Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بالاترین افتخار غیرنظامی کشور مدال آزادی ریاست جمهوری است. بسیاری از دریافت کنندگان برجسته: بیل کوزبی ، راش لیمبو ، هنری کیسینجر. و به زودی ما می توانیم یک قانونگذار را به لیست خود اضافه کنیم که موفقیت اصلی او صرف همان زمان دادخواست گاوهای ساختگی ، گذراندن وقت به عنوان موضوع تحقیقات اخلاقی است.

Devin Nunes قرار است پاداش بگیرد – درست قبل از مردی که به گفته دانش آموزان ، کار خود را در زمینه آموزش سو covering استفاده جنسی گذرانده است – ساختن 2021 پیش از این به عنوان سالی پرچمدار در تاریخ این جایزه گرامی.

طبق گفته کاخ سفید ، نونز این جایزه را بدست آورد….

نونس ، نماینده کنگره ، هوآس روسیه را با ریسک جدی شخصی دنبال کرد و هرگز از دفاع از حقیقت دست برنداشت. او این قدرت را داشت که رسانه ها ، FBI ، جامعه اطلاعاتی ، حزب دموکرات ، جاسوسان خارجی و قدرت کامل دولت عمیق را به عهده بگیرد. دوین برای شجاعت خود بهایی پرداخت. رسانه ها او را لعن کردند و فعالان لیبرال تحقیقات اخلاقی غیراخلاقی و غیرمنطقی را آغاز کردند و نام او را برای مدت هشت ماه طولانی در لجن کشیدند.

این منصفانه نیست ، نام او مدتها قبل از هشت ماه گذشته گل و لای بود.

با این وجود اصرار اصرارآمیز وی مبنی بر اینکه هیچ چیزی برای “جعل روسیه” وجود ندارد – لطفاً از نتیجه گزارش واقعی مولر چشم پوشی کنید – برای تحسین این کاخ سفید و بنابراین یک مدال آزادی کافی است.

اما او بهای سنگینی برای اعمال خود پرداخت: او را در توییتر مسخره کردند. این عمل هولناک توسط برخی گزارش های تقلید مسخره آمیز انجام شده است ، به ویژه یکی که ادعا می شود خود او است گاو. حداقل توییتر خارج شد از دادخواست خود را برای 250 میلیون دلار بر اساس دردی که از به تصویر کشیدن یک کارتون در انتهای هزارپای انسان پوتین احساس می کرد ، اما افرادی که آن طنز کاملاً غیر افتراآمیز را درباره یک شخصیت عمومی ساخته اند هنوز در لباس حضور دارند زیرا ما در یک قدرتمند زندگی می کنیم جدول زمانی احمقانه او شکایت های دیگری علیه همه نوع منتقدان دارد ، به طور معمول انجمن هایی که به حوزه های قضایی می روند با چند محافظت ضد SLAAP، اما این دادخواست گاوی او همیشه برجسته خواهد بود. این کاملاً گواه “آزادی” بود ، با این فرض که شما آزادی بیان را فراموش کنید. نگران نباشید ، فراموش کنید آنچه در اصلاحیه اول وجود دارد این روزها همه عصبانیت.

تیتان های تاریخ و فرهنگ آمریکا این جایزه را دریافت کرده اند. و حالا پسری که از گاوهای جعلی شکایت می کند. متأسفانه ، این ممکن است بیشتر از تخریب جایزه در مورد تخریب فرهنگ بگوید.

زودتر: تحلیل انتقادی Devin Nunes به عنوان هزارپای انسانی

logo-footer