Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برخی از موارد فقط باید گفته شود: سال 2020 یکی از چالش برانگیزترین سالهای زندگی ما بوده است – و این یک هدیه است که فقط ادامه می دهد برداشت sardonic را ببخشید ، اما حداقل یک سال هکوا بود – و تا زمان نوشتن این مقاله ، انتخابات ریاست جمهوری ادامه دارد به دلیل اتهامات جدی درباره کلاهبرداری رای دهندگان توسط کمپین ترامپ در میان ادعاهای تقلب و شواهد آماری فزاینده درباره ناهنجاری ها در انتخابات رأی گیری در بسیاری از ایالت های میدان جنگ ، به درازا کشیده شود. با چالش های انتخاباتی ارائه شده تا به امروز موافق هستید یا نه ، دشوار است که ادعاهای قابل توجهی درباره تقلب و دستکاری آرا را که شامل سیستم های رای گیری الکترونیکی (“رای گیری الکترونیکی”) در ایالات متحده است ، از دست دهید. این وضعیت بسیاری را ترک کرده است رأی دهندگان با س questionsال در مورد امنیت و صحت این سیستم ها ، در حالی که پاسخ های کمی دریافت می کنند.

با آن روبرو شوید: اکثر ما با استفاده از سیستم های رأی گیری الکترونیکی آرای خود را نمی دانیم که با فشار دادن دکمه “رأی دادن” ، نمی دانیم کجا رأی می گیرد. برای کمک به ارائه برخی زمینه ها ، ارزش درک کلی روند انتخابات (مراقبت از) را دارد بریتانیکا):

برای درک رای گیری الکترونیکی ، در نظر گرفتن چهار مرحله اساسی در یک روند انتخابات مناسب است: ترکیب رای گیری، که در آن رای دهندگان انتخاب می کنند. رأی دادن، در آن رأی دهندگان رأی خود را ارسال می کنند. ضبط آرا، که در آن یک سیستم آرا submitted ارسالی را ثبت می کند. و جدول بندی، که در آن آرا شمارش می شود. رأی دادن ، ضبط و جدول بندی معمولاً با رایانه حتی در سیستم های رأی گیری که به طور دقیق الکترونیکی نیستند ، انجام می شود. رای گیری الکترونیکی به معنای دقیق سیستمی است که در آن اولین مرحله ، ترکیب رای گیری (یا انتخاب) ، با کمک رایانه انجام می شود.

اکثر سیستم های رأی گیری الکترونیکی در ایالات متحده از نوعی ماشین مخصوص طراحی شده برای ضبط مستقیم رأی (دستگاه ضبط مستقیم الکترونیکی یا دستگاه DRE) یا اسکن نوری برگه کاغذ یا هر دو استفاده می کنند. از آنجا که ماشین آلات DRE ترکیب ، ریخته گری ، و ضبط آرا و قرار دادن آن داده ها در حافظه بر روی دستگاه ، ضبط این رأی (و نحوه اداره و بعداً جدول بندی آن) نامرئی به رای دهنده در نتیجه ، بحث و جدال طولانی درباره امنیت و یکپارچگی آرا recorded ثبت شده با استفاده از سیستم های رأی گیری الکترونیکی وجود دارد.

این امر منجر به برخی س questionsالات مشکوک در مورد سیستم های رأی گیری الکترونیکی می شود که فروشندگان باید بیش از جنجال ها برای رفع ترس از رای دهندگان ، مسئولان انتخابات و نامزدها به آنها بپردازند. سه تای آنها اینجا هستند:

آیا سیستم رای گیری الکترونیکی شما به طور منظم تحت آزمایش نفوذ شخص ثالث و تجزیه و تحلیل آسیب پذیری قرار دارد؟ در تحقیقات من ، بسیاری از مطالب بازاریابی را مشاهده کردم که ادعا می کنند سیستم های آنها “استانداردهای مربوط” را “رعایت یا فراتر از آن” می دانند ، اما این موضوع باعث کاهش آن نمی شود. آزمایش و تأیید توسط کمیسیون کمک به انتخابات ایالات متحده (EAC) مطابق با راهنمای سیستم های داوطلبانه رأی دهی فدرال (VVSG) بسیار عالی است … اما کافی نیست. فروشندگان سیستم های رای گیری الکترونیکی از هکرهای “کلاه سفید” قابل اعتماد و بسیار واجد شرایطی … منظورم این است که پیمانکاران … به طور مرتب سیستم های خود را “چکش” می کنند تا آسیب پذیری های احتمالی پنهان را کشف کنند تا سیستم ها بتوانند در برابر حمله و نفوذ به صورت محلی و در انتقال داده ها سخت شوند. اگر فروشنده ای قبلاً این کار را انجام داده باشد ، آنگاه از مزیت فوری بازار برخوردار است. پس از شنیدن ادعای مداخله روسیه در انتخابات 2016 برای کل دوره اول رئیس جمهور ترامپ ، و اکنون ادعاهای مربوط به به خطر افتادن سیستم های رأی دادن به سلطه توسط بازیگران سرکش چینی و ایرانی در آخرین چالش انتخاباتی در میشیگان، این نه تنها توصیه می شود ، بلکه عقل سلیم ساده است.

