Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

روز جمعه ، دانیل راویچر ، استاد حقوق دانشگاه میامی ، با انتشار توئیتی ادعا کرد که اخراج شده است زیرا “امتناع می کند[d] سانسور کردن [his] سخنرانی کنید و عذرخواهی کنید. “

اما ، در یک بیانیه Law.com رئیس دانشکده حقوق در مورد اخراج راویچر اختلاف داشت:

“پروفسور دانیل راویچر ، مدرس دانشکده حقوق ، خاتمه نیافته و یا از دوره خود حذف نشده است. ما مطمئن نیستیم که چرا او چیز دیگری می گوید یا پیشنهاد می دهد ” [Dean Anthony E. Varona] در بیانیه ای گفت.

خوب ، دقیقاً چه اتفاقی می افتد؟ خوب ، بیایید کمی پشتیبان گیری کنیم. مانند بسیاری از موارد اخیر ، این امر به انتخابات برمی گردد. راویچر چندین ادعای مشکوک داشت از طریق توییتر در مورد تقلب در انتخابات و … خیلی چیزها. همانطور که اعضای هیئت علمی در الف گفتند حرف در مورد توییت های راویچر ، منتشر شده در طوفان میامی:

راویچر در حساب توییتر خود تبلیغ کرده است ادعاهای بی اساس در باره تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ، نیاز به استفاده از نیروی کشنده علیه معترضین پس از انتخابات ، خواستار پاسخگویی سیاسی را با هولوکاست، بی اساس متهم دانشکده حقوق برای مقابله به مثل با دانشجویان به دلیل عقاید سیاسی آنها و ادعاهای ناآگاهانه زیادی در مورد آنها انجام داد نژاد، قومیت و هویت در ایالات متحده است.

و این “ادعاهای ناآگاهانه در مورد نژاد ، قومیت و هویت در ایالات متحده”؟

و سپس این دزدی وجود داشت:

شهر Yikes. همانطور که در نامه دانشکده ادامه می یابد ، آنها فریاد می زنند که – حداقل – کمبود جدی قضاوت:

این پست های عمومی در رسانه های اجتماعی حداقل فقدان قضاوت حرفه ای را نشان می دهد. در حالی که ممکن است از رفتار غیرحرفه ای راویچر به عنوان آزادی علمی یا آزادی بیان دفاع شود ، هنجارهای آکادمیک و آزادی بیان وکلا را از انتقاد منزوی نمی کند. برعکس ، اصول آزادی آکادمیک و آزادی بیان ما را وادار می کند که علیه ارتقاin اطلاعات غلط راویچر ، استناد به خشونت و اظهارنظرهای تحقیرآمیز نژادی صحبت کنیم. ما به دانشجویان ، فارغ التحصیلان و وکلای متقاضی پیوستیم و ابراز نگرانی کردند که این اظهارات به طور بالقوه منعکس کننده شکست های عمیق تر است.

و دانشجویان از اینکه یک استاد چنین حرفهایی زده ناراحت هستند. به عنوان دانشجوی سال سوم حقوق ، کریستین پاسیاک به طوفان میامی گفت:

“ما نمی توانیم همه را ساکت کنیم فقط به این دلیل که با آنها مخالف هستیم. همانطور که گفته شد ، اساتید ما رهبرانی هستند که معیار دانشجویان ما را تعیین می کنند. ” “اگر هدف دانشکده حقوق ما واقعاً فراگیر بودن و ایجاد احساس راحتی در دانشجویان است ، چگونه می توانیم به استادی که فکر می کند همه سیاه پوستان به سادگی افرادی هستند که اجازه می دهند خود را قربانی کنند ، همانطور که توییت های استاد می گوید ، چک بنویسیم. “

پاسکیاک افزود این نوع احساسات نسبت به جامعه سیاه پس از جنگ داخلی در تلاش برای سلب حق رای از بردگان تازه آزاد شده ، به بازسازی بازمی گردد. بنابراین ، وی گفت این نوع گفتار “کاملاً مذموم است”.

راویچر به Law.com گفت که در نتیجه این جنجال ، او با دین وارونا تماسی داشته و می گوید اگر جلوی توئیت ها را نگیرد و عذرخواهی نکند به او گفته شده قراردادش تمدید نخواهد شد. او همچنین خطی را که اخراج شده است می چسبد:

راویچر گفت که او تصور می کند که اخراج نشده است. “[That I’ve been fired] از نظر فنی ممکن است درست نباشد. ” “اما وقتی کسی می گوید شما تمدید نمی شوید و ممکن است اتفاقی زودتر بیفتد ، برای من اخراج می شود. آنچه می خواهم بگویم این است که با امتناع از انجام آنچه آنها می خواهند ، ترک می کنم. “

اما ، همانطور که وکلا می دانند ، تفاوت های فنی هنوز تفاوت دارند ، و اینها می توانند و به معنای بسیار متفاوت هستند ، راه حل های قانونی. با این حال ، این باعث نمی شود داستان شما توسط لورا اینگراهام دنبال شود. کل یک صنعت کلبه ای وجود دارد که سرهای راستگوی صحبت می کنند اصلاحیه اول را سلاح می کنند و از نحوه سکوت آنها شکایت دارند. به نظر می رسد این برنامه راویچر پس از “اخراج” شدن از او است.

اوه ، نه ، او برنامه اشتغال دیگری دارد. او باید از جونز دی بپرسد که اوضاع چگونه پیش می رود.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer