Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از مایکل ام سانتیاگو / گتی ایماژ)

امروز صبح ، هنگامی که ردیتورز از همان اوایل کار برای احیای مجدد بیدار شد و به فکر شرکت تجدید نظر بعدی قرار گرفت ، آنها با بی ادبی با این خبر روبرو شدند که از خرید سهام اصلی – به عنوان مثال Gamestop و AMC – توسط Robinhood ، محروم شده اند ، ظاهراً فروشنده کارگزار برای شخص عادی.

به نظر می رسد که پس از تماشای “افراد عادی” که صندوق های تامینی را تا آستانه رانندگی می کند ، Robinhood از خواب بیدار شد ، نگاهی به ردیتورهای بدجنس بدبختی که در طول ماه های گذشته به طور مستی با آنها ارتباط برقرار کرده بود ، انجام داد و تصمیم گرفت که واقعا برادران مالی را ترجیح دهد تاریخ استفاده می شود بستن فشار رو به بالا سهام این شرکت ضربه بزرگی به ضرر این شرکتها گذاشت و به فروشندگان کوتاه مدت فرصت داد تا ضررهای خود را کاهش دهند زیرا Gamestock از 469 دلار به 126 دلار سقوط کرد و AMC کمی بیش از نصف ارزش خود را از دست داد. شاید اکنون چاد Robinhood را پس بگیرد!

سرمایه گذاران موج فزاینده ای – اگر بخواهید “بزرگ طولانی” هستند – با توجه به اینكه صندوق های تامینی سهام بیشتری از آنچه در واقع برای Gamestop وجود داشت ، كمتر كرده بود ، قابل فهم بودند كه وجوه وقت لازم برای خروج از میدان قبل را داشتند همه چیز خیلی سخت شد بنابراین یک دادخواست اجتناب ناپذیر بود.

و طولی نکشید.

آیا این امر عدالت را برای تجار متضرر به همراه خواهد داشت؟ جواب منفی!

از آنجا که Robinhood توسط سفیهان کامل اداره نمی شود ، یک بند داوری اجباری وجود دارد و دادگاه عالی به صراحت اعلام کرده است که اگر شما دیوید باشید در طرف اشتباه زبان دیگ بخار Goliath هستید دادگاه ها در دسترس نیستند. تیم داخلی Robinhood به شدت به WilmerHale وابسته است و خواه آنها روابط خوبی با این شرکت قدیمی داشته باشند یا نه ، برخی از وکلای Biglaw در شرف تهیه پیشنهاد انتقاد هستند.

و این غیر قابل انکار اشتباه است اما ما اینجا هستیم. با وجود اعتراضات ، رابینود این سهام را قطع نکرد تا از سرمایه گذاران خود محافظت کند ، بلکه بد دهان را در اتاق های دیگ بخار معتبر خیابان متوقف کند. در حالی که روایت نهادی این است که این سرمایه گذاران خرده فروشی در پمپاژ این سهام کورکورانه پرواز می کنند ، آنها استراتژی کسب درآمد را بر اساس تحقیقات صحیح بیان کردند.

در حقیقت ، همانطور که این موضوع – مجهز به قطعه ای از مقاله مت لوین در مورد بلومبرگ – اشاره دارد ، ردیتورها در واقع کاری را انجام داده اند که بورس برای انجام آن طراحی کرده است.

روزی همه ما به فیلم ها برمی گردیم. درآمد درآمد AMC از شارژ بیش از حد ما برای پاپ کورن هنوز هم به یک مدل تجاری سالم بستگی دارد. و ممکن است این سرمایه گذاران آن شرکت را از سقوط نجات دهند.

تمام آنچه Robinhood انجام داده این است که انگشت شست خود را روی مقیاس انداخته و به ضرر مشتریان خود است. آیا آن مشتری ها می توانند یک دادخواست کلاس برنده شوند؟ احتمالاً با این زبان نیست. اما اقدامات طبقاتی همیشه پیروزی نیست. این کت و شلوار ماجرا را بیرون می کشد و یک کابوس روابط عمومی را برای شرکتی تغذیه می کند که ادعا می کند همه برای تجارت خرده فروشی است … تا زمانی که سرمایه گذاران خرده فروشی از عملکرد تیزتر شروع کنند. ناگفته نماند که وکیلی که این پرونده را ارائه کرده اکنون می بیند که نام او به هر داستانی که به شکایت پیوسته است سیلی خورده است و مشتریان می دانند که او آماده است و آماده همکاری با آنها است ، خواه یک دادخواست طبقاتی یا یک سری داوری وجود داشته باشد. این دلیل او نبوده است که ثبت کند ، اما مطمئناً این مزیت برای او و مشتریانی است که برای طرح ادعا صف می کشند.

اما ، بله ، این پرونده خیلی زود به حاشیه رانده خواهد شد. با این حال ، مشکلات Robinhood پس از خشمگین کردن مشتری خود ، تازه شروع شده است.

(شکایت کامل در صفحه بعدی)


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer