Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در بالا در قانون در نوشتن داستانهای استادان حقوق ، یک صنعت کلبه واقعی وجود دارد با استفاده از کلمه n کامل، هم در کلاسهای درس و هم در محیطهای کمتر رسمی. مستند ساختن واکنشهای مختلف آنها به دلیل استفاده از ناسازگاری نژادی توسط امتناع از عذرخواهی به آزادی دانشگاهی خود را در استفاده از واژه توهین آمیز نادیده می گیرند به ادعای تبعیض معکوس به استعفا دادن و حداقل یکی از استادان نظر خود را در مورد این عمل تغییر دادبه

اما یک چیزی که همچنان در حال ظهور است ، این است که چگونه مکررا اینها داستانها به نظر می رسد اتفاق افتادن در دانشکده حقوق اموری و آیا نمی دانید ، یک حادثه دیگر در دانشکده حقوق وجود دارد.

همانطور که یک راهنما اشاره کرد:

شمارنده Emory Law “ما این روزها بدون استاد از کلمه N در کلاس استفاده کرده ایم” به صفر تنظیم شده است. این 3 روز به ترم جدید باقی مانده است.

خودی دیگری توضیح داد که آخرین قسمت چگونه متا بوده است ، زیرا پروفسور در حال توصیف (یکی از) حوادث قبلی هنگام پرتاب بمب n بود:

پروفسور آخرین حادثه با کلمه n را در Emory برای نشان دادن گفتار مضر توضیح داد. در توصیف خود از این کلمه استفاده کرده است. ظاهراً بلافاصله فهمید که چقدر احمقانه بود. بلافاصله پس از آن از طریق ایمیل عذرخواهی کرد.

که ، حداقل استاد مورد نظر عذرخواهی کرده است – آنها حداقل می توانند انجام دهند. در یک ایمیل (متن کامل در صفحه بعدی موجود است) دین مری آن بوبینسکی برای گروه دانشجویی وضعیت را شرح داد:

من بسیار مأیوس و مأیوس شدم وقتی فهمیدم که یک استاد امروز از “کلمه N” در یک کلاس انتخابی سطح بالا استفاده می کرد در حالی که به حادثه قبلی مربوط به آن کلمه در دانشکده حقوق اشاره می کرد. من با استاد مورد نظر صحبت کردم و فهمیدم که او خطای خود را پذیرفته و از دانش آموزان خود در کلاس درس عذرخواهی کرده است.

و در ادامه گفت که دانشکده حقوق “امروز از مأموریت و هدف ما فاصله زیادی داشت. کلماتی از این قبیل به جامعه ما آسیب می رساند و باعث ناامیدی ، درد ، تردید و خستگی اعضای آن می شود و تلاش برای دستیابی به دانشی را که مدرسه ما آرزوی آن را دارد تضعیف می کند. “

اینها مطمئناً شبیه احساساتی است که می خواهید بعد از ایجاد یک ناهنجاری زشت در دانشکده حقوق خود بشنوید. اما آیا کافی است که اساتید دانشکده حقوق را از اصطلاح نفرت انگیز منع کنیم؟ فقط زمان می تواند بگوید.


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنیدبه راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

logo-footer