زودتر: پروفسور اخلاق دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک درگیر رسوایی اخلاق عمده شد
Cuomo می خواست بازپرس دستگیر شده را انتخاب کند ، در عوض شریک Biglaw را که کمک خود را به زندان فرستاده بود ، گرفت.
بی دست و پا – به شکلی نامناسب! مشاور در طرف مقابل دفتر تحقیقات Cuomo
اندرو کومو دادستان کل چت آخرین دلیل برای راه اندازی راه آهن از طریق کره چشم شما

logo-footer