Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از چیپ سامودویلا / گتی ایماژ)

بلافاصله پس از انفجار منفجر کردن حق رأی دادگاه عالی با یک بازنویسی شفاف یک اساسنامه کاملاً واضح، عدالت استیون بریر می توانست اعلام کند که از سمت خود کناره گیری می کند تا تضمین کند جانشین تأیید می شود. وی فقط نظاره گر آنچه برای دادگستری گینسبورگ رخ داده است و از نظر تئوریک آگاه است که این تنها فرصت وی برای ترک قبل از انتخابات میان دوره ای است که از نظر تاریخی باعث ضرر حزب کاخ سفید می شود. با سناتورهای جمهوری خواه صریح است که آنها در صورت کنترل اتاق ، حاضرند 100 درصد از نامزدهای قضایی را مسدود کنند، بریر باید آگاه باشید که اگر او اکنون استعفا ندهد ، حداقل دو سال دیگر خودش را نیمکت نشین می کند … اگر پیرمرد 83 ساله ای که برای مدت طولانی سالم بماند.

بنابراین ، او البته کناره گیری نکرد.

این کاملاً حرکتی از یک عدالت است که به نظر می رسد در شهرت خود به عنوان یک عملگرا تمجید می کند. معنی آن چیست؟ خوب ، بگذارید کاس سانستین توضیح دهد بررسی او از کتاب آزادی فعال بریر:

بارزترین ویژگی آن تلاش برای اتصال سه ادعای به ظاهر متفاوت است. نخست اصرار بر این است که بررسی قضایی می تواند و باید با اشاره نزدیک به آزادی فعال و اهداف دموکراتیک انجام شود ، نکته ای که پیوندهای واضحی با کار جان هارت الی دارد. ‘ مورد دوم تأکید بر محوریت “اهداف” تفسیر حقوقی است ، نکته ای که ریشه در مطالب عظیم حقوقی هنری هارت و آلبرت ساکس و به ویژه یادداشت درخشان آنها درباره تفسیر قانونی دارد. ” سوم ادعا در مورد لزوم ارزیابی نظریه های تفسیر حقوقی با اشاره دقیق به پیامدهای آنها ، نکته ای که مبانی آن را می توان در عمل گرایی آمریکایی یافت. از نظر بریر ، هر نظریه تفسیر باید با در نظر گرفتن دقیق اثرات واقعی آن ارزیابی شود.

این سومین نکته است – به نظر می رسد بریر کاملاً آن را فراموش کرده است.

عواقب چسبیدن در این مرحله چیست؟ بریر در شغل خود عالی است … و با این حال ، او به طور منحصر به فردی بهتر از هر تعداد انگشت شماری از افراد قابل آزمایش SCOTUS که منتظر فراخواندن هستند ، مناسب نیست. در همین حال ، تا زمانی که دموکرات ها سنا را کسب نکنند یا پیروز نشوند ، وی تضمین می کند که جایگزین نخواهد شد. این همان چیزی است – کنار گذاشتن “یک دموکرات جایگزین” – تنها فرصتی که صندلی او پر شده است اصلاً اگر او الان برود اگر او باید یک سال دیگر بماند و دیگر نتواند ادامه دهد یا بدتر ، احتمال اینکه دیوان عالی کشور برای بیش از شش سال یک کرسی خالی داشته باشد وجود دارد با اکثریت جمهوری خواه که فقط مانع از اعزام بایدن از طریق اکثریت جمهوری خواه می شود. چند سال پیش که درگیر معضل هشت عدالت شده بود ، بسیار مهم است که بریر خطر تکرار را به خطر بیندازد تا بتواند از داشتن شغل خنک دیگری که از قبل از تولد همکاران سال اول داشته است ، جلوگیری کند.

خطرات فوق العاده زیاد برای افزایش جزئی.

شاید پرسیدن اینكه عدالت واقعاً عمل گرایانه ادعایی او را برآورده كند ، بیش از حد بود. در پایان روز ، هیچ چیز عملی خاصی در مورد مارک عمل گرایی برند وجود ندارد. این فقط یک جریان اصلی فلسفه قضایی مرکز لیبرال است که با سخنان غیرسیاسی توجیه می شود. اکنون ، کمی مارک تجاری مشکلی ندارد. فقط ببینید که عدالت محافظه کار در فروش ابتکارات سیاست معاصر جمهوری خواهان به عنوان “اصیل” چقدر موفق بوده اند. من کسی را تقصیر نمی کنم که سعی در ایجاد یک فلسفه قضایی مناسب روابط عمومی دارد. اما اگر نمی توانید به طور مداوم از جهان بینی خود زندگی کنید ، بسیاری از مشت های خود را از دست می دهد.

و برگ انجیر در حال شکست است. زیرا هیچ عمل گرایی دادگاه را در این دوره قرار نمی دهد.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer