Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

در چند ماه گذشته ، من سعی کردم شما را در بسیاری از موارد متقاعد کنم: استخدام کارکنان، راه اندازی سیستم ها و مدیریت خط فروش. اگر شما یکی از کسانی هستید که همه کارها را برای ایجاد کسب و کار خود انجام داده اید – اما این موارد همیشه کار نمی کنند – استراحت کنید. این ممکن است برای کسی که قبض ، اقلام تحویل ، تعهدات و کل مشاغل برای اجرا دارد متضاد باشد. با این حال ، پاسخ به هرج و مرج ممکن است زمان دور از استرس اداره یک شرکت باشد. پذیرفتن سهولت بیشتر و رها کردن برخی کارهای سخت را در نظر بگیرید.

در اینجا سه ​​نکته قابل تأمل است:

آیا بهترین تلاش خود را می کنید؟

اگر شما هم مانند من هستید ، همیشه می توانید جایی برای بهبود خدمات مشتری ، گردش کاری و پیگیری پیدا کنید مشتریان آینده نگر، و البته کار قانونی اساسی. ممکن است شما همه کارها را انجام می دهید ، تمام تلاش خود را می کنید ، تن خواب را از دست می دهید و سعی می کنید ، دوباره تلاش کنید. اگر ظاهر می شوید و تمام تلاش خود را انجام می دهید ، حتی وقتی اوضاع خوب پیش نمی رود ، بدانید که اینها سرمایه گذاری های بزرگی برای موفقیت آینده شما هستند. ممکن است امروز هیچ ثمره ای نبینید ، اما اطمینان داشته باشید که یک اقدام منظم و منظم بهتر از این است که از کاری به آن کار دیگر بپردازید و امیدوار باشید چیزی ثابت بماند. من می خواهم به سختی کار شما اعتراف کنم و بگویم ، اوه ، من نیز آنجا بوده ام. این بخشی از فرایند کارآفرینی است. [BONUS: It’s also OK to stop even if you haven’t given your best effort.]

بگذار برو – برای امروز

یک دونی مک کلورکین قدیمی وجود دارد آهنگ انجیل که می گوید: “بله ، پس از انجام تمام تلاش خود ، فقط بایستید.” (در این مورد ، بیشتر شبیه توقف است.) اگر ترجیح می دهید ، “Let it Go” از “Frozen” ممکن است طنین انداز شود. سخت ترین قسمت تلاش و رسیدن به جایی این است که بدانید تلاش بی پایان شما فوراً ثمربخش نیست. در حالی که دو برابر شدن ممکن است گام طبیعی بعدی به نظر برسد ، برعکس آن صادق است. با رها کردن ، استراحت یا خوابیدن بر اساس تصمیم گیری (به جای پیش قدم شدن) ، به ذهن و بدن خود اجازه می دهید استراحت کرده و در موقعیتی فشار قوی را رها کنند. اگر مهلت دارید ، نحوه حمایت از حجم کاری خود را دریافت کنید یا آن را به کسی بسپارید که می تواند برای شما اقدام کند – یا مهلت را به تعویق بیندازید. بسیاری قابل مذاکره هستند بیاموزید و تفویض اختیار کنید تا فضای ذهن و زمان خود را آزاد کنید. زندگی با کف دست باز به شما این امکان را می دهد که هر آنچه در دست دارید رها کنید تا آنچه بعد از آن است دریافت کنید. این هدیه ممکن است آرامش خاطر باشد یا یک شب خواب عالی. می دانم که گفتن آن آسان تر از انجام آن است.

برو بخواب!

بسیاری از وکلا از ایده استراحت خودداری می کنند. من در این بخش در مورد هاوایی یا جزایر ویرجین ایالات متحده صحبت نمی کنم ، اگرچه این امر خوش آمدید و فوق العاده خواهد بود! استراحت را می توان با شروع کرد هر شب یک شب کامل خوابیدن. (اگر خواب شما به دلیل مشکلات روانی ، ضربه یا عوامل دیگر مختل شده است ، لطفاً برای کمک با یک متخصص مشورت کنید. من نمی خواهم مسائل واقعی را که برخی از ما با آن روبرو هستیم ، بی اهمیت جلوه دهم.)

هدف گذراندن زمان برای پرورش محیطی آرام برای خواب است. من در مورد یک برنامه مجلل هنگام خواب با حمام (اختیاری) ، ملافه مجلل ، دمای پایین ، پرده های تاریک ، تلفن همراه یا تلویزیون ، رایحه درمانی ، دستگاه صوت و ساعت زنگ دار قدیمی صحبت می کنم. اکثر مردم برای کاهش سطح استرس ، کاهش کورتیزول و اجازه بهبود بدن به شش تا نه ساعت خواب با کیفیت نیاز دارند. اگر نوزاد یا بچه هایی دارید که روی تخت خواب هستند ، خوابیدن ممکن است چالش برانگیز باشد. من طرفدار بسیار زیادی برای استخدام a هستم مشاور خواب به جای این که در مورد حادثه ناگوار بچه 2 ساله ای که روی گردن شما کشیده است (مثل این که از من بپرسید) مانند یک روسری ناخواسته کنار بیایید. بهترین بخش در مورد خواب خوب این است که بدن شما خاموش می شود تا بتوانید استراحت کنید.

اگر از تعطیلات یا زمان دور بودن تجمل ندارید ، یک روال معمول خواب را پرورش دهید که به شما اجازه می دهد هر شب خودتان را در اولویت قرار دهید. شما و کسب و کارتان ارزش سرمایه گذاری را دارید.

آیا در برابر استراحت و پذیرش راحتی احساس مقاومت می کنید؟ به من اطلاع دهید در [email protected]. آیا می خواهید از آنچه که در حال انجام است پیگیری کنید؟ مرا در پیدا کنید www.iffyibekwe.com.


ایفی ایبکوه وکیل اصلی و بنیانگذار این شرکت است Set Law، PLLC. او وکیل برنامه ریزی املاک برای انتقال ثروت بین نسلی با اراده ها و امانت های مثر است. ایفی در حال نوشتن اولین کتاب خود در زمینه برنامه ریزی املاک فرهنگی است که در سال 2022 در دسترس است (دعا!). او فارغ التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه تگزاس است و بیش از 14 سال وکالت داشته است. Iffy را می توان از طریق ایمیل در آدرس [email protected]، بر وب سایت او، و در اینستاگرام thejustincaselawyer.

logo-footer