Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق Shutterstock)

سال 2020 ، مبتلا به COVID-19 ، تمام آسیب پذیری های ما را در معرض بیماری و مرگ ، بدون در نظر گرفتن سن ، جنس ، یا طبقه اقتصادی-اجتماعی قرار داده است. من به عنوان وكیل اعتماد و املاك عادت كرده ام كه ​​برای بیشترین افراد برای بدترین حالت ممکن ، هرچند از راه دور ، برنامه ریزی كنم. طی چند ماه گذشته ، من نمی توانم نگرانی های مشتری را به همان روش برطرف کنم. من بیش از هر زمان دیگری مانند یک سوابق شکسته هستم ، تکرار ، اصرار و طرفداری از این که همه افراد بالای 18 سال ، بدون در نظر گرفتن سن ، سطح ثروت ، یا ساختار خانوادگی ، وصیت نامه های آخر ، وکالت نامه ها و وکالت مراقبت های بهداشتی را اجرا می کنند . از دید ناشناخته ، همه برای محافظت از ثروت ، فرزندان ، همسران ، خانواده و خودتان به این اسناد احتیاج دارند.

اجرای اسناد حقوقی هزینه مالی دارد. گاهی اوقات این امر افراد را از مشاوره با مشاوران بازمی دارد. در مواقع دیگر ، افراد بیش از حد مشغول هستند و موضوع را برای مدتی بعد موکول می کنند. بعضی اوقات مردم نمی خواهند به مسائل بیماری و مرگ و میر بپردازند و نمی توانند خودشان را به فکر کردن در مورد موضوعات مهم موضوع اسناد برنامه ریزی املاک بیندازند.

چنین مسائلی گریبانگیر همه افراد است و حتی اگر توانایی برنامه ریزی داشته باشند ، پرداختن به چنین موضوعات دشواری ممکن است مانع اجرای سند شود. در ماه های اخیر ، ما آموخته ایم که چندین چهره مشهور بدون وصیت نامه آخر ، در روده مرده اند.

دیگو آرماندو مارادونا ستاره فوتبال آرژانتین در ماه نوامبر در سن 60 سالگی درگذشت. بسیاری معتقدند وی یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال در تمام دوران بوده است. آرژانتین به احترام درگذشت وی یک دوره عزای سه روزه صادر کرد. او ثروت اندوخته بود ، از جمله املاک و مستغلات و جواهرات. زندگی مارادونا پر از درام بود ، و پیش بینی می شود که وقایع پس از مرگ او نیز اگر نه بیشتر ، پر فراز و نشیب باشد. او از شش شریک مختلف هشت فرزند داشت.

از آنجا که آخرین وصیت نامه ارائه نشده است ، هشت فرزند وی املاک را تقسیم می کنند. جنگ خانوادگی با توجه به وسعت املاک و افراد مختلفی که اکنون مجبور به بازبینی و توزیع املاک پدر متوفی خود هستند ، انتظار می رود.

جالب اینکه مارادونا علناً اظهار داشته است که آرزو دارد املاک خود را اهدا کند و فرزندانش چیزی نگذارد. متأسفانه ، او قبل از اجرای چنین برنامه ای بر اثر حمله قلبی درگذشت. طبق قوانین معارف ، اقوام ، نه خیریه ، پول های مقصر را دریافت می کنند. قانون آرژانتین همچنین عنوان کرده است که همسر و فرزندان باید طبق وصیت آخر مقدار مشخصی از املاک متعهد را دریافت کنند. این به عنوان “وراثت اجباری” شناخته می شود ، به این معنی که فقط درصد خاصی ممکن است خارج از همسایگان اراده شود.

همچنین گزارش شده است که مدیر عامل سابق Zappos ، تونی هسیه ، بدون وصیت نامه آخر درگذشت. املاک وی تقریباً 840 میلیون دلار تخمین زده شده است. وی در 46 سالگی بر اثر استنشاق دود در پی آتش سوزی در نیو لندن ، کانتیکت. برادر و پدر وی درخواست کرده اند که به عنوان مدیر ویژه املاک خود در نوادا که وی اقامت داشت ، خدمت کنند. اداره املاک وی اکنون علنی خواهد بود ، در دادگاه رسیدگی به موصوف ثبت و تحت نظارت دادگاه قرار می گیرد. حسین و دو برادر و پدر و مادرش زنده مانده بودند. هسیه اخیراً هشت خانه در پارک سیتی ، یوتا خریداری کرده است. خرید املاک و مستغلات از طریق خطوط ایالتی ، اداره املاک وی را با اراده و اعتماد آخر پیچیده تر خواهد کرد. گزارش شده است که ممکن است حسین دارای مواد مخدر و الکل باشد. گفته می شود او با آتش فیکس شده است. او همچنین مواردی از رژیم غذایی شدید را داشت. خانواده اش او را تشویق می کردند که وارد بیمارستان شود ، با این حال ، او قبل از درمان درگذشت. هسیه در یک لحظه گفت که به سوله ای که به خانه متصل بود می رود و از افراد خانه خواست با حساب مردم هر پنج دقیقه یک بار او را چک کنند. آنها گفتند که او برای کاهش سطح اکسیژن از بخاری در سوله استفاده کرده است.

مشخص نیست که چه چیزی باعث آتش سوزی شده است. وقتی دیگران در خانه سعی کردند خود را به او برسانند ، نتوانستند. شنیده می شود که یکی از کارگران اورژانس به دیگران می گوید در داخل محاصره شده است. پزشک قانونی گفت: هسیه در اثر عوارض استنشاق دود درگذشت.

مرگ وی تصادفی اعلام شد.

همسر چادویک بوسمان ، سیمون لدوارد ، از دادگاه های کالیفرنیا تقاضا کرده است که مدیر املاک همسرش معرفی شود. بوسمان و لدوارد که پنج سال با هم قرار داشتند ، در اوایل سال 2020 ازدواج کردند. این ازدواج به لدوارد حق دادخواست دادگاه برای کنترل املاک را می دهد و همچنین او را به عنوان تنها ذینفع املاک معرفی می کند زیرا بوزمن هیچ فرزندی ندارد.


Cori A. Robinson یک پزشک انفرادی است که Cori A. Robinson PLLC ، یک شرکت حقوقی در نیویورک و نیوجرسی را در سال 2017 تاسیس کرده است. برای بیش از یک دهه کوری وکالت خود را بر روی املاک و املاک و قانون های قدیمی از جمله املاک و Medicaid متمرکز کرده است. برنامه ریزی ، وصیت و اداره ، دعاوی املاک و سرپرستی. می توان به او دسترسی پیدا کرد [email protected].

logo-footer