Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

وقتی وکیل شدم ، غرق در انواع و اقسام نکات و فنون تجارت شدم. مرواریدهای خرد از لباسهایی که باید بپوشم ، تا اینکه چرا کت و شلوارها تنها گزینه هستند ، تا چگونگی ساخت یک پناهگاه حمله به هوا که تا سقف با قهوه پر شده است ، متغیر بودند.

به نظر من پناهگاه بسیار مفیدتر از توصیه های دیگر بود ، اما ، همانطور که تجربه شخصی خود را در این زمینه کسب کردم ، متوجه شدم که در اقیانوس توصیه هایی که من در آن شناور هستم ، چند نکته مهم را نادیده گرفته اند. مایلم با بحث بیشتر در مورد سه مکالمه ای که در پادکست خود داشتم ، به آنها غوطه ور شوید.

بنابراین ، بدون هیچ زحمتی بیشتر ، اجازه دهید از این گوهر اول قدردانی کنیم زیرا این یک گوهر نادر است. اکنون ، به عنوان یک وکیل ، به ندرت از کلمات بدون هدف استفاده می کنم. در این مورد ، من کلمه “قدردانی” را به یک دلیل بسیار خوب انتخاب کردم. قدردانی ، در بخش حقوقی ، دشوارتر از Bigfoot است ، اما لورن زاجاچ – مدیر ارشد حقوقی Workhuman – تزلزل ناپذیر که این یکی از دست کم گرفته شده ترین ابزارها در روند قانون است.

چرا اینقدر مفید است؟

زیرا بسیار متداولتر است که با عکس معکوس قدردانی روبرو شوید. تنها چیزی که از قدرت قانونی کمتری نسبت به قانون برخوردار است ، خود وکلا هستند. بدیهی است که این در همه موارد درست نیست ، اما من خودم در مورد فرهنگ شناخته شده تردید داشتم – علی رغم این واقعیت که من این گفتگو را با لورن آغاز کردم. برای کافران ، مانند من ، در اینجا یک است مختصر مروری بر مزایای آن:

  • روابط پس از مذاکره بهتر است
  • فضای تنفسی ایجاد می کند و به شما کمک می کند تا در هنگام تأیید پردازش کنید
  • مسیرهای عصبی را سیم کشی می کند تا بیشتر در جهت شناخت ارزش باشد
  • “وکلای مانع تجارت” را به شرکای استراتژیک تبدیل می کند که ارزش بیشتری می بخشند
  • ایمنی روانی ایجاد می کند و در نتیجه ، اعتماد به نفس ، نوآوری و خطر پذیری را بهبود می بخشد
  • از ایجاد تنوع و گنجاندن با ایجاد روابط در سطح بین المللی – حتی گسترش سایر شرکت ها / مشاغل – پشتیبانی می کند

به طور کلی ، شناخت فرهنگ مثبتی ایجاد می کند و روابط سالم را تقویت می کند که عملکرد برتر را القا می کند. می توانید مکالمه را در اینجا گوش دهید:

https://www.youtube.com/watch؟v=Iw9f4tNNgyU

پیوندها تنها پیوندهایی نیستند که شما و ذینفعان را به مکان های جدید می برند. LinkedIn نیز همین کار را می کند. LinkedIn یک شبکه رسانه اجتماعی است که برای روابط شرکتی طراحی شده است. این پلتفرمی است که بازاریابی و ایجاد شخصیت دیجیتال را به روش های جالبی ترکیب می کند. نیل گرینباوم در مورد ایجاد لینکدین خود بسیار تعمق آمیز بوده است و اگر نتایجش قابل قبول است ، همه باید مسیر نیل گرین باوم را طی کنند.

او شروع به انجام 30 فیلم در مدت 30 روز کرد اما توصیه می کند در 10 روز کاری (دو هفته) به 10 فیلم بدهید ، که این کار کمی قابل کنترل تر است. او بر ویدئوها تأکید می کند زیرا باعث ایجاد آشنایی و تمایز می شود. شما فقط مهارت های خود را بازاریابی نمی کنید ، بلکه خودتان نیز بازاریابی می کنید. ویدئویی 40 تا 60 ثانیه ای در توضیح یک مفهوم نکته شیرین اوست ، اما او در این مصاحبه بینش بیشتری نیز ارائه می دهد:

https://www.youtube.com/watch؟v=7f22tn9D5gw

آخرین ابزار چیزی است که من قبلاً در آن لمس کرده ام اما در زمینه ای متفاوت. من یک بار به پارادایم قانون / تلفیق نگاه کردم ، اما سارا فینگولد در عمق تقاطع هنر و قانون گود رفته است و برخی از دروس میان رشته ای را آموخته است. او برخی از “مهارتهای قابل انتقال” عملی را ذکر می کند – مواردی که به شما کمک می کند تا مغز شما را به گونه ای تنظیم کند که بدون توجه به منطقه ، یک فکر را تنظیم کند. فلزکاری سرگرمی مورد علاقه او است و بنابراین او به روند تصور چیزی عادت کرده و سپس می داند که چگونه بازی می شود. این سفر از تصور به تصویب قانون تکراری اجتناب ناپذیر در قانون است – درسی که با صبر و طرز فکر مبتدی تکمیل می شود ، که هر دو را از طریق رسانه هنر آموخته است.

از طرف دیگر ، سارا همچنین در مورد قانون از طریق سکوی تئاتر صحبت می کند ، یک ایده اصلی و درخشان که او در اینجا با جزئیات بیشتری در مورد آن بحث می کند:

https://www.youtube.com/watch؟v=q3Ju7Vs7BF4

بسیاری از جواهرات ناشناخته برای وکیل مدرن وجود دارد. فقط کمی بیشتر به پایین فرو بروید ، و ممکن است آنها را پیدا کنید.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های قانونی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قویتر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای Fortune 500 حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شوید: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت کسب کنید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer