Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: این دومین سری است. دفعات بازدید: قسط اول اینجا.

از بهار سال 2020 ، وکلا به طور پیوسته منابع و روالهایی را ایجاد می کنند که به آنها امکان می دهد در محل کار خود در خانه کار کنند.

اکنون ، بسیاری انتظار دارند که کار از راه دور به عنوان بخشی از استاندارد صنعت ممکن باشد ادامه یابد.

مجموعه ما شامل حواس او را پرت می کند ، سرگرمی ها ، و فعالیت های دیگر که محل کار از راه دور را تشکیل می دهند ، برای محک زدن تنظیمات خود در حالی که چند نکته از همسالان خود جمع آوری می کنید.

در این نسخه ، ما از دفاتر خانگی وکیل املاک و مستغلات دین مید ، کریستیلی چیهوس ، واقع در اورلاندو بازدید می کنیم. می خواهید نحوه سازگاری خود را به اشتراک بگذارید؟ برای شرکت در اینجا کلیک کنید.

دکوراسیون دفتر کار خود را با یک جمله توصیف کنید.

من سبک دفتر خود را “فانتزی حرفه ای” می نامم ، زیرا شامل تعادل سالمی از کتاب ها ، مجموعه های کلکسیونی هری پاتر ، یادگاری های جنگ ستارگان ، جوایز آکادمیک ، Avatar: The Last Airbender Funko Pops، و یک اقدام RBG.

برای تکمیل کارهای روزمره خود از چه تجهیزات اداری استفاده می کنید؟

دو نمایشگر بزرگ Apple Thunderbolt (که به عنوان بخشی از فروش متحرک تقریباً رایگان بود) ، یک MacBook Pro، یک صفحه کلید Magic Magic و موش، یک هدفون بی سیم که همیشه شارژ آن را فراموش می کنم ، یک گرم کننده برای فنجان چای من، و یک چاپگر / اسکنر / دستگاه کپی 3 در 1.

از چه مبلمان اصلی مبلمان اداری استفاده می کنید؟

صندلی بسیار ناراحت کننده ای از IKEA و یک میز چوبی سفارشی ساخته شده توسط شوهرم به عنوان اولین پروژه نجاری وی. مبلمان اداری من اگر نیاز به کمی بیشتر پهن کردن داشته باشم ، گاهی اوقات میز آشپزخانه من را نیز شامل می شود.

چه تجهیزات مجاور کار کمک می کند؟

من واقعاً از انجام یک تمرین سبک در زمان ناهار و استراحت لذت می برم. حدود دو سال پیش من شروع به شرکت در یک کلاس هنرهای هوایی (مانند Cirque du Soleil برای مبتدیان) کردم و اخیراً یک دکل ابریشم و لیرا در حیاط خانه خود راه اندازی کردم. وقتی سگهایم را به بیرون می برم از آن برای انجام چند حرکت کششی استفاده می کنم. این دوزهای اندک فعالیت بدنی به من در داشتن انرژی و تمرکز تا پایان روز کاری کمک می کند.

آیا موارد کنفرانس ویدیویی باید داشته باشید؟

من در واقع هرگز در یک کنفرانس ویدیویی مربوط به کار از خانه خود شرکت نکرده ام. من یک وکیل معاملات املاک و مستغلات هستم ، بنابراین حضور در دادگاه ویدیویی یا ودیعه ندارم. بیشتر جلسات مشتری و جلسات اداری من به روش قدیمی از طریق تماس تلفنی انجام می شود.

بزرگترین خطرات شما در بمب گذاری در جلسه چیست؟

من و شوهرم یک دفتر خانه داریم. او مدیر تجزیه و تحلیل دیجیتال یک شرکت مهمان نوازی است ، بنابراین یا در حال ارائه سخنرانی در مورد داده ها و آمار است یا کد را روی صفحه کلید مکانیکی خود تایپ می کند.

وقتی بدانیم که همزمان یک جلسه آینده داریم ، او با کمال لطف به آشپزخانه یا بیرون می رود. با این حال ، بیشتر تماس های مشتری من خود به خودی است ، بنابراین من معمولاً در حال جستجوی شرایط قرارداد در رایانه ام در حالی که او 3 فوت فاصله دارد و در مورد ارائه مقصد تعطیلات ارائه می دهد.

ما در واقع همکاران بسیار خوبی هستیم ، اما فکر می کنم اگر کار طولانی مدت خود را از خانه ادامه دهیم ، در نهایت به فضاهای اداری جداگانه احتیاج خواهیم داشت. من همچنین دو سگ دارم که اکثراً تمام روز را می خوابند ، بجز پارگی برنامه ریزی شده ای که با تلفن یا تماس با مشتری یا مدیر عاملم متناسب است.

انتشار یا وب سایت شما برای گرفتن نفس راحت چیست؟

با خواندن خبرها را در جریان می گذارم اسکیم، مجله نیویورک تایمز، و روزنامه محلی من ، اورلاندو سنتینل.

کتابهای فیزیکی مورد علاقه شما در پس زمینه شما (یا در نزدیکی) کدامند؟

من در دفتر خانه خود دو قفسه کتاب دارم. یکی برای داستان و دیگری برای داستان نویسی است. کتاب های غیر داستانی در پس زمینه خوب به نظر می رسند ، اما مورد سو. استفاده من قرار گرفته است کتاب های هری پاتر به دلایل احساسی همیشه کتابهای مورد علاقه من خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید: گاهی اوقات ، ما از لینک های وابسته در سایت خود استفاده می کنیم. این به هیچ وجه بر تصمیم گیری سرمقاله ما تأثیر نمی گذارد.

logo-footer