Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از چیپ سامودویلا / گتی ایماژ)

همانطور که زندگی نامه او می خواند ، لیندا لاسیول “یک استاد کمکی در دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک ، تدریس اخلاق در دولت است.” به گفته نیویورک تایمز ، لاچول ، که به عنوان ناظر وزارت امور مالی امور خارجه نیویورک مشغول تدریس است ، شروع به تهیه پیش بینی کننده شماره بعدی خود کرده است. ممکن است چیزی شبیه به این بخواند:

یک مقام بهداشت عمومی گزارشی نوشت که فرماندار آدام کومو را بد جلوه داد. اما فرماندار کومو می خواهد با نوشتن کتابی در مورد زیبایی ظاهری خود ، درآمد خارجی کسب کند. آیا مقام ارشد ، لیزا لاولس ، می تواند برای پنهان کردن مرگ در خانه سالمندان ، گزارش را تغییر دهد؟ و اگر خودش خودش آن را حذف نكرد ، آیا مشكلی دارد كه بداند شخص دیگری گزارش را تغییر داده است؟

شاید اگر لسیول خوش شانس باشد می تواند قبل از پایان رسوایی در زندگی واقعی که این اتفاق افتاده ، در این آزمون فشرده شود. شما از نوشتن امتحانی که به هدر می رود متنفر هستید!

در حالی که اندرو کوومو همچنین با تحقیقات اداری NY AG به دلیل اتهامات متعدد آزار و اذیت جنسی روبرو است ، رسوایی خانه سالمندان همچنان با ظرافت بیشتری روبرو است اما با این وجود برای طرفداران خوب حکمرانی مضر است.

به طور خلاصه ، در اوایل همه گیری ، کوومو دستوری را امضا کرد که خانه های سالمندان را مجبور به پذیرش بیماران مسن COVID می کند تا بیمارستان ها از شلوغی بیش از حد برخوردار شوند. این ایده در آن زمان از حمایت بهداشت عمومی برخوردار بود ، زیرا کارشناسان احساس می کردند که امکانات پرستاری مجهز به پزشکی می توانند از این بیماران و همچنین یک بیمارستان بدون گرفتن یکی از تخت های بیمارستان بسیار محدود مراقبت کنند (کمبودی که اندرو کوومو مسئول آن بود) متأسفانه ، این ممکن است منجر به شیوع در خانه های سالمندان شود که باعث تسریع در تعداد تلفات می شود. یا ممکن است وقتی ویروس خارج از کنترل خارج می شود و سالمندان بیشتر آسیب می بینند ، این مرگ ها اجتناب ناپذیر بوده است. حتی اگر نصیحتی که کوومو دریافت کرده بود نادرست باشد ، مقصر نخواهد بود که بهترین راهنمایی های موجود در آن زمان را دنبال می کند. اما چه اتفاقی افتاد بعد کاملاً تحت مدیریت او است و باید پایان آن باشد … شما می دانید ، به جز این واقعیت که آزار و اذیت جنسی احتمالاً پایان آن خواهد بود.

مقامات بهداشت عمومی گزارشی تهیه کردند که شامل اطلاعات مربوط به مرگ در خانه سالمندان بود. دولت کوومو مقامات بهداشتی را زیر پا گذاشت و داده ها را در این گزارش ویرایش کرد تا هرگونه س ofال در مورد تأثیر سیاست فاضلاب کوومو بر خانه های سالمندان را از بین ببرد یا خیر. به طور معمول ، شخص “ادعا می شود” به عنوان حسن نیت ارائه می دهد به جز کوومو مستقیما اعتراف کرد که آنها در این گزارش دروغ گفته اند.

آقای کوومو سرانجام داده های کامل را منتشر کرد و گفت که وی به دلیل نگرانی مبنی بر اینکه دولت ترامپ می تواند تحقیقاتی با انگیزه سیاسی را در مورد نحوه شیوع در خانه های سالمندان توسط دولت دنبال کند ، از این کار خودداری کرده است.

اوه؟ این کاری است که اکنون می توانیم انجام دهیم؟ شخص باید به او اعتبار بدهد زیرا فکر می کند می تواند “نگاه ما دو مجموعه کتاب نگه داشتیم زیرا نگران بودیم که اداره امور مالیات ممکن است ما را تحت پیگرد قرار دهد”. اگر سرپوش گذاشتن همیشه از جرم بدتر باشد ، وقتی که لزوماً جرمی برای شروع وجود نداشته باشد ، این دو برابر می شود. این فقط اعتماد عمومی به گزارش های دولتی را نقض می کند … برای برنامه های جالب.

در هر صورت ، حدس بزنید چه کسی طبق گزارش تایمز به عنوان اولین پاسخ دهنده کوومو در این موضوع عمل کرده است؟

دستیارانی که در تغییر گزارش دخیل بودند شامل ملیسا درواسا ، دستیار عالی فرماندار بود. لیندا لاسیول ، رئیس اداره خدمات مالی ایالتی ؛ و جیم مالاتراس ، مشاور عالی سابق آقای کوومو دوباره به کار در مورد بیماری همه گیر پرداختند. هیچ یک از متخصصان بهداشت عمومی نبودند.

مقاله تایمز مذاکرات گزارش بهداشت عمومی را توصیف می کند و می گوید: “فراتر از روند معمول دفتر استانداری که پیشنهاد می کند گزارش آژانس را اصلاح کند ، و گاهی” شدید “می شد.” سرانجام ، منابع برای تایمز گفتند که Malatras “به طور قابل توجهی” گزارش را بازنویسی کرد ، کاری که یک مشاور بدون تجربه بهداشت نباید انجام دهد با گزارش بهداشت عمومی در وسط یک بیماری همه گیر.

بنابراین ممکن است همه تقصیرها را به گردن Malatras بیندازید ، مگر اینکه مقاله با این پاراگراف تا حدودی ناجور بسته شود:

حتی در این صورت ، یک نسخه ویرایش شده توسط آقای مالاتراس تعداد کشته شدگان را حذف نکرد.

این اتفاق بعداً رخ داد ، پس از آنکه خانم دروسا و خانم لاسیل از ورود آن مطلع شدند. کمی بعد از آن خارج شد.

شما نمی خواهید بگویید خودش صحبت می کند، ولی….

در هر صورت ، این ادعا می کرد که او می دانست تعداد تلفات چیست ، می دانست که آنها در اصل گزارش هستند و سپس می داند که آنها به نوعی از این گزارش حذف شده اند. حتی اگر او در این تصمیم نقش نداشته باشد ، در مورد مسئولیت های یک مقام رسمی وقتی صحبت از “اخلاق در دولت” می شود س interestingال بسیار جالبی ایجاد می شود.

اما کتاب کوومو یک کتاب پرفروش بود و این تنها سال هاست که تنها مورد اخلاقی در آلبانی است.

Cuomo Aides بازنویسی گزارش خانه سالمندان برای پنهان کردن میزان مرگ و میر بیشتر [New York Times]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای مناسب اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer