Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

خوب ، ما شاهد آمدن این مورد نبودیم.

وقتی تاد زیویکی از دانشگاه جورج میسون به دلیل دستور واکسن خود شکایت کرد، ما فهمیدیم که ASSLaw پروفسور همان شکست تحقیر آمیزی را متحمل خواهد شد که با هر چالش دیگری روبرو شده است. چه زمانی امی کووود بارت است کنار گذاشتن چالش های واکسن، می دانید که در حال چشم انداز از دست دادن هستید.

اما ظاهراً GMU مایل است برای حفظ رضایت از دانشکده حقوق ، علم و سلامت را به خطر اندازد.

اتحاد آزادی های مدنی جدید اعلام کرد که دانشگاه با Zywicki توافق کرده است و به او معافیت پزشکی از “سیاست واکسیناسیون اجباری” مدرسه می دهد ، که واقعاً دقیق نیست زیرا مدرسه به افراد واکسینه نشده اجازه می دهد از ماسک استفاده کنند. طراحی برجسته ای که Zywicki آن را با مجازات پوشیدن ماسک رد کرد و باعث جرقه ملت بین المللی شد. با حل شدن Zywicki ، این امر Zywicki را آزاد می کند که بدون واکسن بدون ماسک عمل کند تا دانش آموزان را خوشحال کند.

نکته اصلی شکایت Zywicki این بود که مبارزه قبلی وی با COVID باعث شد که آنتی بادی های کافی برای دیگر خطر ایجاد نشود. آزمایشات آنتی بادی وی نشان می دهد که او خوب است … فعلا. اما از آنجایی که ایمنی طبیعی یک بیماری مزخرف است ، مشخص نیست که این دوام ها تا چه زمانی ادامه خواهند داشت و از آنجا که نمی داند با آنتی بادی هایش چه اتفاقی افتاده است ، پس از آزمایش بعدی ، او را در موقعیتی قرار می دهد که فقط ناقل بیماری شود. بعد از خیلی دیر است دریافت واکسن تضمین بهتر و قابل اطمینان تری را ارائه می دهد که وی ناخواسته دیگران را در معرض خطر قرار نمی دهد ، اما او ادعا می کند که واکسن ها بر اساس … چیزها و چیزها خطرناک هستند.

افسوس که به نظر می رسد دانشگاه تصمیم گرفته است که مزاحمت برای رسیدگی به این پرونده ارزش ندارد. حالا همه ما فقط باید امیدوار باشیم. امیدوارم که تعداد آنتی بادی های او در طول سال تحصیلی حفظ شود. امیدوارم موفقیت او الهام بخش کپی های بیشتر نباشد. امیدوارم بیش از هر چیز دیگری در این مورد جان ندهد. زیرا – و این یک نقطه بحرانی است – دانشگاه جورج میسون دارای جمعیت قابل توجهی است. دانش آموزی که ویروس را در محوطه دانشگاه جمع آوری می کند ، به احتمال زیاد آن را به خانه مادربزرگ می رساند.

اما تاد زیویچی نیازی به استفاده از ماسک ندارد ، بنابراین برای او خوب است.

زودتر: پروفسور دانشکده حقوق به دلیل دستور واکسن شکایت می کند ، زیرا البته این کار را می کند


هدستجو پاتریس سردبیر ارشد در بالای قانون و مجری مشترک است مانند یک وکیل فکر کنیدبه در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر. او را دنبال کنید توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوز سالم اخبار ورزشی کالج علاقه دارید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPNبه

logo-footer