Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همه گیری به عنوان یک تست استرس بی سابقه روی بدنه زنگ زده آزمون وکالت عمل می کند و هیچکس را تکان نمی دهد ، برخی از نشت ها را نشان می دهد. تعداد کمی فکر می کردند که آزمون وکالت قبل از COVID به عنوان مکانیزم صدور مجوز بسیار معنا داشت ، اما اکثراً آن را به عنوان یک پایه حرفه ای که قبل از ما وجود داشت و بعد از ما نیز وجود داشت ، پذیرفت. مطمئناً ، این یک آزمون عمومی بود برای یک کار تخصصی طولانی. و ، بله ، امتیازات برش خورده در سراسر کشور دامنه را اجرا می کند خودسرانه به نژاد پرست. اما فقط … کاری است که شما باید انجام دهید!

این فشار قفل بود که همه را ترغیب کرد تا به طور جدی نحوه وکالت دادن به وکلا را ارزیابی کنند. خوب، نه هر کس گرفت آی تی به طور جدی. برخی سعی کردند جدی ترین تحقیق دانشگاهی را در زمینه عدم حمایت اثبات از کارآیی امتحان توسط توهین آمیز و تهدید کننده امتحان کنندگان هرکسی که وقت خود را برای بررسی انتقادات اختصاص می داد ، طرفداران تعدادی از پیشنهادهای قابل تأمل را پیدا کرد – بسیاری از آنها اصلاحات اساسی آموزش حقوقی را برای بهبود تحصیلات و غیر ضروری کردن آزمون وکالت انجام دادند.

گروه ویژه کانون وکلای ایالت نیویورک در حال بررسی این موضوعات است توصیه های خود را بیان کنید و خوب ، قلب آنها را برکت دهید.

در اینجا چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. این گروه در واقع به متخصصان دانشگاهی گوش می دادند کنفرانس ملی بازرسان وکالت با عنوان اخبار جعلی شناخته می شود. مشکلات ذاتی تست سنتی ، مانند انتقاد از مبنای آزمون حقوقی چند گزینه ای ، بلافاصله نادیده گرفته نمی شوند. همچنین به رسمیت می شناسد که نیویورک ، به عنوان جاذبه چشم انداز حقوقی آمریکا ، به طور منحصر به فردی برای ایفای نقش رهبری در شکستن جایگاه NCBE در زمینه صدور مجوزهای وکالت قرار دارد. اگر قرار است اصلاحات طولانی مدت انجام شود ، آن مسیر از طریق نیویورک یا کالیفرنیا طی خواهد شد.

اما با توجه به این افتتاح ، گروه ویژه در توصیه های خود تا حد زیادی بالا می رود و در نهایت بدترین راه حل جهان را جعل می کند.

این کار با انتخاب گیلاس از توصیه های ارائه شده توسط پروفسور دبورا مریت بدون درک نحوه قرارگیری آنها در یک مجموعه بزرگ از پیشنهادات آغاز می شود. به عنوان مثال ، پروفسور مریت توصیه می کند که جلسات تست طولانی تر در مورد مسائل کمتری را برای شبیه سازی بهتر عمل واقعی وکیل انجام دهید: بالشتک های قابل پرداخت نشان دادن مهارتهای مورد نیاز برای یافتن پاسخ صحیح قانونی.

به این منظور ، گروه ویژه نوسان کرد و از دست داد:

ما موافقت می کنیم که جلسات 90 دقیقه ای آزمون بسیار کوتاه است. با این حال ، ما نگران هستیم که یک جلسه آزمون سه ساعته اختصاص داده شده به یک تست عملکرد تنها ممکن است طولانی باشد و ممکن است کوتاه باشد که هر جلسه برای ارائه سوالات بیشتر که موضوعات بیشتری را پوشش می دهد ، کوتاه شود.

نه کمتر موضوع بود کل موضوع. وکالت یک بازی کلی نیست ، بنابراین در مورد اثبات اینکه معاینات می توانند مطالبی را که هرگز دوباره مشاهده نخواهند کرد ، جبران می کنند. این در مورد اثبات این است که آنها می توانند در صورت ارائه به یک س legalال پیچیده حقوقی پاسخ دهند. هیچ کس اهمیتی نمی دهد که آیا برخی از مقاله های تصادفی تجاری در آزمون قرار می گیرند.

در حالی که ما از ایده های تست های عملکرد پشتیبانی می کنیم ، اما نگران این هستیم که اگر دانش آموزان درک کنند که ، وقتی در آزمون وکالت شرکت می کنند ، یک پرونده کتابخانه ای از مواد نیویورک در اختیار آنها قرار می گیرد ، آنها در طول دوره دانشکده حقوق مواد نیویورک را مطالعه نخواهند کرد.

شما می دانید چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که این مطالعه مورد مطالعه قرار گرفته است؟ امتحان را همانطور که هست حذف کرده و همه متقاضیان را مجبور به گذراندن دوره ای درجه بندی شده در قوانین محلی می کند. در صورت تمایل می توانید آن را با دانشکده های آماده سازی نوار موجود قرارداد دهید. این یک راه حل مستقیم تر از مجبور کردن متقاضیان به پاسخگویی به س legalالات حقوقی است در حالی که دسترسی مصنوعی آنها به تحقیقات را قطع می کند – علی رغم اینکه مهارت های تحقیق کل مقاله قانونی است.

پیش فرض BOLE مبنی بر اینکه افرادی که امتیازات UBE را از نیویورک منتقل می کنند ، همچنان در اینجا و همچنین در سایر نقاط تمایل به تمرین دارند ، با توجه به تأیید BOLE مبنی بر اینکه برخی از افراد تصمیم می گیرند هر کجا که برای انجام این کار مناسب باشند ، امتحان دهند ، بدون توجه به اینکه آیا واقعاً قصد دارند ، بی دلیل است. برای تمرین در حوزه قضایی آزمایش.

این در واقع مانند یک جواب بد LSAT خوانده می شود:مقداری مردم در ایالتهایی که نمی خواهند در آنها تمرین کنند ، امتحانات وکالت را انجام می دهند ، بنابراین (ب) هیچ کس متقاضی بارهای متعدد در واقع قصد تمرین در نیویورک را ندارد. این امر همچنین باعث ایجاد یک مخلوط در منطق اساسی این گزارش می شود که نیویورک چنان بازار حقوقی مهمی است که می تواند و باید به عنوان یک رهبر عمل کند. وکلا خواستن تا بتوانم در نیویورک تمرین کنم. منهتن مرکز جهان حقوقی است! آیا اینکه شخصی که امیدوار است در نیوجرسی تمرین کند ، در امتحان NY شرکت می کند ، تکان دهنده است؟ اصلا. کالیفرنیا؟ همچنین … به هیچ وجه از بین بردن قابلیت حمل در بهترین حالت اقدامی حامی محافظه کارانه است و NY باید بهتر از این باشد.

سایه زیادی بر این عقیده است که UBE “قانون هیچ کجا” را آزمایش می کند اما – و این از نظر جسمی از نظر تایپ ناخوشایند است – NCBE در این مورد نکته ای دارد. علی رغم تمام کنایات گزارش در مورد منحصر به فرد بودن قانون ایالت ، در واقع یک تمرین حلقه رمزگشایی است. “اوه ، این ایالت به این ترتیب شماره قانون فدرال را تغییر داد” یا “قوانین مدل ABA در اینجا به جای اعشار دارای خط است.” نه این که در تدوین قانون ایالتی تفاوتهای ظریفی پیرامون این قوانین وجود نداشته باشد ، اما در دوره امتحانی که امتحان کنندگان در 40 دقیقه درگیر کردن 40 مبحث در 90 دقیقه هستند ، دستگیر نمی شوند. ما در اینجا از قانون ناپلئونی استفاده نمی کنیم ، قانون ایالت نیویورک دانه برفی منحصر به فرد و ترجمه ناپذیری نیست که دوست دارند تصور کنند.

اما حداقل کسی در تلاش برای ایجاد تغییر است. قرار نیست هر جایگزینی برنده شود. دادگاه تجدیدنظر باید این پیشنهاد را رد کند ، اما همچنین از موارد خوب موجود در اینجا قدردانی می کند. درست مانند عمل حقوقی ، اصلاح آزمون به معنای دریافت سریع جواب نیست ، بلکه به درست رساندن آن است.

کانون وکلای ایالت نیویورک خواستار انصراف دولت از آزمون وکالت یکنواخت است [NYSBA]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer