Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

حتی برای وکلا که تا حد زیادی به دفتر بازگشتند ، عناصر کار از راه دور بخشی از مجموعه فناوری آنها باقی می ماند.

در اینجا ، ما از میشل براونینگ کافلین ، GC و معاون امور حقوقی در شرکت فناوری تبلیغات El Toro دیدن می کنیم ، که در مورد تنظیمات از راه دور و در محل خود بحث می کند.

مجموعه “املاک و مستغلات” ما شامل حواس پرتی ها ، سرگرمی ها و سایر فعالیت هایی است که محل کار امروز را تشکیل می دهد ، تا بتوانید تنظیمات شخصی خود را در حالی که چند نکته از همسالان خود جمع آوری کرده اید ، محک بزنید.

آیا می خواهید نحوه سازگاری خود را به اشتراک بگذارید؟ برای شرکت اینجا را کلیک کنید.

دکوراسیون دفتر خود را در یک جمله شرح دهید.

گاه به گاه و گرم ، خوش آمدید ، با آجر نمایان ، پیچک آویزان ، چراغ های زیبا و آثار هنری سرگرم کننده. (مورد علاقه من یک نقل قول است که می گوید: “آرام باشید. همه ما دیوانه هستیم. این یک رقابت نیست.”)

از چه تجهیزات اداری برای تکمیل کارهای روزانه خود استفاده می کنید

لپ تاپ ، موس بی سیم ، iPad با مداد سیب، تلفن همراه ، صندلی اداری ، میز … موارد اساسی! یک چیز واقعاً مهم برای من – صفحه کلید ارگونومیک. آنقدر تایپ می کنم که با علائم تونل مچ دست مواجه شدم ، اما صفحه کلید ارگونومیک تفاوت بزرگی ایجاد کرد به تازگی من از مداد اپل استفاده کردم و آن را دوست دارم برای یادداشت برداری در جلسات و اظهار نظر در مورد قراردادها. من هم باید خودم داشته باشم موس بی سیم – من از پد ردیاب تعبیه شده روی لپ تاپ ها متنفرم.

از چه وسایل کلیدی مبلمان اداری استفاده می کنید؟

بدیهی است که یک صندلی اداری راحت و مهم مهم است ، اما من زمان زیادی را صرف قدم زدن در دفتر و جلسات می کنم ، بنابراین کفش راحت به همان اندازه مهم است!

تجهیزات مجاور به چه کارهایی کمک می کند؟

دقیقاً در مجاورت کار نیست ، اما داشتن تنظیمات کاری تکراری در خانه و دفتر بسیار مفید است. دیگر تجهیزات مهم من در مجاورت ، لیوان قهوه سرگرم کننده یا الهام بخش است – جدیدترین من یک لیوان RBG است.

آیا باید مد کنفرانس ویدئویی داشته باشید؟

من اعتراف می کنم که یکی از موارد مورد علاقه من برای “مد” ویژگی “Touch Up My Appearance” در زوم است. در غیر این صورت ، موارد ضروری من فقط نور خوب و زاویه مناسب دوربین است. چیزی که می پوشید اهمیت کمتری نسبت به محل مناسب و نورپردازی دوربین دارد.

من قطعاً چند جفت گوشواره بسیار زیبا به کمد لباس خود اضافه کرده ام ، زیرا این جواهرات در واقع در یک ویدئو کنفرانس قابل مشاهده است.

بزرگترین خطر بمب گذاری در جلسه چیست؟

قبلاً شوهرم پشت سر من راه می رفت و مشغول تمیز کردن چیزی بود … اما اکنون که بیشتر به دفتر کار می کنم ، یکی از سگ های دوست داشتنی همکارم است (دفتر ما به مردم اجازه می دهد سگ های خود را به سر کار بیاورند – بسیار جالب).

نشریه یا وب سایت شما برای استراحت چیست؟

من وقت خود را صرف بررسی در فیس بوک می کنم تا با جامعه MothersEsquire ارتباط برقرار کنم. من عاشق خواندن بالای قانون و قانون 360 هستم.

مسلماً من زیاد اهل “نفس کشیدن” نیستم ، زیرا هرگونه استراحت در روز من معمولاً با کارهای مربوط به بچه ها انجام می شود ، اما اخیراً استفاده از Centered را شروع کرده ام ، برنامه ای که در قسمت های کوچکی از مدیتیشن گنجانده شده است. و به روز کاری شما کشیده می شود

کتابهای فیزیکی مورد علاقه شما در پس زمینه (یا نزدیک)

کتابهایی که بر برابری جنسیتی و رهبران زن قوی متمرکز شده اند (من دوست دارم “کار ناتمام“توسط آن ماری اسلاتر و”این چیزی است که او گفت“توسط جوآن لیپمن) ، کتابهای مربوط به مالکیت معنوی ، کتابهای سیمون سینک”بازی بی نهایت، ”و کتاب کودکانه ای که من نوشتم نام گرفت “مادرم ، وکیل”

لطفا توجه داشته باشید: گاهی اوقات ، ما از پیوندهای وابسته در سایت خود استفاده می کنیم. این به هیچ وجه بر تصمیم گیری تحریریه ما تأثیر نمی گذارد.

logo-footer