Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همه افراد مهلت دارند ، اعم از شغل ، خانواده یا هر نوع دیگری. در بیشتر اوقات هفته گذشته ، زندگی ام بدون دسترسی به اینترنت رنج برده است. مودم / روتر من فوت کرد.

من مطمئن هستم که تجربه من با خدمات مشتری (از ارائه دهنده اینترنت نام نمی برم) همانند دیگران بوده است.

اول ، یک تکنسین فرستاده می شود که تجربه درستی برای حل مشکلات من ندارد. وقتی او بعد از حدود سه ساعت بیهودگی از خانه خارج شد ، من را در لنگه رها می کند بدون اینکه به او بگویم بعد با چه کسی تماس بگیرم و چگونه مشکل را حل کنم ، در واقع دستهایش را از همه چیز شست. این باعث خوشحالی من نشد و بنابراین من به دفتر رئیس جمهور زنگ زدم تا شکایت کنم. ما وکلا مسلماً می دانیم چگونه این کار را انجام دهیم.

روز بعد ، یک فناوری وارد می شود که می داند چگونه دو مشکلی که من دارم را حل کند ، کاری که او انجام می دهد و می گوید ، من دوباره پشتیبان هستم. من عاشق این فن آوری هستم.

عدم دسترسی به اینترنت باعث شد تا بفهمم چقدر به آن وابسته هستم و نمی دانم این چیز خوبی است یا خیر. من نمی توانستم چیزی را پخش جریانی کنم ، نمی توانم صورتحساب ها را پرداخت کنم یا خرید کنم ، نمی توانم کاری انجام دهم که برای تحقق آن به اینترنت متکی باشد و با این وجود می دانم که بیابان های اینترنتی در سراسر کشور من حداقل تا حدودی از تلفن هوشمندم برای بیرون رفتن در دنیا استفاده کردم ، اما به این فکر می کنم که نبود اینترنت چطور است و این خیلی زیبا نبوده است. آیا معتاد اینترنت هستم؟ شما چی فکر میکنید؟ آیا گروه پشتیبانی اینترنت ناشناس وجود دارد؟

بنابراین ، من چه کاری انجام داده ام؟ تلاش برای تمیز کردن میز و دفتر کار من ، که همیشه یک چالش است ، زیرا من هرگز با کاغذی که دوست نداشتم روبرو نشده ام. خواندن کتابهایی که قبلاً آنها را در Kindle خود بارگیری کردم ، بعلاوه یک دسته از کتابهای فیزیکی. به جز راحتی Kindle Paperwhite از نظر اندازه و وزن ، من کتابهای واقعی را ترجیح می دهم. برای من ، راحت تر از چشم (سن من را بخاطر بسپار) و من این ایده را دوست دارم که به صورت فیزیکی ورق بزنم و بتوانم چیزی ، یادداشت ، نام در فهرست ، نقشه و هر چیز دیگری را پیدا کنم.

برگرداندن صفحات ، این همان چیزی است که امسال رقم خورده است ، و صفحات برای من و بقیه به اندازه کافی سریع تبدیل نشده اند. ما به سال 2021 نگاه می کنیم (به یاد بیاورید که چگونه 2020 را پیش بینی می کردیم؟) تا امیدواریم زندگی را از برخی موارد شبیه زندگی قبل از همه گیری ، بدست آوریم. آن روزها را به یاد دارید؟ فیلم ، کنسرت ، نمایش ، شام بیرون ، موزه ، خرید ، گشت و گذار در کتابفروشی ها و کتابخانه ها و هزاران چیز دیگر که همه ما در روزهای قبل از اواسط مارس از آنها لذت برده ایم. توانایی سفر راحت ، معاشرت با خانواده و دوستان ، همه چیزهایی که ما به عنوان یک امر بدیهی در نظر گرفته ایم و من تعجب می کنم که آیا ما هرگز دوباره آنها را به همان روش تجربه خواهیم کرد؟

چه کسی به یاد می آورد جرالدین فرارو؟ فقط آنهایی که در یک سن خاص هستند ، این کار را می کنند. برای هزاره ها ، او فقط یک نام در یک کتاب تاریخ است ، اگر در واقع تاریخ دهه 1980 تدریس می شود.

جرالدین فرارو اولین زنی بود که به عنوان معاون رئیس یک حزب بزرگ معرفی شد. والتر موندیل ، که معاون رئیس جمهور جیمی کارتر بود ، در سال 1984 ریاست انتخابات حزب دموکرات را عهده دار شد و وی فرارو را به عنوان معاون خود انتخاب کرد. بسیاری از زنان از وكیل و یك عضو كنگره ، از انتخاب وی به وجد آمدند زیرا اعتقاد بسیاری از زنان (و برخی از مردان) مبنی بر معرفی یك زن برای مناصب ملی را تأیید كرد. تنها سه سال بود که رئیس جمهور رونالد ریگان ساندرا دی اوکانر را به عنوان اولین زنی که به دادگاه عالی پیوست معرفی کرد.

مشکل این بود که ریگان برای دومین دوره ریاست جمهوری خود نامزد می شد و محبوبیت وی بلیط حزب دموکرات را به همراه اتهاماتی درباره مسائل مالی مشکوک برای فرارو و همسرش جان زاکارو محکوم کرد.

تا سال 2020 و دومین زن معرفی شده ، اولین زن رنگین پوست ، به عنوان معاون رئیس جمهور در بلیط دموکرات ها ، بلیتی که برنده شد ، با وجود چالش های انتخابات. برای من ، به عنوان یک وکیل بانوی پیر ، فکر نمی کردم که چنین اتفاقی در طول زندگی من رخ دهد. این یک فکر خوشحال کننده برای من و بسیاری دیگر است. وقتی به همه تغییرات فکر می کنم ، برای خیلی از آنها خیلی کند ، دنیایی متفاوت از زمانی است که من از اواسط دهه 1970 شروع به تمرین کردم.

پایین رای گیری در اینجا در شهرستان لس آنجلس ، اکنون ما داریم اولین هیئت نظارت بر تمام زنان. این هیئت از قدرت و نفوذ زیادی در این شهرستان برخوردار است و دیدن هیئت مدیره ای کاملاً زنانه در حالی که نه چندان دور ، Supes همه سفیدپوست بودند در یک سن خاص هیجان انگیز است. زنان اینجا دیگر نباید منتظر صندلی کنار میز بمانند. سرانجام آنها همه صندلی ها را به دست گرفته اند.

زنان در هیئت مدیره کوکی برنده نیستند. آنها هر یک منطقه خاص خود را برای نمایندگی ، پاسخگویی و هر منطقه جغرافیایی نیازها و خواسته های مختلفی دارند. فکر نمی کردم که یک هیئت مدیره کاملا زنانه چیزی باشد که در طول زندگی خودم ببینم. هیئت مدیره وکیل بارگیری نیست ، یک چیز خوب است. بعضی اوقات ما وکلا فکر می کنیم که تنها ما هستیم که می دانیم چگونه مشکلات را حل کنیم و این درست نیست.

مانند “دختران کوچک خوب” ، به ما گفته شد که خیلی زود “منتظر نوبت خود باشید”. در مورد هالی میچل ، کاندیدای برنده صندلی آزاد سرپرست ، چنین بود که به وی گفته شد. امیدوارم روزهای “منتظر نوبت شما” برای همیشه به پایان رسیده باشد. ما دیگر حاضر نیستیم صبر کنیم. زنان هزاره ، هر وقت آماده شدید می توانید از ما تشکر کنید.


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افرادی که در این بین هستند با هم تعامل داشته باشند – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer