Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مرور ارزش داده های ترابایت قسمت ناخوشایندی از روند کشف است که بیشترین توجه را به خود جلب می کند. این جایی است که هزینه ها می توانند مارپیچ شوند و منابع ارزشمند به هدر برود. خوشبختانه ، راه حل هایی وجود دارد که با لیزر متمرکز شده است تا شما را از طریق کشف نسبتاً بدون درد کشف کند.

اما مسلماً قبل از شروع بررسی اطلاعات ، بدترین قسمت از روند کشف اتفاق می افتد. شناسایی همه متولیان امر و اطمینان از اینکه همه افراد هر آنچه را که تصور می کنند پس انداز می کنند ، بدترین قسمت این روند بود. بدیهی است که جهان بسیار الکترونیکی تر است و بنابراین کنترل آن از یک سوئیچ اصلی کمی راحت تر از بازگشت به روز است ، اما هنوز هم استرس زیادی ایجاد شده توسط “ناشناخته های ناشناخته” وجود دارد که می تواند به یک مشکل در این خط تبدیل شود.

به همین دلیل یک راه حل کشف متمرکز بر کل چرخه زندگی کشف بسیار مهم است.

این موضوع در حالی به ذهن متبادر شد که Casepoint اعلام کرد قابلیتهای گسترده دادرسی را گسترش داده است.

Casepoint Legal Discovery اکنون در یک رابط یکپارچه ، به راحتی قابل تنظیم و بصری طراحی شده است که برای گردش کار کارآمد تر در بین نقش ها و بخش ها طراحی شده است:

  • جزئیات و چرخه های زندگی همه موارد را ثبت ، حفظ و ردیابی می کند
  • به طور خودکار اطلاع رسانی از تمام حافظان بالقوه داده را انجام می دهد
  • الگوهای سفارشی ایمیل را ارائه می دهد که پاسخ های اعلان را مستقیماً به یک ورودی مجموعه از طریق زمینه های هوشمند پیوند می دهد
  • به بارگذاری انبوه متولیانی که ضوابط ورودی را با سابقه خاصی مطابقت دارند ، اجازه می دهد
  • اطلاعات فردی در سطح سرپرست را به طور خودکار در گزارش مجموعه جذب می کند
  • شامل جستجوی پیشرفته و ابزارهای فیلتر

بسیاری از بردارهای داده وجود دارد. Casepoint در حال جمع آوری از تمام بازیکنان بزرگ خارج از آن است: Microsoft 365 ، One Drive ، Box ، Dropbox ، Gmail ، Google Vault ، Slack ، Slack Enterprise و موارد دیگر. استفاده از همان بستر برای گرفتن و ردیابی همه مواردی که برای بررسی همه موارد استفاده خواهید کرد ، یک مزیت فوق العاده است.

ویپول راجپارا ، بنیانگذار و رئیس ، گفت: “محدودیت قانونی یکی از پیچیده ترین زمینه های فرآیند کشف الکترونیکی است ، به ویژه در محیط کار از راه دور امروز که اطلاعات گسترده ای توزیع شده وجود دارد که نیاز به ردیابی ، مدیریت و نظارت دارد.” افسر عامل “با توجه به افزایش تعداد عوامل پیش از دادرسی ، ضروری است که این فرآیند کاربرپسندتر و کارآمدتر باشد. گسترش راه حل قانونی نگهداری یکپارچه Casepoint Legal Discovery یک مسیر قابل انعطاف و انعطاف پذیر برای پاسخگویی به این چالش ها به مشتریان می دهد. “

این شرکت بعنوان زیرمجموعه گسترش روند رسیدگی به دعوا اعلام شد – اما مسلماً مهم است – این شرکت همچنین توانایی پردازش برای پردازش هوشمند Casepoint را گسترش داده است. این همان ویژگی است که به طور فعال انواع مختلف پرونده را کاوش می کند تا خطاها یا مشکلات مربوط به داده ها را برای کاربران شناسایی و پرچم گذاری کند. با حجم اطلاعات جمع آوری شده در اکتشافات مدرن ، ابزاری که می تواند مشکلات را زودتر مشخص کند به جای اینکه بفهمد پرونده ها پر شده است یا ماه های زیادی از بین رفته است ، یک معضل بزرگ است.

برخی مشکلات حقوقی وجود دارد که وجود دارد نباید توسط یک محصول حل شود. روند کشف یکی از این مشکلات نیست. بازبینی مهم است ، اما ارزش آن را دارد که مطمئن شوید محصولات شما نیز مشکلاتی را که قبل از رسیدن به آنجا بوجود می آیند برطرف می کنند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer