Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: امور مالی دعاوی در حال تحول در زمینه های حقوقی و مالی است. برای کمک به خوانندگان ما برای درک بهتر از آنچه که درگیر دعاوی دعوی است ، ما با دریاچه Whillans همکاری کرده ایم تا سلسله با جزئیات نحوه عملکرد بودجه دادرسی ، موافقان و مخالفان آن ، گذشته ، حال و آینده آن.

مزایای بالقوه بودجه دادرسی به طور فزاینده ای برای طرفین دعوا و مشاوران داخلی شناخته شده است. اما تا زمانی که مراحل جمع آوری بودجه را طی نکرده باشید ، دانستن انتظارات برای شما دشوار است. دریاچه Whillans دارای سالها تجربه معرفی مدعیان و مشاوران در روند تأمین بودجه و کمک به تعیین اینکه آیا مالیات دعوی برای ادعای آنها منطقی است. در این مقاله ، مراحل اصلی جذب سرمایه را شرح می دهیم.

الگویی که در اینجا بیان کردیم بر اساس روند Lake Whillans است – سایر تأمین کنندگان مالی ممکن است تا حدودی متفاوت عمل کنند ، اما ویژگی های کلی در همه ارائه دهندگان معتبر مالی دعاوی مشترک است. به خاطر داشته باشید که بودجه دادرسی در بسیاری از موارد وجود دارد طعم. به عنوان مثال ، برخی از معاملات بودجه مربوط به یک پرونده مستقل است ، در حالی که برخی دیگر شامل مجموعه ای از پرونده های مطرح شده توسط همان مدعی یا دعوی توسط همان مشاور است. برخی از مدعیان قبل از شروع دعوا به دنبال بودجه هستند. دیگران در میانه راه پرونده به سرمایه گذاران مراجعه می کنند. جزئیات روند تأمین بودجه بسته به ساختار سرمایه گذاری پیشنهادی و مرحله دادرسی.

غربالگری اولیه: آیا پرونده شما از معیارهای اساسی تأمین بودجه برخوردار است؟ (مدت زمان معمول: 1 تا 2 روز)

به عنوان اولین گام ، پس از دریافت ایمیل یا تماس تلفنی ، تعیین خواهیم کرد که پرونده از معیارهای اساسی ما برخوردار است یا خیر. ابتدا تعیین می کنیم که پرونده (یا نمونه کارها) در دسته مواردی که بودجه ما را تأمین می کند ، باشد. به عنوان مثال ، Lake Whillans دادخواست های مربوط به ثبت اختراع را تأمین نمی کند ، اما ما داوری بین المللی را تأمین می کنیم ، که دو حوزه ای است که تنظیمات مالی ممکن است متفاوت باشد. ما همچنین میزان سرمایه مورد نیاز را نیز بررسی می کنیم: حداقل مبلغ سرمایه گذاری ما تقریباً 1 میلیون دلار است ، بنابراین پرونده ای که به دنبال 200000 تا 300000 دلار است موردی است که بعید می دانیم بیشتر بررسی کنیم.

Deep Dive Call / Terming Sheet: آیا پرونده شما کاندیدایی جذاب برای تأمین بودجه است؟ (مدت زمان معمول: 3 تا 7 روز)

پس از اطمینان یافتن که این فرصت با معیارهای اساسی ما مطابقت دارد ، این کار را خواهیم کرد توافق نامه عدم افشای قرارداد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرصت ، یک تماس (معمولاً 60-90 دقیقه) تنظیم کنید (که ما آن را “تماس غواصی عمیق” می نامیم). قبل از تماس ، wبطور معمول هرگونه اسناد کلیدی مربوط به ادعا یا بودجه را که دارنده مطالبات در مورد سرمایه گذاری پیشنهادی ارائه داده است ، بررسی می کند.

در طی تماس غوطه وری عمیق ، ما به دنبال درک چهار چیز هستیم: حقایق اساسی و مبنای مسئولیت ، نظریه و میزان خسارت ، خطرات وصول / اجرای قانون ، و میزان و ساختار یک سرمایه گذاری بالقوه.

بسته به مطالبی که قبلاً دریافت و بررسی کرده ایم ، بحث پیرامون حقایق و مبانی مسئولیت ممکن است در عمق متفاوت باشد ، از بحث کلی در مورد روایت پرونده گرفته تا س targetedالات مشخص تر با هدف. در طول تماس ، ما در تلاش خواهیم بود تا پیش زمینه رابطه ای را که منجر به اختلاف شده است ، وقایعی که اختلاف را به وجود آورده و موارد اصلی مورد اختلاف ، نظریه های حقوقی و تاریخ دادرسی را تاکنون درک کنیم. هدف این است که نتیجه گیری کنیم آیا مسئولیت محتمل است (با فرض اینکه همه موارد ارائه شده درست باشد).

نتایج دادرسی ذاتاً نامشخص است ، اما برخی از موارد احتمال موفقیت بیشتری نسبت به موارد دیگر دارند. به طور طبیعی ، ما به دنبال تأمین ادعاهای قوی هستیم. برای این منظور ، عواملی مانند کیفیت مشاوره مدعی (آیا آنها باتجربه ، حرفه ای و آماده هستند؟) و قدرت شواهد را ارزیابی می کنیم (آیا مدارکی مستند برای اثبات ادعا وجود دارد؟).

صرف نظر از قدرت قانونی ادعا ، اگر خسارات احتمالی بیش از حد متوسط ​​باشد ، یک کاندیدای مناسب برای تأمین مالی نخواهد بود. برای سرمایه گذاری در یک مورد ، Lake Whillans ادعاهایی را هدف قرار می دهد که تخمین منطقی خسارات احتمالی بیش از $ است15 میلیون. سایر تأمین کنندگان مالی ممکن است آستانه دیگری تعیین کنند ، اما محدودیت پایین تر برای همه محدودیت خواهد داشت. چه زمانی قیمت گذاری یک معامله ، سرمایه گذاران مراقب هستند که ساختار آن را به گونه ای تنظیم کنند که دارنده ادعا بیشتر درآمد دادرسی را حفظ کند. این محدودیت ، همراه با نیاز به صرف منابع برای پذیرش هر ادعا ، به طور کلی موارد کم ارزش را کمتر جذاب می کند.

بودجه پیشنهادی برای هزینه های دادرسی نیز یک ملاحظه مهم است. آیا پیش بینی هزینه واقع بینانه به نظر می رسد؟ نسبت بودجه به خسارات احتمالی چقدر است؟ یک قانون کلی این است که سرمایه گذاران به دنبال خسارت به نسبت سرمایه گذاری 10: 1 هستند ، اگرچه ممکن است مواردی که نمایه ریسک کمتری دارند با نسبت کوچکتر کافی باشند.

سرانجام ، ما به دنبال جلب آرامش اولیه هستیم که متهمان دارایی کافی برای تأمین هرگونه حکم یا حکمی را دارند که قابل اجرا است. به عنوان مثال ، موضوعی که شامل یک متهم ورشکسته یا یک متهم می شود که انتظار می رود در برابر اجرای قانون مقاومت کند و در حوزه قضایی واقع شده است که بعید است از حکم یا حکم صادره احترام بگذارد ، ممکن است سرمایه گذاری جذابی نداشته باشد.

به دنبال تماس غواصی عمیق ، ما فرصت را در داخل ارزیابی خواهیم کرد. اگر پرونده جذاب به نظر برسد ، ما یک پیشنهاد سرمایه گذاری ارائه می دهیم كه شرايط اقتصادي سرمايه گذاري پيشنهادي را بيان مي كند و يك دوره كوشش دقيق را پيش بيني مي كند. پس از دستیابی به شرایط قابل قبول ، برگه اصطلاحات اجرا می شود و دوره مراقبت های لازم آغاز می شود.

باتلاش (مدت زمان معمول: 30 تا 45 روز)

هدف از رسیدگی دقیق این است که بررسی کنیم واقعیتها و مطالب اساسی نظریه مدعی پرونده را پشتیبانی می کند. در ابتدای دوره مراقبت های لازم ، ما یک خلاصه از مراحل پیش بینی شده ارائه می دهیم. تا آنجا که بررسی مطالب ما موارد دیگری را برای بحث نشان می دهد ، رئوس مطالب به روز می شود. این فرایند همچنین شامل تماس با مدعی و / یا مشاور آن است. ما برای تهیه مطالب کتبی درخواست نمی کنیم.

هدف ما این است که این فرآیند را از نظر به اشتراک گذاشتن مناطقی که می خواهیم تمرکز کنیم ، نگرانی هایی که باید آنها را برطرف کنیم و همچنین پیشرفت کلی در جهت تکمیل روند تلاش ، شفاف کنیم.

به طور کلی ، ما می توانیم در طی 30 تا 45 روز مراقبت های لازم را انجام دهیم. عواملی که در طول روند کار تأثیر می گذارند عبارتند از پیچیدگی و مرحله ادعا ، هرگونه فوریت برای تأمین اعتبار ، و همچنین پاسخگویی مدعی و مشاور.

مستندات سرمایه گذاری (مدت زمان معمول 5 تا 10 روز)

هنگامی که تلاش با موفقیت به پایان رسید ، ما اسناد معامله را به طرف مدعی و مشاور برای بررسی بررسی می کنیم. طی روزهای بعدی ، اسناد نهایی شده و صندوق های سرمایه گذاری آزاد می شوند.

پس از تأمین اعتبار پرونده ، می توانید در مورد آنچه انتظار می رود مطالعه کنید اینجا.

* * *

امیدواریم این توصیف کلی از آنچه می توان هنگام جمع آوری بودجه دادرسی انتظار داشت ، یک نقطه شروع مفید است. هر مورد دارای عناصر منحصر به فردی است و ما خوشحالیم که در مورد چگونگی روند کار در شرایط خاص شما بحث خواهیم کرد. بهترین راه برای تعیین اینکه آیا شرکت یا شرکت شما می تواند از بودجه دادرسی بهره مند شود این است با ما تماس بگیرید.

logo-footer