آیا سیستم رای گیری الکترونیکی شما از i استفاده می کندقابل تغییر دنباله حسابرسی؟ از آنچه من توانسته ام جمع آوری کنم ، بیشتر حوزه های قضایی یا از ماشین DRE یا از فناوری اسکنر نوری برای فهرست بندی آرا a در پرونده ای برای ادغام در یک پایگاه داده متمرکز استفاده می کنند. مشکل این است که این داده ها می توانند ظاهراً دستکاری یا تغییر کنند (یا از طریق نفوذ نرم افزار مخرب یا به روش دیگر). تحت هیچ شرایطی این امکان وجود ندارد. با استفاده از فناوری روز (مانند بلاکچین) ، سوابق رأی گیری می تواند در یک دفتر تغییرناپذیر ثبت شود که می تواند نه تنها برای اطمینان از سوابق بلکه برای اهداف حسابرسی نیز مورد استفاده قرار گیرد. آنها نه تنها از نظر رمزنگاری محافظت می شوند ، بلکه ورودی های دائمی در بلاکچین هستند و قابل تغییر نیستند توسط طراحی. این تغییرناپذیری امنیت و قابلیت کنترل واقعی را تقویت می کند. به عنوان مثال ، اگر هر ساعت در اواخر شب انتخابات آرا votes به چنین سیستمی ریخته شود ، ارجاع متقابل آرا tall به سوابق واقعی آرا vote برای تعیین بی نظمی و اینکه آیا هیچ یک از آرا votes الکترونیکی نیست ، کار ساده تری است. معتبر. قطعاً کامل نیست ، اما همینطور است است بهتر.

آیا کد منبع سیستم رای گیری الکترونیکی خود را محفوظ دارید؟ من می دانم که این یک موضوع ظریف است – من به عنوان یک وکیل IP در مورد بسیاری از توافق نامه ها و مفاد کد منبع منبع مذاکره کرده ام و مسائل مربوط به هر دو طرف حصار را درک کرده ام. مسئله در اینجا این است که ماهیت سیستم های رای گیری الکترونیکی نیازمند پاسخگویی و سطح مشخصی از شفافیت است. همانطور که در آن نوشتم مقاله قبلی من، کشورها باید در مورد مفاد کد منبع مباحثه که شامل اتهامات مربوط به عملکرد نادرست نرم افزار به عنوان یک رویداد محرک است ، مذاکره کنند تا اجازه انتشار کد منبع را به یک برنامه نویس پزشکی قانونی با توافق دوجانبه بدهند تا حسابرسی لازم را تحت محدودیت های محرمانه محرمانه انجام دهد. تا آنجا که ادعاهای احتمالی نرم افزار ادعا شده و شواهد کافی برای زیر سوال بردن نرم افزار ارائه شده است ، چنین بررسی پزشکی قانونی می تواند ادعاها را برطرف کند در حالی که کد منبع را از افشای نامناسب محافظت می کند. اطمینان از ارزش IP فروشندگان بسیار مهم است ، اما رای ما نیز همین است.

من را اشتباه متوجه نشوید: سیستم های رای گیری الکترونیکی نمی تواند مانع از کلاهبرداری شود – این سیستم ها صرفاً داده های ورودی را جمع آوری ، ثبت و جدول بندی می کنند ، بنابراین بازیگران بد در زنجیره حضانت همیشه یک مشکل خواهند بود. اگرچه هیچ سیستمی هرگز کاملاً امن نخواهد بود ، اما دلیلی ندارد که سیستم های رأی گیری الکترونیکی وجود نداشته باشد بیشتر از نظر طراحی ایمن است. ما باید به فرایندهای انتخاباتی خود اطمینان داشته باشیم و ادعاهای تقلب در آرا و دستکاری رای توسط سیستم های جمع آوری ، ثبت و جدول بندی آرا our را نمی توان به طور عادی رد کرد – باید جدی گرفته شود. به خاطر سیستم انتخاباتی ما ، من همچنان خوش بین هستم که پاسخ این س andالات و سایر سوالات مشروح در آینده ارائه خواهد شد. سپس دوباره ، هنوز هم 2020 است.


تام کولیک یک شریک مالکیت معنوی و فناوری اطلاعات در یک شرکت حقوقی مستقر در دالاس است Scheef & Stone ، LLP. در حرفه خصوصی بیش از 20 سال ، تام یک وکیل متقاضی فناوری است که از تجربه صنعت خود به عنوان مهندس سابق سیستم های رایانه ای برای مشاوره خلاقانه و کمک به مشتریان خود در جهت پیچیدگی قانون و فناوری در تجارت خود استفاده می کند. رسانه های خبری برای بینش به تام می رسند و سازمان های رسانه ملی از او نقل قول می کنند. از طریق توییتر با تام در تماس باشید (LegalIntangibls) یا فیس بوک (www.facebook.com/technologylawyer) ، یا مستقیماً با او در تماس بگیرید [email protected].

logo-footer