Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اون وصله روی سرت چیه؟  در یک تصادف آسیب دیدید؟  (تصویر دامنه عمومی)

اون وصله روی سرت چیه؟ در یک تصادف آسیب دیدید؟ (تصویر دامنه عمومی)

اد یادداشت (2020/11/6): امروز قسط امسال است روز وکیل خود را دوست داشته باشید بنابراین در اینجا افکار ما از سال 2015 در مورد این موضوع آمده است.

آیا از تعطیلات کاملا آراسته ای که “روز وکیل خود را دوست داشته باشید” آگاه بودید؟ چون امروز است. آیا احساس نمی کنید بیشتر دوست داشته شده اید؟

ذهنیت یک بازاریاب حقوقی در سال 2001 و اکنون توسط شورای دادگستری انجمن وکلای دادگستری آمریکا ، “عاشق روز وکیل خود باشید” آخرین درخواست ناامیدکننده حرفه وکالت برای یک آغوش نمادین از بین مردم سرد و بی توجه است.

حداقل برای یک تفکر هیجان انگیز در مورد چگونگی “کشتن همه وکلا” شکسپیر آماده شوید نوعی تعارف!

مطابق تجارت بزرگ قانون:

این گروه در سال 2001 توسط نادر انیس ، بازاریاب حقوقی تاسیس شد ، نیروی محرکه روز عاشق وکیل خود را دوست دارید ، که در آن همه در سراسر جهان تشویق می شوند عکس ها و نظرات خود را در توییتر ارسال کنند ، با برچسب هش ، #LoveYourLawyerDay ، ادعای عمیق خود را عشق به وکلا

در حال حاضر ، برچسب هش توسط کانون های مختلف وکلا ، وکلا و روزنامه نگاران حقوقی استفاده می شود.

انیسون گفت: “واقعیت این است که وکلا ، در اکثر موارد ، در جامعه ما رنج می برند.” “این روز شناختن ، قدردانی و تشکر از آنهاست.”

شوخی می کنی؟ تعطیلاتی برای قدردانی از افرادی که توسط آنها خلق و تبلیغ شده اند همان افراد. اگر اینقدر مایل به تأیید اعتبار هستید ، مسائل عمیق تری از “وکیل بودن” دارید. لطفاً بقیه ما را به درون گودال نیاز خود در Sarlacc نکشید.

قبل از اینکه همه فریاد های سخت گیر خارج از خانه که بیش از همه این احساسات خوب را تحسین می کنند ، شروع به تحسین کنند ، شما را نیز پیچ بزنید. نه تنها شخصیت “وکلا مانند روحیه های منفور و خودخواه” دقیقاً همان نوع بچه بازی است که احترام عمومی را نسبت به این حرفه از بین می برد ، بلکه همچنین به همین دلیل است که ما مجبور به گوش دادن به این همه شوخی های بد و هنر غر زدن. ما متوجه شدیم ، لعنت کنندگان: شما دانه های برف خاصی هستید که هیچ کس به آنها احترام نمی گذارد ، پس به هر حال چه کسی به آنها احتیاج دارد! در صورت وجود عدالت ، این وکلا به حلقه نهم منتقل می شوند و در آنجا می توانند فریاد بزنند “اعتراض!” بارها و بارها در حالی که آنها بی پناه تماشا می کنند The Beast مشتریان خود را تا ابد می بلعد.

اما به همان اندازه که این حرفه مانند حفره ای در سرش به احتیاط احتیاج دارد ، همچنین وکلا به برخی از طبل های کومبایا در یک روز تعطیل برای جشن گرفتن اینکه چقدر دوست داشتن آنها دوست دارند ، احتیاج ندارند. وكلا در كامل ترین حالت خود ، با خوشحالی به هرکسی که ملاقات می کند می گویند که وکلای جامعه مدنی را شکل داده و از آن محافظت می کنند. آیا این مهم است؟ آره آیا لازم است از وکلا برای آن تجلیل شود؟ نه ، این کار لعنتی است. نه برای به دست آوردن همه سرهنگ جسوپ، اما بعد از اینکه وکلا اجازه دادند عموم مردم زیر پتو آزادی که آنها فراهم می کنند بخوابند – ما به “عشق” احتیاج نداریم – ما ترجیح می دهیم شما فقط بگویید متشکرم و راه خود را ادامه دهید.

اگر جامعه واقعاً می خواهد از وكیل-آمریكایی خود احترام بگذارد ، در مورد دانشجویان واقعی كه تحت یك الگوی شکسته تحصیلات حقوقی ، بدهی های تاریخی خود را پرداخت می کنند ، چه کمکی می کنید؟ یا هجوم وجه نقد برای مدافعان عمومی و وکلای کمک حقوقی در خط مقدم دفاع از مستضعفین؟ بخش عمده ای از این حرفه به جای تعطیلات گنگ ، قدردانی شما را به صورت نقدی انجام می دهد.

بنابراین متانت های خود را پر کنید – وکلا کاری برای انجام دادن دارند.

روزی برای گسترش عشق به وکلا در همه جا [Big Law Business / Bloomberg BNA]

زودتر: وکیل از معلم می پرسد چه چیزی می سازد و مجبور است که به شعرهای گنگ گوش دهد

logo-footer