Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من اخیراً مقاله ای درباره وکیل ورشکستگی در ویرجینیا خواندم که پس از مرگ ناگهانی رئیس و مالک شرکت حقوقی در سن 47 سالگی دچار تردید شده بود. مالک نه دستورالعمل و نه برنامه جانشینی مشاغل را ترک کرد. این وکیل هفته ها به مدت 12 ساعت برای تماس با 140 مشتری و شناسایی و سازماندهی اطلاعات موسسه حقوقی کار کرد. خوشبختانه ، وکیل موفق بود و در نهایت به این روش دست یافت ، حتی اگر فرآیند پاکسازی وقت گیر ، استرس زا و غیر ضروری بود-در صورتی که مالک برنامه جانشینی مناسبی را تعیین کرده بود.

وکیل کارآفرین آنقدر متعادل است که به راحتی نمی توان برنامه ریزی برای پایان کار و بدترین سناریوها را فراموش کرد. با این حال ، ممکن است یک تمرین به طور غیر منتظره پایان یابد. ممکن است شوکه کننده باشد که هیچ یک از ما برای همیشه زنده نخواهیم ماند. متأسفانه ، بسیاری از وکلا به گونه ای عمل می کنند که ما می خواهیم. برخی از وکلا رویدادهای زندگی را تجربه می کنند که نیاز به تغییرات شدید دارد ، در حالی که برخی دیگر می خواهند عمل خود را بفروشند و کار دیگری انجام دهند. آمادگی برای این سناریوها ضروری است. فقدان برنامه جانشینی مشاغل می تواند سالها کار سخت را از بین ببرد – و کارکنان ، خانواده و مشاغل خود را در یک وضعیت مخوف قرار دهد. با برنامه جانشینی ، یک شرکت حقوقی می تواند با سناریوهای احتمالی سازگار شود.

برنامه جانشینی چیست؟

برنامه ریزی جانشینی شرکت حقوقی فرآیند توسعه یک برنامه گذار برای بستن یک عمل حقوقی یا فروش آن به یک شرکت یا وکیل دیگر است. هر موسسه حقوقی باید برنامه جانشینی داشته باشد. یک برنامه جانشینی تضمین می کند که در صورت بروز هر اتفاقی برای شما ، مشتریان شما مراقبت می شوند. با برنامه ریزی ، شما برای نیازهای مشتری حتی در زمان بحران آماده خواهید شد. جانشینی برنامه ریزی برای شرکت های برجسته تر هیچ مشکلی ندارد اما ممکن است برای شرکت های کوچک یا انفرادی چالش برانگیز باشد.

مسئولیت های اخلاقی شما

این کانون وکلای آمریکا توصیه هایی برای برنامه جانشینی ارائه می دهد. “الگوهای قواعد رفتار حرفه ای” ABA همچنین به نحوه مدیریت فروش یک وکالت و تعیین وکیل مدافع برای محافظت از منافع موکل در مورد ناتوانی وکالت ، تعلیق ، انحلال ، ناپدید شدن یا مرگ می پردازد.

علاوه بر این ، اکثر کانون های وکلای ایالتی قوانین سرپرستی برای این قانون دارند جانشینی یک شرکت حقوقی، که شامل تعیین جانشین یا وکیل فرضی برای انجام وظایف شما در موارد اضطراری یا مرگ می شود. به عنوان مثال ، در تگزاس ، یک وکیل می تواند وکیل متولی تعیین کند تا در مواقع اضطراری یا نیاز ، یک قانون را کنار بگذارد. همه ایالت ها برنامه جانشین پروری اجباری برای وکلا ندارند ، اگرچه بیشتر آنها تعیین وکیل را برای وکالت در موارد اضطراری یا مرگ تشویق می کنند.

نحوه ایجاد طرح جانشینی یک شرکت حقوقی

هنگام ساختن برنامه جانشینی خود ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • برای مدیریت طرح جانشینی خود یک وکیل معرفی کنید.
  • هرگونه اطلاعات مرتبط دیگر را در مورد وضعیت پرونده ها ، تجهیزات شرکت حقوقی و بدهی ها شرح دهید.
  • اسناد دسترسی به گذرواژه ها ، ابزارهای فناوری و حساب های آنلاین را ثبت کنید.
  • اطلاعات حساب های بانکی موسسه حقوقی ، از جمله IOLTA و حسابهای عملیاتی ، خط اعتبارات و حسابهای ذخیره را فهرست کنید.
  • نحوه جبران خسارت جانشین وکیل را توضیح دهید.
  • سازماندهی جزئیات فروشنده و قرارداد برای اشتراک ، نرم افزار ، تعمیر و نگهداری و غیره.
  • همه اطلاعات مالی شرکت حقوقی خود را افشا کنید.
  • اطلاعات بیمه سوء استفاده خود را سازماندهی کنید.
  • سندی که اطلاعات مشتری در آن ذخیره می شود.
  • تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید به تمرین خود پایان دهید (فروش ، خاتمه دادن ، و غیره)

برنامه جانشینی شرکت حقوقی ، در حالی که زمان بر است ، اما باید عمدی انجام شود. هنگامی که سعی می کنید تعیین کنید چه م componentsلفه هایی را باید در برنامه جانشینی خود قرار دهید ، با راهنمایی ایالت خود شروع کنید. به خاطر داشته باشید که هنگام نظم دادن به اطلاعات خود و حفظ برنامه جانشینی خود ، قدم بردارید. محافظت از همکاران ، مشتریان و اعضای خانواده در صورت بروز بحران یا مرگ غیر منتظره ضروری است.

آیا برنامه جانشینی شرکت حقوقی خود را آغاز کرده اید؟ چرا و چرا نه؟ دوست دارم نظرات یا س questionsالات سازنده شما را در آنجا بشنوم [email protected]به من همیشه به دنبال پیشنهادات موضوعی هستم! آیا اشاره کردم که من برای نمایندگی کتاب آینده املاک خود با یک نماینده ادبی قرارداد امضا کرده ام؟ می توانید همه چیز را در مورد آن بخوانید اینجابه


ایفی ایبکوه وکیل اصلی و بنیانگذار این شرکت است Set Law، PLLCبه او وکیل برنامه ریزی املاک برای انتقال ثروت بین نسلی با اراده ها و امانت های مثر است. ایفی در حال نوشتن اولین کتاب خود در زمینه برنامه ریزی املاک فرهنگی است که در سال 2022 در دسترس است (دعا!). او فارغ التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه تگزاس است و بیش از 14 سال وکالت داشته است. Iffy را می توان از طریق ایمیل در آدرس [email protected]، بر وب سایت او، و در اینستاگرام thejustincaselawyerبه

logo-footer